Mistři hazardu (2005)

Průměrný oddychový film, u kterého se nejspíš nudit nebudete, ale nějak zvlášť milé překvapení nečekejte. Akční honičky jsou na úrovni a některé vtipy se taky povedly.

Góóól! (2005)

Dosti klišovitý filmek, na který se ale kouká příjemně a Baroš se válí po hřišti stejně jako ve skutečnosti. Pro fanoušky Newcastle Utd. klidně za 5*

Motocyklové deníky (2004)

Tak jak praví NALBERTik, nádherná příroda a fajn hudba, ale Che je tady v porovnání se skutečností idealizován až na půdu. Mezi 3* a 4* je u mě vždy za 3*

Ajťáci (2006) (seriál)

Na IT Crowd jsem narazil úplně náhodou a dobře jsem udělal. Není to sice tak vychytané jako Pythoni a na Trpaslíka to taky nemá, ale nadprůměr to je. Maurice Moss a šéf Denholm rulez.... tak jsem to musel postupem času zvednout na 5*, protože si celou první sezonu můžu pouštět dokola a je to geniální :)

Hadi v letadle (2006)

Pohodový akční filmek použitelný pro odpolední spestření. V rámci žánru nemůže nejspíš zklamat nikoho. Za půl roku už si ale žádné scény nevybavím. 3,5*

Samaritánka (2004)

Slabší a méně zajímavé než Ostrov a Drsňák, ale pořád je to více než průměrný film.

Zdroj (2005)

V průběhu sledování Zdroje by leckterému lidumilovi a hlavně ochráncům přírody notně poklesla čelist. Mě se sice zhruba po třiceti minutách podařilo usnout, to ale přičítám únavě ne nezajímavosti. Hlavně lidi: vyserte se už na auta a jezděte vlakem, na kole a nebo choďte pěšky.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Příjemná komedie ve které nic nekazí dokonce ani David Hasselhoff. Je tady spousta povedených vtipů, krásná Kate Beckinsale, Adam Sandler jak ho známe, nechybí ani nějaké to poselství a na závěr všechno dobře dopadne.

Night Porter's Point of View (1979)

Portrét jednoho hlídače, který by nejraději kontroloval všechny a všechno. Jako zásadní mi ale tenhle dokument nepřišel. Kontrola kontrolní kontroly.

Krátký film o zabíjení (1987)

Uff, velmi působivé Kieslowského psychologické drama. Samotné provedení vraždy a následný trest smrti oběšením. Tyhle dva momenty mě opravdu donutily chvíli nedýchat.