Klauni zabijáci (1988)

Zajímavý námět, klauni z vesmíru, kteří přiletěli šapitém o nekonečných rozměrech. Děj je takový průměr, ale masky klaunů jsou opravdu strašidelné a děsivé (malé děti by se na to neměli dívat). Mě se to na pár věcí líbilo dost a po celou dobu mě klauni bavili.

Hombre (1967)

Paul Newman jako poloviční, zásadový indián. Co mě z toho westernu asi dlouho vydrží v paměti tak volání mexikánce "Ombre, Ombre"

Vikingové (1958)

Film je moc pěkné, výprava, vesnice vikingů a krajiny. Kirk Douglas se svojí prdelkou na bradě :-D , zde je jako jednooký, surový viking.

V pátek ráno (1957)

Krátký film na motiv ranního vstávání a s ním spojené problémy. Takový průměr, ani neurazil ani nepotěšil.

Zločin lorda Savila (1967) (TV film)

Velice povedená československá komedie s parádními výkony Vosky, Beneše a Kemra. Aneb jak se snaží člověk dostát svého osudu.

Vincent (1982)

Zajímavý krátkometrážní snímek od Tima Burtona s prvkama horroru. Také dík hlasu Vincenta Price, který krásně rýmuje a zní to tak temně.

Případ Platfus (1985) (TV film)

Moc se mi v této televizní inscenaci líbil Vlastimil Brodský. Role na něj byla přímo ušitá od Zdeňka Svěráka. Je zde také vidět, že Svěrákovi není učitelská profese daleká a již tehdá byly něšvary se studentama a zvláště s těma z prominentních rodin. Jen mě trochu zamrzel ten konec, ale i takhle to dopadá....

30,000 mil pod mořem (2007) odpad!

Mno popravdě jsem od studia Asylum moc nečekal, ale tohle. Již hned po shlédnutí lituji, že jsem se na to díval. Má to být adaptace na 20 000mil pod mořem od Julesa Verna. Trapné herecké výkony v čele s Lorenzem Lamasem, trapný scénář a v podstatě celý děj. Nedoporučuji!!! Asylum jedeme dál do hlubin....

Historky z Ražické bašty (1979) (TV film)

Vtipné a veselé příhody lidí z vesnice :-), pan Kostelka, Řehoř s povedeným synáčkem Lábusem :-) Po celou hodinu jsem se bavil, hlavně jak chytali botu:-D