Prostě sexy (2002)

Bohužel, toto je jeden z těch "slabých" snímků. Pokud se filmaři snažili o nějaký humor, potom jsem ho nepochopil. Hlavní protagonistky jsou nudné, protagonisti naprosto necharismatičtí. Film hýří trapnými scénami které by mohli zaujmout ledatak ženské pubertální publikum. Škoda za další ztracený čas...

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Skvělý Will Smith a zvláště výtečný Kevin James! Nevím, proč tu není uveden mezi herci, každopádně jeho výkon je opět skvěle komediální jako v případě The King of Queens. Skvělá svěží komedie, nějak zvláště vyjiměčná, ale přesto dobrá zábava na dlouhý večer.

Plnou parou vzad! (2002)

Ať už je ten film sebehorší, jako u oddechovky jsem se u něho královsky bavil!

Osudový dotek (2004)

Naprosto bezchybný snímek, který mi zůstal dlouhou dobu v hlavě. Skvělý neokoukaný děj, výborná atmosféra a gradující beznaděj. Nejvíce mě na filmu dostal závěr, o kterém jsem musel ještě několik hodin přemýšlet. Výborný snímek, jeden z nejlepších v žánru které jsem viděl.

Fantom opery (2004)

Joele, Joele, uz se prosim nikdy nepoustej do muzikalu. Tenhle film je natocen takovym stylem, ze jsem byl opravdu sokovan zdali se da neco takhle pos... Jako jedina pozivitiva na tomto filmu vidim Emmu Rossum a sem tam obcas nejaky dobry song od Webbera. Presto se muzika opakuje stale dokola, neni tak pestra jako napriklad v Moulin Rouge. Co se tyce rezie a celkove atmosfery filmu - je to tragedie. Joel Schumacher ukazal, ze umi natocit opravdu spatny film. Podle me tohle neni velkolepy muzikal, jake mel asi Schumacher ambice, ale velkolepa zplacanina. Je to opravdu skoda, protoze na dobry muzikal se vzdycky rad podivam.

Zná ji jako svý boty (2005)

Co se tyce tohoto filmu, nechci v nem hledat zadne zapory. Proc? Protoze se mi jednoduse libil. Tento film je moje krevni skupina, vyborne drama se skvelym lehkym humorem. Jak nemam rad Cameron Diaz a doposud me v zadnem filmu nezaujala, tady mi opravdu sedla a po tom snimku ji zacinam mit opravdu rad:) Pet hvezdicek si film nezaslouzi, jelikoz to neni na druhou stranu nic prevratneho, ale presto jsem tech dvou hodin nelitoval a opravdu jsem si film uzival, takze 4 hvezdy.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

"Mám snad hlavu ve tvaru legrační kostky ledu?":) Červený trpaslík je the best of the best. Pro mě bezpochyby nejlepší a nejvtipnější seriál všech dob, který pravděpodobně nikdo nepřekoná. Dokonalý Chris Barrie je klenotem celé série a jeho postava bude navždy v našich srdcích:) Každopádně na Rimmera, Listera, Kocoura, Krytona, Kochanskou, Holyho, Esa a spol. nikdy nezapomenu. Kez bych mohl tak nekoho poprosit aby mi vymazal serial z pameti a ja si ho mohl pustit na cisto znovu, stejne jak to udelal Holy s romany Agaty Christie:)

Hra na schovávanou (2005)

Dokonalá Dakota Fanning, schopný De Niro, skvělý rozjezd, napjaté očekávání, jeden z nejhorších a nejtrapnějších závěru ve filmové kinematografii. Nebýt toho hrozného konce, možná bych dal i pět hvězdiček, takhle ale bohužel pouze tři.

Tajemný let (2005)

Tento film mě zpočátku naprosto strhl. Nejen výtečný výkon Jodie Foster, ale hlavně oni pochyby o tom, kdo je cvok a kdo ne:) Kazdopadne kdyz je odhalena pravda, z filmu se stane béčkový akčňák a jde to z kopce. Myslim si, že film má po odhalení špatné finále jako třeba Hide and Seek, kde to dopadlo stejně tragicky. Přitom se Tajemný let mohl po tak skvělé myšlence vyklubat třeba v solidní horor nebo psychologické drama. Bohužel, scénárista i režisér ujeli vedle.

Underworld: Evolution (2006)

Klasický akční výmel, jednička se mi však líbila více - možná kvůli klidnějšímu tempu, určitě kvůli silnějšímu příběhu. Podle mě se tvůrci zaměřili tolik na akční scény, že se občas stává z příběhu nudný patok. I atmosféra je horší než v prvním dílu, takže tu máme klasické chyby pokračování. Každopádně i tak se jedná o dobrý film, na který se rád znovu podívám.