Bokovka (2004)

Paul Giamatti je naprosto dokonaly! Uzasne klidne tempo a osobity humor, filmek jsem si uzival u vina z Tesca za 30 Kc:) Kazdopadne jeden z nejlepsich a nejpohodovejsich filmu posledni doby.

Skála (1996)

Naprosto dokonalý akční snímek, který bere dech i po několikátém shlédnutí. Skvělé herecké obsazení, výborná kamera a hlavně hudba! A hlavně, ta automobilová honička... Dokonalý film po všech stránkách, nemohu mu nic vytknout. Škoda jen, že nemůžu dát více hvězdiček...

Kanibalové (1980) odpad!

Podle mně jeden z největších průse*ů v historii kinematografie. Naprosto tupý, příšerně natočený film a bezhlavém zabíjení. Další důkaz toho, že italové jsou jedni z nejpříšernějších filmařů. Naprostá nuda od začátku do konce, nechutná zvrácenost a jedním slovem tragédie!

Prci, prci, prcičky: Na táboře (2005)

Trojka se mi jestě celkem líbila, protože i přes její ulýtlost jsem se skvěle bavil. Co je ale tohle? Kde jsou ty postavy, na které jsme byli zvyklí a které dokázali pobavit? A kdo je ten Stiflerův brácha, naprosto necharismatický jedinec? V sérii je tohle rozhodně krok vedle, dvouma slovy špatný film.

Jedna ruka netleská (2003)

Podle mě nejlepší česká úleťárna od dob Knoflíkářů. Všechny postavy jsou dobře vykreslené, i když děj bohužel občas ujíždí do tuposti a nereálna. Na Knoflíkáře tenhle film rozhodně nemá, ale i přitom se stal jedním z mých "českých favoritů"

Blade: Trinity (2004)

První a druhý díl byli dobrou nanáročnou zábavou na sobotní večer. Blade: Trinity mě však zaskočil svou, řekněme ubohostí. Naprosto příšerná zmatená režie, slabý scénář a v soubojích a efektech snaha o kopii Matrixe. Podle mě nic než nudné béčko, čili jeden z filmů, které už si znovu nepustím...

Pátý element (1997)

Skvělý film s perfektním castingem a výbornou režií. Tenhle filmeček rozhodně pobaví a vůbec nemusíte řešit menší nelogičnosti a chybky - prostě se budete bavit. Leeloo Dallas, Multipass Rulez :-)

Síť (1995)

Je to sračka, ale první z počítačových thrillerů... navíc mám slabost pro Sandru Bullock:)

Vřískot (1996)

Skvělá vyvražďovačka s parádním finále. Škoda jen, že další díly už nemohli ničím překvapit

Přátelé (1994) (seriál)

Skvělé postavy a skvělá zábava, na kterou mohu koukat pořád. Nejvíce mě zaujal vyplašenec Ross