Ďáblův sluha (2007) (seriál)

Po shlédnutí pilotního dílu převládá mírné zklamání. Přece jenom bych od seriálu, ve kterém (i když nejspíš zlehka) močí prsty Kevin Smith čekal něco jiného. Je třeba počkat co se z toho posléze vyklube. Snad budu moct nějakou * přihodit. ... Po shlédnutí první sezóny pořád průměr.

Cashback (2006)

Každopádně je to film dvou tváří a nebýt těch komediálních a nebo spíš rádoby komediálních scén bylo by to třeba za 5*. I tak je to celkově velmi povedený snímek.

Vetřelec ³ (1992)

Je fakt, že po atmosférické jedničce a akcí nadupané dvojce byla laťka nastavena hodně vysoko a Fincher, ač je to jeden z mých oblíbených režisérů zrovna tohle moc nezvládl. Sice to celou dobu byl pořád nadprůměrný film, který za svými předchůdci pokulhává jen lehce, jenže ten konec se nepovedl vůbec. 3,5*

Konec (2007)

Trochu mi tady scházelo rychlejší tempo filmu, místy se to prostě vleklo. Jinak je to příjemná maďarská, důchodcovská road movie komedie s velmi příjemným Koncem.

Ledově ostří (2007)

Dost dobrý nářez,pokud nepočítám jejich první společnou jízdu na hudbu od Aerosmith. To už prostě hraničilo s nechutností. :D

Next (2007)

Začínám mít pocit, že se Cage postupně zahrabe a bude se objevovat v průměrných či podprůměrných filmech typu Ghost Rider, Rituál nebo Next. Až na Obchodníka se smrtí a Adaptaci se mu v poslední době nepovedlo téměř nic. Kde jsou ty časy, kdy si střihal role ve snímcích typu Leaving Las Vegas, Skála, Con Air, Tváři v Tvář, které měly nepochybně své kouzlo.

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Tim Burton a jedna z jeho morbidních až na půdu pohádek. Nejohavnější tady byla určitě paní Bauregarde (Missi Pyle) ztvárňující Violetinu matku. Willy Wonka podle mě patří spíše do oddělení hororů, protože z Deppova pohledu by se občas nejedno děcko podělalo. Inspirace Marylinem Mansonem je tady docela zjevná :)

Roming (2007)

ROMing je sice oproti Účastníkům Zájezdu lepší snad ve všem, nicméně potenciál byl nevyužit a ke konci už nechybělo mnoho abych nad Vejdělkem podruhé zplakal. Bolek Polívka jako vždy perfektní.

S tebou mě baví svět (1982)

Je to fakt slabší kousek, vždycky když to dávají v televizi tak u toho vydržím maximálně 10 minut.