Svět podle Prota (2001)

Velmi dobře zahrané a moc příjemná hudba nás doprovází celým filmem. Já jsem taky z Kej Peksu, dokonce mám narozeniny 27. července. Na zemi to mám ale mnohem radši, hlavně rozmnožování je příjemnější. Věděli jste že: Prota měl původně hrát Will Smith, a Dr. Mark Powell měl být Kevin Spacey. Sluneční brýle, které měl Prot byly zapůjčeny od Bona Voxe z U2 s připomínkou, že musí být vráceny ihned po skončení natáčení.

Stroj času (2002)

Začátek velmi dobrý a zajímavý, ovšem pak jsem se vůbec divil že jsem to dokoukal.

Wimbledon (2004)

Pro fanoušky romantických filmů a tenisu trefa do černého. Já jsem hlavně fanda Kirsten Dunst, která se ale taky ve filmu nemusela vůbec objevit. Jednu dobu se uvažovalo o obsazení Reese Witherspoon a hlavní mužská role byla psána pro Hugha Granta. Věděli jste že: scény na hřišti se točily během Wimbledonu 2003 a aktéři byli pouštěni na hřiště těsně před nebo po zápasech.

Scary Movie 4 (2006)

Pro mě zklamání, a jestli série Scary Movie bude pokračovat tímto směrem, tak pátý díl bude nejspíš odpad. Párkrát jsem se zasmál, ale vtipy se pořád opakujou a přestávají být zábavné.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Opět paráda, ale něco tomu k dokonalosti chybělo. Zoolander a Vybíjená se mi liíbily víc. Celá čtveřice zprávařů byla perfektní. Nejvíc se mi líbil sporťák. Škoda že tak málo prostoru dostaly konkurenční zprávařské týmy, zejména ten španělský bych rád viděl v akci. :D Jen tak na okraj, kdo z vás věděl že název San Diego pochází z němčiny a v překladu znamená velrybí vagína?

Vesnice (2004)

Tak to byl asi poslední Shyamalanův film na který jsem se těšil. On se Night snaží závěrem pokaždé velmi překvapit, jenže tude cesta rozhodně nevede. Vesnice aneb 105 minut čekání na 3 minuty zklamání.

Znamení (2002)

Atmosféra filmu je perfektní a celou dobu jsem si říkal že zrovna sleduju nejlepší Shyamalanův snímek, ale závěr mě bohužel překvapil v negativním slova smyslu. Věděli jste že: M. Night Shyamalan se inspiroval hlavně snímky Ptáci (1963), Noc Oživlých Mrtvol (1968) a snímkem Invaze Lupičů Těl (1958). Hlavní hrdina Graham Hess v podání Mela Gibsona měl být původně starší a zahrát si ho měl Paul Newman.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

Na tohle se snad zapomenout nedá, je to udělané fakt výborně. Naučné a zábavné zároveň. Prostě asi to nejlepší a nejzapamatovatelnější co nám nabídli Standa Hložek ve Veze a Petr Jančařík v Magionu. Nejvíce jsem si oblíbil ty zloduchy bakterie nebo viry, kterým jsem vždycky fandil.

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

Nejsem westernový fanda, ale u tohohle filmu jsem se rozhodně bavil a nenudil. Newman a Redford vytvořili výborný tandem, a šlape jim to. Nicméně v porovnání se Sedmi statečnými je tenhle snímek o stupínek slabší. Také jsem se ještě dočetl jednu zajímavost, že Redford a Newman opravdu z toho útesu skočili, "bez použití kaskadéra" no tomu říkám šleha :)