Marrianna

Česko

3 body

• 12.7.2011  08:55
    Něha (2009)

Russell Crowe pro mne byl jediným tahákem, hmmm, asi bych neměla vždy dávat jen na to, kdo bude představovat hlavní roli. Tohle bylo nijaké, ani v rádoby scénách, které měly zřejmě působit silným dojmem a měly být tím NĚČÍM, rozhodně nebyly, a po dlouhé době jsem se přistihla při zívání, pomrkávání, sledování hodin a listování časopisu. Ten časopis byl fakt zajímavý.

• 27.4.2011  17:48

Zmatené, nelogické, plytké a nesmyslné ............ Jediné co si z toho odnáším je nepřekonatelná bolest páteře od neustálého kroucení hlavou.

• 16.1.2011  14:22
    Popelky (TV film) (2010)

Jůůůj to byl kýč....:(

• 15.8.2010  17:14
    REC (2007)

Čumím jako péro z gauče, 79%? že nedávám odpad je jen za začátek, kdy to vypadalo opravdu nadějně, no ale vážně takovou p....... už jsem fakt dlouho neviděla. Všichni se požerem a dobrý ne? No ne, tak pro mě opravdu tohle je nejhorší ztrávený čas za posledního půl roku minimálně.

• 9.8.2010  14:25

Když jsem četla obsah říkala jsem si, nevím jestli by mě kniha zaujala, tak alespoň zkouknu film, abych zůstala znalá světové literatury, kéž bych však bývala znalá nebyla - opět si říkám vědět všechno nemusím a přece to ze mě blbce nedělá. No nebudu opakovat co je tu několikrát řečeno např. POMO mé pocity vystihl naprosto přesně.

• 7.1.2010  10:06

Nikdy jsem neviděla horší opis než toto. Jak někdo může tak sprznit tak něco dobrého jako je film? Tfuj, jakkoli stupidní bývají teen seriály o ničem, které jsou však originál nemůžou se dostat do takového bahna kde kraluje 10 Things I Hate About You. Prostě nemůže. Jedna hvězda za....no nevím, asi za námět, kterého je mi fakt líto.

• 9.10.2009  08:39

Jak jen může někdo dovolit navázat na naprosto skvělou jedničku, průměrnou dvojku tímto? To snad ani nemůže být pravda. To co měly postavy v první Velmi nebezpečné známosti těmhle viditelně na první pohled chybí. Vše je tady vedeno do naprosté úchylnosti a zvrácenosti. Ale problém je, že i zvrácenost může být elegantní a chytrá, tady je jen nechutná a trapná. Tak proč jedna hvězdička a né odpad? No ani sama nevím, snad za sympatického Kerra Smitha, kterého velmi ráda vidím, jako svůdce žen a né jako přitroublého čtyřprocenťáka z Dawsonova světa.

• 9.9.2009  09:27

Neoslovilo, kýčovité a plytké. Plytké a kýčovité.

• 3.6.2009  09:06
    Zorro: Meč a růže (TV seriál) (2007)

Ne nefunguje to, opět jsem se přesvědčila!

• 16.1.2009  14:07
    Cable Guy (1996)

Mám ráda Jimovu komediální stránku. Ale z tohoto díla jsem cítila už od začátku přinejmenším rozčarování až to pomalu sklouzávalo k zoufalství. Ani za mák zde není toho skvělého vtipu, co Jim Carrey umí předvádět. Napadá mě jen jedno slovo - trapné.

• 16.1.2009  13:22

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný.

• 16.1.2009  13:08

Myslím, tedy jsem přímo přesvědčená, že pohádky mají zůstat pohádkami a né z toho splétat tyhle paskvily.

• 16.1.2009  13:05
    Redakce (TV seriál) (2004)

Od té doby co se Nova rozhodla točiti seriály mám na české kousky pifku.

• 16.1.2009  13:00

Středeční nuda a k tomu večer, jít někam nemá cenu, brzy ráno vstávám. A tak jsem já pitomá pustila naši tolik "milovanou" komerční TV, kde zrovna dávali tohle něco. No vydržela jsem do první reklamy, čili asi patnáct minut. Tak asi tolik jsem ochotna zdělit.

• 23.7.2008  09:45
    Teletubbies (TV seriál) (1997)

Ano pro lidi, kteří už mají aspoň nějaké IQ, říká se jim vyspělí je to určitě brek nejhoršího kalibru. Ale zoufalá matka, která alespoň jednou za čas potřebuje sednout a třeba vypít kafe? Posadí malé dítě a pustí TV. Vemte, že je to pro děti kolem jednoho roku - ty určitě nezaujmete hlubokými myšlenkami, ale barvami, zvuky a pořád nějakým pohybem. Mimochodem, upozorňuji OBČAS - tím nemyslím pořád nechat malé dítě koukat na TV a ničit si očka.

• 21.7.2008  14:38

jedna za pokus natočit parodii na Vinetoua, ale jinak slabota. Já se chtěla smát ale místo toho jsem jen kvílela zoufalstvím, když mi došly hlasivky vypla jsem to. Neuvěřitelná blbost!!!

• 10.6.2008  10:13
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Seriál který trvá 48 minut z toho 38 minut jde jen o honičku a rozbitá auta a zbylých deset minut se jen namátkově otře o nějakou krimi zápletku. No ale fuj, tak proč jedna hvězda? Nejspíše za ty sympaťáky vedle antisympatického Simíra.

