Noční běžec (2015)

Režisér Jaume Collet-Serra a jeho dejme tomu už dvorní herec ve filmech Liam Neeson.Režisér natočil zase jednu krimi pecku ,která je o hodně lepší ,než Non-stop .Sice herec ve filmu předvedl parádní herecký výkon,tento film je asi nejlepší od prvních 96 hodin a to je co už říct.Liam Neeson si chce zlepšit vztah mezi otcem a synem(Joel Kinnaman) no nebudu to tady do detailu rozebírat ,zajděte si do kina.Dosti pěkně překvapil herec Ed Harris a jeho záporná role,tyhle role mu perfetně sedí,jen tak dál.Mile mě překvapili oba herci jak Liam Neeson tak ED Harris dobře se nenáviděli a jak si šli po krku.Film má dokonalé lokace v noci.Soundtrack ,taky dobrý .Za mě 75% víc asi ani ne.

Popelka (2015)

Musím smeknout ,protože takhle natočit popelku , tahle pohádka se režisérovi opravdu povedla.Krásně natočená ,herci vybráni ve filmu ,no prostě užasné.Herečka Cate Blanchetta její role macechy no naprosto dokonalá,svou roli zahrála naprosto dokonale.Herec Richard Madden v roli prince ,taky dobrá role ale ,určitě si herce budeme víc pamatovat ze seriálů jako jsou například Hry o trůny (Rob Stark) a ze seriálů Klondike.Herečka Lily James v roli popelky no pěkná herečka ,ta to určitě v budoucnu někam dotáhne.A dosti dobrou roli měla ,taky herečka Helena Bonham Carter v roli dobré víli ,skvěle se do filmu hodila .No co se tu budu rozepisovat,herci ve filmu vybráli skvěle ,zahrané role do tiptopu.Trikově skvěle udělané.Letos bude určitě DISNEY nejvýdělečnějším z peněz ,letos ho snad nikdo netroufne.Za mě spokojenost 80%

Daredevil (2015) (seriál)

Zatím naprostá spokojenost ,tento seríál je daleko lepší než film s Benem Afflekem v hlavní roli.V tomhle seriálu sou dobře vybráni herci ,u herce Charlie Cox se na tuto roli hodí přímo dokonale,když se to řekne ,tak mě tento seriál baví čím dál tím víc než nějaký Arrow ,Agents of shield což pro mě jde už do kytek.V tomhle seriálu naprosto dobře pomáhá ta temná atmosféra.V tom takovém NewYorském podsvětí ,samé korupce ,mafiáni a kdoví čeho si co tomu seriálu zvyšuje takovéto velké bezvýznamné plus .Těd jenom čekat ,jestli si udrží ve stejné výšce další díly.Za mě maximální spokojenost 90%

Poslední rytíři (2015)

No čakal sem daleko lepší ,propracovanější snímek ,zatím z toho vyšel průměrný film .S vcelku dobrým bsazením.Režiséra určitě musí všichni znát ,protože natočil film Casshern i když to byla vcelku dobrá sci-fi .Tak u tohoto změnil žánr na takovou směsku akčního -dobrodružného filmu mezi skupinou kdoví jakých těch rytířů a mezi ty panovníky .Jelikož film teda alepson pro mě ,není vůbec špatný ,takový lepší průměr ,ale na jedno zhlédnutí bohatě stačí.Herce si vybrali,pro film dobře i když je otázkou jestli u některých herců nedocházely peníze a vzali americko-korejský film .Tohle je takový střední průměr.Sice docela dobře natočené i když mohlo být to lepší.Za mě cca 60%

Ovečka Shaun ve filmu (2015)

Tož i já sem se konečně dostal k témuto animáku.Sice moc se mi do kina nechtělo ale ,no zašel sem .Příběh je prostě dobrý.Dejme tomu že ,film je takový prodloužený seriál s vícema dílama.Sem rád že,tahle pohádka nepotřebuje dabing to jejich hmm ,béééé ,mééé, a kdoví co ještě,opravdu dobré .Film si ho užije jak starší tak hlavně ta nejmladší genarace.hiii za mě 80% a hodnocení to si musím ,ještě rozmyslet.

