Rollerball (2002)

Pokud někdo trpí nespavostí, tohle ho zaručeně vyléčí. Dřív než jsem usnul tak jsem vypozoroval, že Chris Klein byl celkem srandovní. Pozor! Nezaměňovat srandovní s vtipným. Druhou polovinu filmu už jsem neviděl.

Láska nebeská (2003)

Romantika po Velkobritsku. Taky jsem si tam svůj moment našel 3,5*

Experti (2006)

Experti jsou absolutně bez jakéhokoliv děje. Je to pospojovaných pár více nebo méně vtipných scének. Další český film posledních let, který jako celek bohužel nedosahuje ani průměru. Za nejsympatičtější rozbitou krávku pokladničku dávám 2*

Auta (2006)

Po 40 minutách jsem si říkal, že je to jenom další průměrný animák viz Shreck a Doba Ledová, ve druhé polovině se z toho ale vyklubal nejlepší rodinný animovaný film, který se mi líbil víc než Úžasňákovi a Roboti. Nejlepší dvojku vytvořili Luigi a Guido (Piiiit Stooop), sympatický byl taky Mater, který tady zastával podobnou funkci jako osel ve Shreckovi. Více prostoru mohli dostat ještě hipík VW Brouk a vojenský džíp. Shumacher byl už jenom taková třešnička. Na 5 hvězd to ale pořád nějak není.

Let číslo 93 (2006)

Film byl hodně nepřehledný, ale tahle situace určitě nepřehledná byla takže to beru. První 3/4 filmu tak za 3* ovšem posledních 20 minut je strhujících, přestože jsem věděl jak všechno dopadne. Od teď už chodím všude pěšky.

Wacky Races (1968) (seriál)

Další seriál, který jsem sledoval na Cartoon Network. Smích Multeyho je geniální, tipuju to u něj na zápal a rakovinu plic dohromady.

Futurama (1999) (seriál)

Společně se South Parkem zřejmě nejlepší animovaný seriál. Je docela těžké vybrat si oblíbenou postavu. O fous a klepeto před Benderem je dooktoor Zooidbeerg :)

Simpsonovi (1989) (seriál)

Tenhle kult v porovnání s Futuramou mírně ztrácí, ale těch 91% je určitě zasloužených... 4,5*

2 Stupid Dogs (1993) (seriál)

To jsem nečekal, že tady na CSFD najdu k hodnocení i "2 Stupid Dogs" Sledoval jsem to kdysi na Cartoon Network a ač jsem tomu vůbec nerozuměl tak se mi to zdálo perfektní :))

Ošklivka Betty (2000) (seriál) odpad!

Dost dobrá úchylárna. Ještě když to běželo v TV (nebo ještě běží) tak jsem byl párkrát svědkem jak tenhle "seriál" více méně pravidelně sleduje můj otec.... Děkuju Bohu, že nebydlíme v garsonce :)