Gangsteři (2010)

Jak tu již někteří psali je to cool. Na mě však až moc a navíc mi tento snímek přišel ve spoustě věcech jako kopírka z jiných filmů o loupežích. Navíc mi sympatický přišel pouze Paul Walker zbytek bída pro mě. Chce to lepší nápady

Ten prokletý obrněný vlak (1977)

Pro mě průměrná válečná komedie. Jsou lepší a zábavnější...No a závěrečná scéna výbuchu vlaku a devastace nádraží se taky extra nepovedla.

22 výstřelů (2010)

Viděl jsem již hodně filmů na téma mafie. Tenhle je dosti nereálný a na mě moc akční a hr. Je zde taky vidět, že se snaží držet starých témat u mafiánů jako rodina, drogy ne apod. Jeana Rena mám strašně moc rád a na 22 výstřelů jsem se dost těšil. Pro mě všal ale docela zklamání a za Rena alespoň ten průměr.

Zatmění všech sluncí (1987) (TV film)

Pěkná televizní hra o tom, že jedna chyba a táhne se to s vámi po zbytek života. A co je horší, že za minulého režimu se to netáhlo jen s vámi, ale i s vašimi nejbližšími. Na druhou stranu si je ale potřeba uvědomit kde v životě stojíme a když tam jsme tak holt nemůžeme být jinde respektive mít věci na které nemám.

Šok (1977)

Pro mě taková lehce nadprúměrná italská béčková klasika. Co se teda musí nechat, tak jak byl v Noci hrůzy zvrhlé synek co se dožadoval matčiných bradavek, tak i tu byl takové hodně divné synáček. Šlapal si na jazyk a pohled měl taky takové uchylné. Jinak co mě bude dlouho asi znít v uších tak hudba u tohoto filmu zvláště jedna melodie, která se velmi často opakovala.

Legenda o sovích strážcích (2010)

Taková pěkná pohádka o dobru a zlu, kde samozřejmě zlo je poraženo. Zpracování je moc pěkné a podobný příběh ani o sovách jsem zatim neviděl. Pro děti určitě pěkné pokoukání a podle konce to vypadá, že se můžem dočkat i pokračování.Takže pěkný 4*

Le Mans (1971)

24 hodinový závod Le Mans. Popravdě i tak dlouho jsem myslel, že film trvá. Na druhou stranu je zde perfektní kamera, auta i Steve McQueen.

Identita (2003)

Dobrý film se zajímavým koncem. John Cusack a Ray Liotta to parádně zahráli, prostě taková vyvražďovačka a jeden schyzofrenik :-)

Útěk v řetězech (1958)

Po delší době vynikající film. Přátelství vzniklé na jednom řetězu, překonaná nenávist jak k barvě pleti tak k povaze. Obě hlavní role jak Curtis tak Poitier parádně zahrané. Strašně jsem jim fandil ať ten vlak stihnou.

Zubaté ostří (1985)

Pro mě dobrý krimi s parádním Jeffem Bridgesem a Glenn Close. Glenn mě velice příjemně překvapila, páč jediný jiný film, který jsem s ní viděl je Mars útočí a to pro mě byla katastrofa. Konec to mělo jaký jsem čekal, ale to nic neměnilo, že film měl po celou dobu napětí.