Focus (2015)

Wau dost dobrý film o podvodníkách.Tihle režiséři ,vážně umí natočit parádní komedie.Konečně po dlouhé době vidím ve filmu herce Will Smith ,protože se jenom věnoval svým dětičkám ,tak tohle se vyplatilo počkat.Dosti dobrá scéna je pro mě,určitě vítězí stadion ,protože takhle oblafnout ,tak na to sem jenom valil oči,Nicky to dobře zařídil se svým tučatým partákem ,takhle je dostat.Herecky je film parádně obsazen ,soundtrack ,taky ujde ale ,co je pro film dosti velké plus,tak herečka Margot Robbie ,tak ta mě dostala i ve filmu Vlk z Wall Street ,tahle herečka na to ,prostě má a uvidíme ji v těch parádních filmech ,kdo ví možná jednou to dotáhne i na toho oscara.Dobře ,že sem tento snímek nestihl v kině.Dobrý film.Za mě 70%

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Po pěti letech máme další díl ,teda už v pořadí již čtvrtý s názvem : Mission: Impossible - Ghost Protocol ,a zde opět ,jak už to tak již bývá i s jiným režisérem : Brad Bird ,sice se režisér věnuje spíše animákům : typu simpsonových atd ,nebudu to tady rozepisovat do detailu ,však to všici znají.No ,skrátka řečeno a podtrženo si chtěl od těch animáků odpočinout a zkusit něco zajímavějšího s živýma hercema ve filmu ,no a že se mu to ksakru povedlo .Čtvrtý díl se mu povedl ,ještě líp než předchozí od J.J.Abramse .Dále nesmím zapomenout na skvělé lokace ve filmu jako jsou Praha,Kreml a Rudé náměstí v Moskvě,a ještě na krásné záběry v Dubaji naprosto skvělé.A jeho skok nebo lezení na mrakodrap no parádní akční scény ,já sem si film užil .Parádně z filmovaný kousek,jen tak dál.Ještě nesmím zapomenout na další herce kupří kladě naše české i když to je jejich malá role ,ale i tak,však vy víte o koho se jedná nebudu rozepisovat ,to bych tu byl do večera.Sice škora že ,herec Josh Holloway nedostal nějakou větší roli ,to mě asi nejvíc ve filmu nasralo.Skvělou roli zahrála ,taky herečka Paula Patton ,ta byla ve filmu ,prostě dokonalá,ty její nádherné zelenkavé šaty s rozparkem až kdo ví kam ,no krásná herečka,škoda že nehraje v dalším díle,bude mi tam hodně scházet.Sečteno ,podtrženo pro mě ,teda nejlepší díl Mission: Impossible-Ghost Protocol.Soundtrack ,prostě skvelej. Za mě 80%

Mission: Impossible III (2006)

Po těch dalších letech, tu máme další pokračování a zase, s jiným režisérem ,no tady u této série se rejžové mění jak na běžícím páse.A vzhledem k tomu ,že další režisér je taková ta trefa do černého.Se to zase jednou podařilo .Přestřelka na mostě ,tak ta byla dosti podívaná se vším všudy.Nejlepší jak herec zdrhá ,no to se občas za směju ,jako by měl pořád něco u prdele.Samé honičky ,přestřelky,z baráku no však to znáte.Ve filmu se konečně zase vrátili staří dobří známý ,no nebudu je tu jmenovat všechny na 100% známe.Na koho bych nemohl zapomenout ,co mě ve filmu překvapil ,tak to by dosti dobrý záporák Philip Seymour Hoffman,roli záporáka zahrál přímo dokonale.75%

Mission: Impossible II (2000)

Od premiéry první dejme tomu mise nemožné ,uplynulo 4 roky a hnedka se Tomík Cruisů vrhá do dalšího dílu.A už je to pouhých 15 let co byl film premiéru ,toto letí.Sice akorát se vystřídal jiný režisér a je to vcelku vidět,ale akce je skoro ta uplně samá.Herec v hlavní roli si akorát nechal narůst dlouhé páčo aby vypadal trochu starší.Škoda že se film nedostane do těch červenejch čísel alespon těch 70% si opravdu zaslouží. Soundtrack je naprosto skvělej.

Mission: Impossible (1996)

No Mission : Impossible a jeho začátek ,tak tento díl se režisérovi ,doopravdy povedl ,hlavní herec ve filmu Tomáš Cruisů se na tuto roli perfektně hodí.A scény v praze ,prostě a jednoduše vkusně natočené. Dosti dobrá scéna je pro mě jak ve filmu je herec A Jean Reno a jeho scéna s malou ale ubohou krysou a ještě ta parádn scéna s vrtulníkem .Za mě osobně 75%.