Zubaté ostří (1985)

Pro mě dobrý krimi s parádním Jeffem Bridgesem a Glenn Close. Glenn mě velice příjemně překvapila, páč jediný jiný film, který jsem s ní viděl je Mars útočí a to pro mě byla katastrofa. Konec to mělo jaký jsem čekal, ale to nic neměnilo, že film měl po celou dobu napětí.

Taxi (2004)

Hrozná kopírovačka, jeden bod pouze za auta. A já se tak těšil, že si zpříjemnim večer :-(

Psi (1979)

Depardieu jako cvičitel psů, které od svých psů nechce agresivitu, ale naučit je kousat na správná místa a tím z nich spíše dělá psí zabijáky. Spíše je v tomto filmu ukázáno, že většinou není na vině pes, ale pán. Ale něco mi k tomu chybělo a pro mě se film stal spíše průměrným.

Černá smrt (2010)

Osobně mě tento film nezaujal. Děj byl takový nemastný neslaný, nic poutavého co by mě neustále nutilo sledovat obrazovku.

Já, padouch (2010)

Mám rád tenhle typ animovaných filmů, takže se mi líbil. Sice byl v některých pasážích dost infantilní, ale na kvalitě to nic nezměnilo. Lábus v roli hlavního hrdiny sedí.

Jako nepoddajný plevel (1987)

Pohled mezi pobudy, tuláky a bezdomovce v první polovině 20 století v americe. Jack Nicholson absolutně exceluje, role na něj byla ušitá na míru. Akorát stopáž by mohla být o něco kratší, v určitých pasážích byl film moc zdlouhavý.

Kam slunce nechodí... (1971) (TV film)

Snad první film co jsem viděl s Waldemarem Matuškou. Náměť je parádní a myslel jsem, že otec je Matuška a ejhle on to nenápadný Josef Kemr :-D

Malý svět dona Camilla (1952)

Don Camillo je parádní komedie odehrávající se na konci 40 let v jedné malé severoitalské vesničce. Protikomunistický farář Camillo (Fernandel) a rudé starosta Peppone (Gino Cervi). Líbí se mi jak i ve jménu politiky jde dělat sranda :-)

Hooligans (2004)

Můj oblíbený film z fotbalového prostředí.