Děkujeme, že kouříte (2005)

Skvelý film, pojednáva o celosvetovej problematike, myslím že podobných filmov by sa malo točiť viac aby sa dosihlo zbavenia týchto závislostí či už je to fajčenie alebo alkohol a drogy...... jednoznačne mňa tento film odradil od fajčenia ešte viac ako som už bol!!

Saw 4 (2007)

Keď som sa raz bavil s kamošom o saw4, vtedy som to ešte nevidel on už hej, vravel mi že to riadny od veci film, moc som ho nepočúval lebo predošlé časti boli zaujímavé a zmysluplné a myslím že vo svete aj dosť úspešné myslel som že saw4 len pekne zavŕši sériu týchto super filmov, ale kamoš mal pravdu je to úplne od veci nezaújimavý film, so strašným príbehom keď som to pozeral modlil som sa nech sa to čím skôr skončí!!!zbytočné pokračovanie len to pokazilo sériu!!:((((

Alvin a Chipmunkové (2007)

No toto som nečakal, ked som si tento film zohnal tešil som sa na klasickú americku zvieratkovskú komédiu!! Ale po pozretí ma čakalo veľké sklamanie! Chlapíkovi sa rozpadá kariéra hudobníka a zrazu sa obiava tri nadané veveričky ktoré vedia rozprávať a neskutočne spievať, všimne si ich chlapík z nahrávacej spoločnosti a hneď je z nich mimo celý svet, toto je aj na mňa moc. Jednu hviezdičku som dal len preto lebo som fanúšik zvieracích komédií podobného typu ale toto ma hrozne sklamalo:(!

Herkules (1995) (seriál)

Pri Herkulovi som vyrastal no :)

Báječný Fantozzi (1986)

Ďalšia skvelá haluz, Fantoci je proste šéf tie brutálne scény a hlášky proste zbožnujem ten film vždy sa na tom dá riadne narehotať aj keď to už pozeráte 50krát a tykých filmov je málo!!!

Oggy a škodíci (1998) (seriál)

No toto je taká šleha že koniec chodilo to v niekedy ráno v TV vždy som si pozrel a išiel som do školy s chuťou proste mi zlepšilo náladu, úplne brutálne haluze sa tam dejú prosto super nárez!

Sejmi je všechny (2007)

Brutal akcia, stále nepretržitá, také filmy zbožňujem proste:), aj keď to bolo niekedy kruto sci-fi keď chlapík riešil 20 típkov naraz bez akýchkoľvek problémov, ale to sa dá odpustiť, boli tam tak hrozne dobré scény, moc kruto dobrý film! Ale to sci-fi mi nedovolí dať tomu celých 5*, preto dávam len 4,9* :)

Město bohů (2002)

No na toto som čumel s otvorenými ústami, úplne namakaný film a so skvele prepleteným dejom kde je všetko dopodrobna vysvetléné, super prostredie drogových gangov kde sa bojuje o nadvládu to je moja slabosť!!

Rammstein: Live aus Berlin (1999) (koncert)

Zbožnujem kapelu Rammstein, počúvam ich už dá sa povedať od ich vzniku, ich diskografiu poznám celú naspamäť, a strašne sa mi páči ich robota!!! Tento koncert plný super pyrotechnických efektov, ich brutálnej hudby, zaujímavých spestrení v podaní členov kapely, proste všetko čo si môže skutočný fanúšik priať.

Přátelé (1994) (seriál)

Síce som nevidel úplne každú epizódu pár mi ich ušlo, no čo stane sa, ale to čo som si nenechal újsť ma náramne zaujalo, priatelia sú bezpochybne jeden z najlepších a najúspešnejších amerických seriálov veľmi vtipných a zábavných!! Dosť ma sklamalo keď sa prestali točit mohla sa nakrútiť ešte aspoň jedna zaujímavá séria, ale čo už všetko pekné musí raz skončiť!:(