Zlatý kompas (2007)

Zo začiatku filmu som si myslel že to bude len ďalší sci-fi prepadák ktorý ma ničím nemôže zaujať bolo to na mňa moc prach ktorý je zdrojom života vo "všetkých" vesmíroch, síce tí démoni boli moc haluzní jak pobehovali okolo ľudí a boli s nimi spojený ale je to došt sci-fi, ale po prvej polhodinke to žačalo naberať na kvalite pekné napínavé scény dej sa zauzľovaľ mlo to zmysel to sci-fi mi už nevadilo, nakoniec z toho vznikol veľmi zaujímavý film ktorý ma určite niečo do seba. Je to jeden z tých tipov filmov, ktorý si kruto pýta, priam prosí na kolenách o pokračovanie! No som na ňho zvedavý dúfam že nesklame!!!

Mesto tieňov (2008) (seriál)

No na to že je to naša prvá vec takéhoto typu som prekvapený keď som počul že prvá slovenská kriminálka myslel som že to bude podobné americkým alebo nemeckým peckám a že sa len trošku poopičíme po nich ale zatiaľ ma to príjemne prekvapuje určite si nenechám újsť ani jednu časť, aj preto lebo je to točené podľa skutočných prípadov ktoré sa na slovensku udiali.

Vratné lahve (2007)

Ďalšia česká komédia, ktorá má niečo do seba bolo zaujímavé pozerať na starého típka ako zariaďuje život ľudom, ktorý prídu len vrátiť fľašky, škoda toho stroja na flašky, kto vie koľko ľudských osudov by ešte zmenil??Nepochopil som a myslím že tam boli úplne zbytočné tie hlášky čo počas filmu sem-tam vybehli že pre vnútornú spotrebu ČR, no to bolo úplne odveci kvôli tomu len 4*

Zemianska česť (1957)

Na tú dobu brutal dráma, popis k filmu mal byť skôr komédia sú tam riadne haluze, proste československá klasika ktorá stojí za pozretie!!

Gothika (2003)

taký priemerný psycho horror, kde dokopy o nič nejde, dej sa dal predvídať akurát nakonci bolo pekné rozuzlenie.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

No toto som nečakal zo začiatku som sa pri pozeraní dosť nudil no ale ešte som nevedel aké na mňa čaká prekvapenie. Výborný film, super anglický humor, haluzná akčná komédia zmiešaná s prvkami horroru, úplny brutal, veľmi pútavý zamotaný dej!!!

Hra (1997)

Fuuuha riadne psycho, človek by si myslel že je to všetko naozaj, neuveritelne to všetko zakryli, super dej plný zvratov a na konci rozuzlenie všetkého čo sa dialo, napínave spoločné scény Douglasa a Ungerovej nemali chybu.

Okamžik zlomu (2007)

Výborná story, kde to mal hopkins všetko od začiatku pekne premyslené, naplánoval vraždu bez dôkazov, úplne obišiel systém a Gosling na ňho nemal:) nakonci ma dostalo ako sa to všetko pekne zvrtlo a nakoniec ho dostali, pekne vymyslené!

My dva a křen (2006)

celkom v poho komédia, taká klasika keď sa chlapík na "pár dní usadí v kamošovom dome a robí mu zo života peklo, čo sa týka deja NIČ MOC ale su tham hrozne haluzné scény a hlášky.

Obchodník se smrtí (2005)

Zo začiatku ma to moc nebawilo, odradilo ma že chlapíkovi veľmi rychlo z stúpla kariéra, no postupne kvalita filmu gradovala a úplne ma dostal ten krutý koniec, kde jeho bratovi prepne a skoro mu pokazí veľký kšeft lenže kupujúci sú na jeho zbraniach závislí takže si nemôžu dovoliť zmätkovať. 5* si to určite zaslúži!!!