Gran Torino (2008)

Pro mě parádní film s koncem hodným Clinta Eastwooda. Jo a měl moc pardání auto. :-)

Shutter (2004)

Brrr tenhle horror je něco teda. Několik minut po shlédnutí mi běhal mráz po zádech.

Leon (1994)

Jean Reno jako zabiják ze staré školy a začínající a okouzlující Natalie Portman.

Mlčení jehňátek (1991)

Parádní krimi thriller s Anthony Hopkinsem a Jodie Foster. Dobře nastartoval celou řadu dalších tří filmů s Hannibalem Lectorem.

Rambo: První krev (1982)

Snad nejlepší akční film, který jsem kdy viděl. Nic ho zatím nepřekonalo a kdykoliv ho vidím tak na něj zaujatě koukám. No jo no nasrat Johnyho není žádná prdel :-D, to pak má člověk hned zpočítané,

Zelená míle (1999)

Velkej černoch, který zbavuje nemocí a oživuje myšáky. :-)

Forrest Gump (1994)

Je to takový doják. Ale rád se na něj kdykoliv podívám. Hláška "kapitán mi poradil ať investuji do ovoce" a on to Apple computer :-D

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Tohle píšu s odstupem času, ale po zhruba 20 minutách jsem byl nucen film vypnout. Scény pro mě dosti nechutné až hnusné. Na to se opravdu nedalo dívat do konce.

Štědrý večer pana rady Vacátka (1972) (TV film)

Ale jo, úsměvné jak v podání Vacátka (Marvan) tak Vlastimila Brodského. Jo je to dobrák ten pan rada :-)

Oheň (1991)

Když jsem viděl stopáž filmu zdálo se mi to moc dlouhé, ale opak je pravdou. Po celou dobu (něco přes 2 hodiny) film pořád poutal. Prostředí, v kteréch se hasiči vyskytujou je někdy dost drsné a tento film to ukazuje. Jak je to rčení oheň je dobrý sluha, ale zlý pán. Role Kurta Russella a Donalda Sutherlanda se mi moc líbili, naopak William Baldwin mě tam nějak nesedl a Robert de Niro mi přišel dost nevýrazný. Ale celkový dojem z filmu je dobrý.