Si wang xie zhen (2004)

Vizuálně hypnotické. Temné. Bez trapných lekaček. Mrazivé. Působivé.

Tian xia wu zei (2004)

Překrásnééééééé ! Příběhem, výpravou, herci a pointou. Příjemné.

Toosabooilche (2006)

Nevím proč, ale mě se zdá, že tenhle film nefunguje jak má. Z obsazených průměrných herců se mi líbil jen jeden a děj mi přišel tak nějak divně poslepovaný, nesourodý. Pár dobrých vtípků, pár korejských krásek, ale nic víc.

Arahan jangpung daejakjeon (2004)

Parádní efektní akční film s chutným kořením humoru. Vzkaz distribučním společnostem: Přestante k nám valit jak na běžícím páse ty americkém sr..čky a vybírejte i jinde, skutečně JE z čeho!

Organ (1996)

Nedokážu hodnotit. Na základě recenzi, jsem čekal že mě to přimrazí...ale nic se nekonalo. Zřejmě je to od doby co jsem na internetu viděl krátké videozáběry násilí a smrtí, které byly reálné. Dnes už ať je to horor jaký chce (ač remeslně skvěle odvedený jako Flower of flesh and blood) je to pro mě jen film.

Rituál (1973)

"Ale co ten pravý bůh?" "Měl svou šanci, a řečeno moderní hantýrkou - podělal ji" Super dialog. Zajímalo by mě jaký měl mít film vyznění, zdali pocta pohanům či křesťanům. Osobně si myslím že to první, protože evropan nemůže argumentovat slovem "pravý bůh", protože křestanství není evropské.A stěžovat si na některé barbarské zvyky pohanů můžou tak maximálně buddhisti, protože to jsou asi jediní lidé kteří kvůli své víře nikoho nevraždili (-:

Carry On Pickpocket (1982)

Komedie o šikovných zlodějíčcích aneb kterak byli podvodníci podvedeni. Sammo jako jeden z představitelů hongkongské staré školy dává do filmu několik hutných kaskadérských kousků, které jsem si několikrát vracel. Jen se mi nelbilo těch několik málo, dlé mého zbytečných, scén s krví., ale jinak pěkný film.

Fanshī dansu (1989)

Příběh mladého zpěváka (zřejmě rockera), který vstupuje do zenového kláštera se zcela proazickým cílem - aby mohl naplnit podmínku dědictví. Zpočátku se režim kláštera rovná armádě, leč pomalu začínají na povrch vyplouvat prvky lidství jednotlivých noviců ale i jejjich "vychovatele". Příjemný film o tom jak to v takovém zenovém klášteře chodí a že svody světského života máme pod kůži všichni.

Esmeralda (1997) (seriál)

Snad, že to byla první telenovela kterou jsem viděl, tak mě chytla za srdce a těšil jsem se na každý nový díl. Ale z nějakého důvodu, žádná telenovela další se mi už nikdy nelíbila.

Ame agaru (1999)

Dle scénáře A. Kurosawy, jemuž je tento snímek věnován. Téměř obyčejný příběh téměř obyčejného samuraje jehož největší předností je veliký lidský charakter.