• Pohádka

Hospoda (1996) (seriál)

Co se týče nováckých veleděl - tohle opravdu stálo za koukání. I zde (snad víc než jinde) jde vidět počáteční nadšení, které pak sklouzává a to co bylo opravdu zábavné klopýtá, ale jako celek byla Hospoda pro Novu určitě plusem.

Kobra 11 (1996) (seriál)

Seriál který trvá 48 minut z toho 38 minut jde jen o honičku a rozbitá auta a zbylých deset minut se jen namátkově otře o nějakou krimi zápletku. No ale fuj, tak proč jedna hvězda? Nejspíše za ty sympaťáky vedle antisympatického Simíra.

Lid versus Larry Flynt (1996)

Jak já mám ráda Miloše Formana. Ale snad díky Woodyho Harrelsonovi a Courtney Love by se ten film klidně mohl jmenovat Marrianna versus Larry Flynt. Nemůžu tomu přijít prostě na chuť i kdybych se sebevíce snažila.

Maso pro zámeckou paní (1996) odpad!

vzpomínám si, že se mi chtělo brečet ba přímo řvát co jsem to za P******* půjčila.

Matilda (1996)

Matilda moc roztomilá, slečna Truchbullová děsivá = příjemný pohodový filmeček na nudné odpoledne.

Nevyhrožuj (1996)

Tak shlédla jsem toto něco ještě jednou a sama jsem byla v šoku jaké mé původní hodnocení jsem dala. Jde vidět, že člověk ve 13 je úplně jinde než o deset let později. Šmankote, kde se poděl ten "humor"?

Cybill (1995) (seriál)

Někdy nudné, ale někdy vtipné. Starší, rozvedená žena se potýká s různými překážkami ve svém nejistém životě. Bojuje o sošky za nejhorší herecké výkony, není si jistá výchovou svých dcer a jako záchrana i pohroma je jí vždy po ruce naprosto výborná Christine Baranski. Ta mě jako Mary Ann dostala, bohatá a elegantní dáma jejímž největším koníčkem je srazit na kolena jejího bývalého manžela doktora "Parchanta" :) Když už nic, úsměvné to je. Možná bych dala i víc než 3 hvězdy, ale to jsem toho viděla zatím málo.

Drákuloviny (1995)

Z těch různých prkotin, které Leslie ztvárnil jde určitě o to lepší. Vlastně musím říct, že jde o hodně dobrou parodii, kdy se opravdu, ale opravdu ze srdce zasmějete.