• Pohádka

Přes noc třicítkou (2004)

Člověk nemůže od romantických komedií čekat duchaplnou pointu a já ji nečekám. Stačí mi, když se nenudím a příjemně strávím volné odpoledne a to se povedlo.

Redakce (2004) (seriál)

Od té doby co se Nova rozhodla točiti seriály mám na české kousky pifku.

Riskni to s Polly (2004)

Jako na houpačce - zív - úsměv, zív - úsměv, někdy nuda někdy ne. Jakože to nebylo špatné to ne, ale něco mi tam sakramensky chybělo - ale co to bylo, to už neřeknu - jen vím, že to zřejmě bylo něco dost zásadního.

Rodinná pouta (2004) (seriál) odpad!

Pamatuji si, když jsem seděla s kamarádkou před televizí a při našem zatmění mysli jsme si omylem TV přepli právě na tento seriál. Také si pamatuji, že tam byla zrovna scéna, kdy Krejčíř vstoupí do místnostní kde právě - úplnou náhodou potkává Jandovou. Jejich dialog zněl: "Ahoj", "Ahoj", "jak se máš", "já dobře a ty?" vím jak jsme se nasmály, jelikož jsme přesně tento dialog odříkaly dříve, než postavy v televizi. A v tomto duchu se nesl celý díl a troufám si říci, že i celý seriál. Kdyby jsme tady měli k dispozici tolik oblíbené smajlíky bez rozpaků bych dala takový ten zelený obličejík, který zvrací. Přesně takhle jsem se totiž cítila při sledování tohoto paskvilu.

Román pro ženy (2004)

Simonka Stašová gradovala - Marek Vašut mě neskutečně štval, ale i přes to bych dala možná za 4, jen kdyby mě ušetřili pohledu na nahého Pažouta.

Slečna Marplová - Vražda na faře (2004) (epizoda)

Když ona je tak roztomilá a ty příběhy jsou prostě milé. Já si nemůžu pomoci, ale takové ledabylé vraždění, které je obklopeno roztomilou babičkou a příjemným prostředím je mi prostě bližší. TOTO je pro mne klasická detektivka, né potoky krve, zaplněné z 90% honičkama či vidinama skvělého a neporazitelného detektiva.

Troja (2004)

Já nevím, nemůžu si pomoci, ale od historického filmu čekám trochu více historických faktů - tady mi to přišla jen jako hollywoodská slátanina, která zaujme hlavně ty, co fakta moc neznají a jsou jim šumafuk. A hlavně já tak nesnáším toho obdivovaného a prý nejvíce sexy muže Pitta.

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Nádhera. Tady je důkaz toho, že to co je skutečně pravé a silné překoná vše, nejde na ni zapomenout a ani by to nikdo neměl chtít. Vždyť i to co nám ublíží nás vlastně posílí. Překrásný příběh jsem toho plná, plná pocitů, které nechci zapomenout a ani nezapomenu.

Velmi nebezpečné známosti 3 (2004)

Jak jen může někdo dovolit navázat na naprosto skvělou jedničku, průměrnou dvojku tímto? To snad ani nemůže být pravda. To co měly postavy v první Velmi nebezpečné známosti těmhle viditelně na první pohled chybí. Vše je tady vedeno do naprosté úchylnosti a zvrácenosti. Ale problém je, že i zvrácenost může být elegantní a chytrá, tady je jen nechutná a trapná. Tak proč jedna hvězdička a né odpad? No ani sama nevím, snad za sympatického Kerra Smitha, kterého velmi ráda vidím, jako svůdce žen a né jako přitroublého čtyřprocenťáka z Dawsonova světa.

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Na to, že jsem nikdy i přes veškerou snahu nenašla kladný vztah k tomuto typu filmů, až do konce jsem se divila, že jsem se vlastně nenudila. Takže jo 3*** si to určitě zaslouží.