Krycí jméno: Čistič (2007)

Došť chabý pokus o vydarenú komédiu, o to horšie pre mňa, lebo som od toho čakal oveľa viac a dostal som len veľmi malú nepatrnú čiastku z môjho očakávania, teraz aspoň viem že sa očakávať od filmu strašnú pecku neoplatí, lebo celý čas ste nadšený, že čo to bude za bomba film, ale postupne vás začína oblievať sklamanie:(( Okrem pekne zapleteného príbehu, kedy ste nevedeli čo to je vlastne za chlapík, či super tajný agent alebo údržbár a všetko sa to pekne vysvetľovalo, ma na filme nezaujalo nič, biedne herecké výkony, bojové scény taktiež za mnoho nestáli, prosto podpriemerná tuctová "akčná komédia":(((

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Príliš naivná blbosť pre deti (myslím že aj deti budú dosť sklamané po zhliadnutí tejto biedačiny), úplne nezmyselný dej taktiež herecké výkony a filmárska robota mi príde odfláknutá. Najhoršie na tom je, že mi to prípadá ako úbohá snaha o napodobnenie série skvelých filmov X-men, lenže oproti X-menovi tento film nestojí ani len za zmienku!!!!!!

Můj život idiota (2007)

No slabota čo sa týka komédie ani raz som sa poriadne nezasmial zopár scén tam bolo vtipných ale nič extra, tomuto hercovi viac pristane úloha Stifflera v prcičkách to treba uznať, ale čo sa drámy týka tak to už je na inej úrovni, pekný a hlavne zaujímavý skutočný životný príbeh mladíka- úspešného abstinenta, ktorému sťažuje jeho mierna retardácia predieranie sa životom, zažíva kopu nepríjemností ale nakoniec sa to celkom dobre skončí, až na tú lásku:((Takéto príbehy s POLOhappy endom mám rád.

Zodiac (2007)

Na film veľmi veľa zápletiek a príliš zdĺhavý a prepletený dej, ale to je len malá chyba vcelku super dráma, ešte viac ju pozdvihuje to že to je natočené poďľa skutočnej udalosti, skutočný psychopat, ktorý vyčíňal koncom 60. rokov, a ktorý tak ľahko ušiel zaslúženému trestu- priridzenou smrťou.

Wholetrain (2006)

Tak tento super film kruto vystihuje tematiku GRAFFITI. Je tu vidno ako to všetko v graffiti svete chodí, respect, štýl, celkový dojem a graffiti vojna tu hrajú hlavnú rolu, proste film nabitý super scénami a hlavne kresbami. Nezainteresovaný ľudia by po pozretí tochto filmu mali graffiti začať vnímať ako za čosi viac než len za vandalizmus, mali by ho brať ako istý druh dosiaľ neznámeho umenia a prijať ho bez akýchkoľvek problémov lebo graffiti tu vždy bude, nik ho nezastaví tým že bude zbytočne protestovať a zmývať kruté maľby zo stien, vlakov a podobných povrchov!!!

Metro (2004)

Celkovo vzaté úplne nudný B-éčkový horror, ktorý nemal zmysel! Ale nedá mi nespomenúť tie napínavé scény, pri ktorých ste nevedeli čo čakat každú ďalšiu sekundu, proste koniec filmu nemal chybu preto tie 2*.

Napola: Hitlerova elita (2004)

Tak tento film ma fakt dostal, zohnal som ho len náhodou ani som ho vlastne nechcel, ale urobil by som chybu keby som si to nepozrel. Super zaujímavý film preplnený napätím, ako sa udejú veci, proste najlepší film z hitlerovských časov aký som videl.

Divočáci (2007)

Taká akurát komédia s prvkami akcie a celkom napínavými scénami dalo sa na tom pekne zasmiať, ale jedno čo mi vadilo bol taký urýchlený dej:( unikla mi podstata, nestihol som registrovať kedy sa to celé rozbehlo!! ale inak celkom do pohody film len s jednou maličkou chybou.

Předtucha (2007)

Taká priemerná dráma, kde zo začiatku nechápete o čo ide, postupne vám to dochádza, ale zistíte že je to nekvalitný, nezaujímavý a príliš popletený film, 2* som dal len preto lebo koniec filmu bol veľmi napínavý a pekne sa vysvetlilo o čo ide:), a samozrejme hraje tu moja obľúbená herečka, trošku ma sklamalo že natočila taký priemerný film.

Můj Vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi (2007)

No ako čakal som brutal pecku vtipnú paródiu na tochto človeka, ale videl som len úbohý pokus a zosmiešnenie Adolfa Hitlera, ktorý vôbec nebol vtipný, je pravda že pár krát som sa zasmial, niektoré scény fakt vyšli, ale skoro celý film som len netrpezlivo čakal kedy sa konečne toto utrpenie skončí:(((