• Krátkometrážní

Modus Anomali (2012)

Až príliš je to o behaní po lese a zisťovaní niečoho čo sa v závere ukáže v inom svetle. Záver sa snaží prekvapiť a šokovať, avšak počas sledovania, divák pochopí, že pointa bude o tom že A nie je A, ale B.....a teda iba čaká aké B to vlastne bude. Tajomno filmu je dokonalé, o inom sa to bohužiaľ povedať nedá.

Experiment Philadelphia (2012) (TV film)

....Nízkorozpočtové pokračovanie, natočené v duchu filmov 90 rokov.

Srdce mužů... a jedna opravdová láska (2011)

Na to, že som nevidel prvú časť (Muži v meste), a tudíž nepoznal jednotlivé postavy, ich predchádzajúce trampoty a vzťahy ma to v celku oslovilo a miestami i pobavilo.

Holky na tahu (2012)

Hlúpe a blbé, bez štipky vtipu ...také sú Holky na tahu.

Polski film (2012)

Polski film aneb proklatá fikce. Film samo osebe je nanajvyš svojrázny, príbehovo podivný, spracovaním nekomerčne prevedený. Humorom však miestami srší, miestami tápa.

Volá ti Gradiva (2006)

Zdĺhavý príbeh na rozhraní sna a reality, ktorý sa utápa vo vlatnom bezvýznamnom poňatí.

Tanec mezi střepinami (2012)

Kým k hudbe a tancu som si cestu našiel, k príbehu či lepšie povedané k črepinám príbehu nie. Ten pôsobil na mňa chladne, roztrieštene, nezaujmavo a výrazne pokazil dojem z videného. Čiže príbehové črepiny u mňa boli v ostrom kontraste s podmanivou, očarujúcou a nádhernou hudbou a tancom. Snáď sa nabudúce dočkám niečoho podobného, ale s príbehom ktorý ma zaujme. Príbeh *, hudba ****, tanec ****