Slávik 2012 (2013) (pořad)

Oproti tomu jak vypadá Slavík v Česku, tak ten Slovenský je skvělej.. .)

Occamova břitva (2012) (TV film)

Výborný film, akorát nemusel bejt ten otevřenej konec.

Definice lásky (2012) (TV film)

Já nevím, ale mně to bavilo. Na televizní film mi to přišlo dobré ;)

Ricardovy recepty (2008) (pořad)

Vaří strašně jídla ze strašně drahých surovin a nebo surovin, který se nedají v ČR sehnat snad ani.. ale občas se na něj podívám :)

Sportovní spoty (2010) (pořad) odpad!

Půl hodiny sledovat nějaký úchylný reklamy přerušovaný reklamou? :D WTF :D

Živí mrtví (2010) (seriál)

O tomto seriálu jsem slyšel už dávno, ale nějak se mi na něj nechtělo koukat, protože mi chyběl dabing. Sice všichni mají radši originál s titulkama, ale já radši dabing prostě. Tak jsem si počkal na premiéru v televizi na COOLU a musím říci, že tenhle seriál má koule. ____________________________________________________________ 1. řada - 100 procent 2.řada - 100 procent 3.řada - to jsem viděl jenom zatím pár dílu, neodolal jsem a mrkl jsem na ně anglicky a fakt bomba, nejlepší seriál. :)))

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

Ach ne. Další nekonečný seriál.. Viděna pouze první úvodní epizoda a nějak mě to nezaujalo..

Obchoďák (2012) (seriál)

Zatím mě to celkem bavilo. Rozhodně jeden z těch lepších vztahovejch seriálu. Na další díly se podívám rád, ale nesmí to mít milion dílu jako Ordinace, Cesty nebo Ulice.

Černobylské deníky (2012)

No tak lidí, jenom tak nízké hodnocení? 48 % ? To mi příjde docela málo. Já jsem se osobně velice dobře bavil :-)