Braindead - Živí mrtví (1992)

No toto je riadny nárez, čo sa deju týka nič moc skoro o nič tam nešlo, ale tie brutálne haluze nemali chybu, krvavé jatky všade samá krv, proste strašne haluzný film, ja som nemohol proste som sa strašne narehotal, krutóóóóóózna haluz!!!

Americký gangster (2007)

Fuuuha tak ďalšia gangsterská krimi dráma, ktorá ma nadchla mal som zo začiatku pocit že sa unudím k smrti, ale postupne som zásadne zmenil názor, zase samá korupcia, drogy, vraždy, peniaze proste všetko čo k gangsterskému trháku patrí a keď k tomu ešte pridáme také brutálne herecké obsadenie tak z toho vznikne úplna pecka, ktorá zaujme aj toho najnáročnejšieho diváka !!!

Kult hákového kříže (1998)

Super životná napínavá dráma páčilo sa mi ako presvedčeného skinheda dokázalo zmeniť väzenie a keď ho pustili vzoprel sa tomuto štýlu života, chcel začať nový aj sa mu to podarilo len škoda že do toho zatiahol aj mladšieho brata, ktorý kvôli tomu aj umiera:((

Training Day (2001)

Riadna šleha, skorumpovaný falošný hnusný fízli vo svete drog ktorý vlastne ani proti nim nebojujú, skôr bojujú za svoje plné vrecká ale vždy sa nájde výnimka, chlapík ktorého do tohto skorumpovaného sveta skoro zatiahol jeho šéf sa vzoprie a bojuje, pekný film plný akcie a napätia s výborným hereckým obsadením.

Skóruj! (2007)

Tak dobre ako na tomto filme som sa už dávno nezasmial na žiadnom filme, proste to bola hodina a pol non-stop rehotania:)brutálny film aj čo sa deja a hereckých výkonov týka, odo mňa jednoznačne 100%!!!

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

No čakal som od toho určite viac, veľmi dlho som tento film zháňal lebo som počul o ňom chvály, no dosť ma sklamal hŕstka ostávajúcich ľudí sa postaví celej planéte mimozemšťanov a vymyslí plán ako ich zničiť, ktorý samozrejme výjde no neviem ale zdalo sa mi to celé také trápne a biedne!!

Fido (2006)

Moc zaujímavé síce až moc sci-fi na mňa "zombies" ale dalo sa na to pozerať. Ľudia si zo zombies urobili sluhov vynašli nejaký primitívny obojok, ktorý zombies držal na uzde celkom nápadité:)

Eurotrip (2004)

Brutal komédia, niektoré scény vážne nemali chybu proste konec brutal som sa narehotal ale dostalo ma ako urobili zo Slovenska najväčšiu dieru na svete. Bratislavu vykreslili ako odpadkový kôš sveta, priveľmi si o sebe tí amíci namýšľajú :((( no škoda ale čo sa humoru týka v tomto filme nemal chybu!!

Taková je Anglie (2006)

no tak jedna z najlepších drám aku som kedy videl, malý chlapec smúti za otcom dostane sa do party a tu nachádza pohodu, pri skinheads je mu dobre až kým sa nevráti Combo, tu nastáva čas rozhodnutia Combo či Woody??? Prosto super zaujímvý film úplna bomba jednoznačne si zaslúži 5*!!