• 10.6.2008  09:37

Jitka Ježková mě tady neskutečně štvala, ale nebyla to jen ona. Celá tahle nepohádka se opravdu nepovedla.

• 7.5.2008  10:08
    Scooby-Doo (2002)

Díky bohu, že jsem viděla dříve seriál než tuhle neskutečnou blbost. Seriál je milý, zábavný tohle je ubohé. Jedna hvězdička za psa.

• 6.5.2008  08:19
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

Pamatuji si, že jsem se koukala, ne na všechny díly ale podstatnou část jsem viděla. Čím jsem byla starší tím víc mě ten "mamlas" pardón Lamas štval, takže teď už bych při vzpomínce možná dala maximálně snad jen půl hvězdičky, kdyby to šlo, ale za toho indiána bych možná přemýšlela mezi jednou - dvěma. Takže průměr =1*

• 5.5.2008  13:03

Antonio Banderas jde tak trochu mimo mě a Angelina Jolie úplně, kdybych byla chlap možná bych hvězdu přidala, ale jelikož jsem ženská nezachání to ani Angelininy křivky.

• 22.6.2010  17:19
    Dům hrůzy (2006)

i odpad je slabé slovo, je to zvratka ... takhle příšernou srágoru jsem nečekala. Tvůrce postavit ke zdi a zastřelit!

• 31.3.2010  11:26

3 nepřekonatelně pitomoučtí studentíci ze střední se rozhodnou, že si udělají nejlepší víkend na světě. Dostanou se do parády party namachrovanejch blbečků z vejšky a doufají, že zažijou ty super kalby plné sexu, jaké se jim na vysoké nabízí. Nechybí plno zvracení, výkalů....jak už to tak bývá ve všech těchto kvalitních "komediích". Ale pozor mládenci s neskutečně hnusnými ksichtíky si užijou i romantiky s roštěnkama stejně hloupoučkýma....i skórovat se bude - odpornej tlustoprd funící na bloňdaté rozhoďnožce? → No hnus velebnosti. A já se ptám, kdy už konečně těchto sraček bude konec? Jestli někdo v mém okolí řekne, že to bylo OK dám mu přes držku.

• 31.3.2010  11:20
    The Secret Life of the American Teenager (TV seriál) (2008)

První díl má cca 43 min. Z toho 42 minut obsahuje stupidní a nereálné dialogy o sexu - typu máš sex? Chci mít sex, nebudu mít sex, sexuju, jestli sexovat nezačnu asi umřu.... Stupárna na entou okořeněná křesťanskými důvody proč sex nemít. Tak jestli se takhle chovají Američtí teenageři, chápu proč mi Bůh daroval české občanství. Ubohé, plytké, trapné.. Jediné mini plus vidím ve školním poradci - ten mě docela bavil ale ani jedním procentem plusu nevyváží tolik humusu nastrkaného do čtyřiceti minut.

• 9.10.2009  08:36
    100% blond (2005)

No to byla ale shitovina. To snad ani nemůže být pravda. Carmen Electra mi zde byla docela sympatická, ale ani ona tuhle ohavnost nemůže zachránit. Soubor odporností, s naprostou tupostí prostě nemůže být ani brán za film. Je to spíše důkaz toho, že určití lidé by se zásadně měli vyhýbat jakémukoliv nápadu zpracovávat cokoli a ještě to pouštět do éteru.

• 20.7.2009  14:09
    Poslední plavky (2008)

Nemůžu dát více, i kdybych se měla na hlavu postavit a mít ráda čtvrtníčka v tomto nestačí. Kdyby tenhle paskvil trval 10 minut, brala bych to jako málo vtipný šot. Takhle je to ale vůbec nevtipný humáč - kdy jen sedíte koukáte a držíte se za bradu, ať nevypadáte jako "Kelišová, když se divím tak aspoň zavřu hubu". No tohle se fakt, ale fakt vůbec nepovedlo.

• 3.6.2009  08:33
    Kráska a Ošklivka (2008)

Mé první setkání s Paris Hilton - už vím proč první a také vím, že poslední. Ona vypadá jako umělá barbína, ona tak i dokonce hraje. No hrůza

• 23.1.2009  10:01

nechutné a odporné. Naprosto souhlasím s Faye.

• 16.1.2009  13:34
    Nic než pravda (TV pořad) (2008)

naprostý průšvih - kde se ukazují opravdu jen pokřivené postavičky našeho státečku. No který normální člověk by na sebe vybřinkal cokoliv jen aby se dostal k penězům? Je to ubohé, jak ze strany soutěžících, tak ze strany sledujících. Já přiznávám, že jsem viděla jeden díl - a z něj jen asi 10 minut. O těch případech jsem si raději pak přečetla u ranní kávy.

• 21.11.2008  17:25

Tak jsem měla jednou večer pocit, že se nudou ukoušu a nic nemůže být horší, tak jsem si tedy z nějakého záhadného důvodu - asi pomynutí mysli, pustila tento brak. Omyl, nuda je krásná oproti tomu co přišlo - no po asi deseti minutách jsem to musela vypnout - nejspíš bych pak zabila vše co by mi připomínalo blond či růžovou. Vtip? To spíše najdu dříve jehlu v kupce sena, než se zasměju nad tímto "vtipným" svinstvem.