Mstitel s černou maskou (2008)

Zaujimavy , no kazdopadne dost natiahnuty film . Skratit ho na 100min a dal by som aj 4*

Šéfové na zabití (2011)

Mnozstvo nezabudnutelnych momentov , zaujimavy pribeh , este zaujimavejsie postavy a vyborne hlasky . Je to velmi zabavna komedia bez zbytocne nudnych momentov , ktora ponuka divakovi originalnu zabavu

Nájemní zabijáci (2011)

Konecne Van Damme uplne na iny sposob ako v doterajsich filmoch . Toto som od jeho filmu vobec necakal a popravde hlavne kvoli jeho poslednym filmom , ktore boli maximalne priemernymi alebo dokonca aj dost podpriemernymi filmami na maximalne jedno zhliadnutie . Kazdopadne je tento film viac trilerom a dramou ako akcnym filmom . No a vobec mu to neuskodilo , no prave pridalo na jeho kvalite . Konecne mozem povedat , ze som s Van Dammovym filmom uplne spokojny , ba co viac maximalne spokojny . Jednoznacne z mojho pohladu radim tento film do TOP 5 Van Dammovej filmografie . Vyborne a len tak dalej !

Super 8 (2011)

Nejde mi do hlavy , ako taketo nadupane dobrodruzstvo s velkym mnozstvom skvelych napadov , ktore neda divakovi ani na chvilu vydychnut , moze mat len take priemerne hodnotenie .

Wrecked (2010)

Pred akymikolvek hodnoteniami som videl trailer a som si hovoril , toto musim vidiet . No co som nakoniec videl , nestalo takmer za nic . Prvych 10 minut bolo sice fakt slubnych , no zvysok uplne o nicom . Skoda , potencial to urcite malo , no nebol vyuzity !

Šmoulové (2011)

Pekna nostalgicka spomienka , na perfektnu rozpravku z detstva . Pred navstevou kina som dufal ze ma to bude bavit , no a veruze tam bolo viac nez dost zabavnych momentov . No a da sa povedat , ze najviac pobavila dvojica Gargamel a Azrael . Azrael sem tam vypadal ako zhuleny kocur a Gargamelove prechody cez paru nemali chybu . Zo smolkov jednoznacne valil Gutsy a Babros . Bola to velmi pohodova rodinna zabava , a hlavne prijemne stravena hodinka a pol v kine . Urcite to stoji za videnie

Blesk (2011)

Za seba mozem povedat , ze sa jedna o najlepsi Stathamov film . Nieje vo filme vela akcie ? Ved to nieje akcny film , ale spickovy a hlavne napinavy triler . Trilery niesu zalozene na akcnych scenach ! Jednoznacne sa jedna o Stathamov najlepsi herecky vykon . Svoj talent vyuzil fakt naplno . Dokonale zahral drsnu a hlavne perfektne hlaskujucu postavu . Ja som s filmom maximalne spokojny , nemam co vytknut a Jason , len tak dalej !!!

Princ a pruďas (2011)

Nic podobneho som veru necakal . Brutalne zabavna vec

Tvoje, moje a naše (2005)

Mna to pobavilo , aj som sa zasmial a to je hlavne . Ucel to splnilo