• Pohádka

Nádherné bytosti (2013)

TAk nějak mám pocit, že se s takovými filmy roztrhl pytel. Ani by mi tak nevadil ten příběh, jako ústřední postavy. No nemůžu si pomoct, ale obě mi byly tak nesympatické, že mi to sráží jakýkoli lepší pocit ze samotného příběhu.

The Carrie Diaries (2013) (seriál)

Určitá sympatičnost mladičké Carrie se nedá upřít, jinak ale .......... Nepřiživovat se by bylo pro AnnuSophii Robb určitě lepší.

Území mrazu (2013)

V podstatě si nemůžu vybavit něco co by mě štvalo, nudilo, iritovalo a proto v podstatě nechápu nízké hodnocení. Občas mám pocit, že to i ten Cage schytá jen proto, že je to prostě Cage a ten přece the best filmy nemá. No vy ubíráte, já si přidám. Plně uspokojen můj hlad po přesně takovém stylu.

Vlk z Wall Street (2013)

Tak to je nálož. Bez servítků pravá ukázka, co z průměrňáka (svázaného jakýmisi mravy - hustícími do Vaší hlavy už od mala) udělají prachy. O čem ten film je? Prakticky je to prasárna - moralisti nekoukat. Sex, drogy, prachy pořád dokola. Ale je to taaaaaaaaaaaaaaak funny. Že je to drama, či krimi? Hovno..........komedie, drsná a sprostá a geniální.

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Nemůžu se rozhodnout jestli se mi to líbilo hodně, nebo tak normálně. Určité pasáže výborné, nádherná krajina, super hudba, scéna jestli na Waltera útočí sviňucha či žralok...."OK, It is a shark" - nezapomenutelná - no celkově musím říct, že je to milé a co se týče celkových 114 min asi trochu nudné - zůstanu raději při zemi a dávám slušných 60%.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Komedie která není komedií mě vždycky naštve, tohle mě ke všemu nudilo, takže hodně špatně. Což jsem zklamalá, říkala jsem si, že když je ten název tak známej, bude z toho sranda k popukání. Není :(

Šťastný smolař (2012) (TV film)

Pro mne je Strach zárukou kvalitní pohádky. Ani v tomto případě nemohu jinak než být spokojená. Ve smetí pohádek posledních let jde určitě o poklad. Možná jen ostatní ocení později - no já už oceňuji nyní. Milý humor - k sežrání Trojan, hezké prostředí a sympatičtí herci.

Tohle je válka! (2012)

Roztomilost Reese v romantických komediích je prostě odzbrojující a věříte jí vše i to co je na první pohled přehnané. Že jsou ti dva agenti CIA bych jim zřejmě nevěřila, no akce je vítána byť možná přepepřená. Její výběr mi sice krapet rozum nebere ....... no proti gustu žádný dišputát, film je dobrej a to mi stačí.

Ve stínu (2012)

Rozhodně 5 ani o chlup méně, už dlouho mě nic tak nesemlelo jak tohle. Ivan Trojan je naprosto famózní a převádí to v každé vteřině - svému řemeslu rozumí a precizně ho odvádí. Strhující příběh, jehož gradace mi vyrazila dech takovou silou, až jsem měla pocit, že už se nikdy s chutí nenadechnu plnou silou.