• Krátkometrážní

Temné nebe (2013)

Film dokáže navodiť správnu atmosféru, ktorá však musí mnohokrát plátať scenáristické diery (čo je škoda).

Nevěrníci (2012)

Zväčša slabučké príbehy....zopár ale ušlo ( protineverné sedenie), a v malých momentoch pobavilo.

Milionár (2000) (pořad)

Až na moderátora v podaní Nikodýma ( ktorého som v iných formátoch mohol viac)....ma Milionár bavil. **/***

Mysli jako on (2012)

Klasická americká popcornová záležitosť.

Můj život bez vás (2011)

Mne sa to vlastne páčilo. Nenáročné, milo francúzske a so sympatickou Mélaniou. Po dopozeraní som mal pozitívne pocity a to je hlavné.

Tady to musí být (2011)

Něco je tady špatně. Nevím co to je, ale neco je tady špatně. Jedna z replík z filmu, ktorá však skvele korešponduje s mojím názorom na samotný snímok. Polopate povedané, ako film ma to vôbec nebavilo, ale zas ústredná postava mala niečo do seba a dokázala ma z času na čas fascinovať....Skvelé boli napríklad vypovedané životné pravdy. Tak ako mám hodnotiť film ktorý som ledva dopozeral ( parkrát som to mal chuť vypnúť), a v iných momentoch som s úžasom počúval posolstvá tu inak brilantného Sean Penna. **/***

Velmistr (2013)

Kung-fu ako umenie žitia, uvedomení si a samotných činov. Veľmi podarené filmové zobrazenie filozofie starých bojových umení.

Dredd (2012)

Obrovské sklamanie!!....Mínusom je tak umiestnenie celého deja do jednej obytnej jednotky, tak aj Dreddova utajená identita, čím divák nedostane ani len šancu si k nemu vybudovať dáky vzťah. A postava novej sudkyne Cassandry a jej schopnosť mi príde ako nepodarený gýč ( i keď aspoň v jednej scéne sa podarilo efektne túto postavu a jej schopnosť využiť). Jediná postava ktorá ma zaujala bola záporáčka Lena Headley alias Mama....až som mal v niektorých momentoch chuť jej fandiť aby s Dreddom zamietla.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

S jednotkou to vlastne nemá nič spoločné, a moje očakávania boli dosť malé, ....o to viac ma to príjemne prekvapilo a zaujalo.