• Krátkometrážní

Man America (2011)

Ak čakáte niečo ako filmové prevedenie komiksovej predlohy, fantasy, ala superman/ spiderman...tak budete neskonale sklamaný. Film nie je v žiadnom prípade nič z toho. Je to obyčajný film televíznej kvality, poukazujúci na to, že hrdinom sa môže stať ktokoľvek, i ten najobyčajnejší človek. Stačí len aby nám okolie a veci ktoré sa v ňom dejú neboli ľahkovážne. "Superhrdina so super schopnosťami existuje v rozprávkach - toto je film."

Unesená (2012)

Fádne, bez nápadu a okamžite zapomenuteľné.

MR 73 (2008)

Ponurá krimi, idúca si svojím nikam neponáhlajúcim sa tempom, s Danielom Auteuilim, ktorý svojím zovňajškom i charakterom postavy dokresluje atmosféru celého snímku.

Cosmopolis (2012)

Drísty, drísty, samé drísty.....a len pán Boh ( režisér) vie o čom ( tie drísty sú).

Jiná země (2011)

Nebyť "vedlajšieho" príbehu o inej Zeme - zrkadlovo podobnej tej našej, na ktorej žijú, že vraj naše "podobenstvá", je to snímok mnohokrát témov spracovaný a teda ničím výnimočný. A tak je tento vedlajší príbeh vlastne dominantný, ikeď v úzadí.

Rasputin (2011) (TV film)

Dramatický počin, no i napriek tomu ( z môjho pohľadu) nudne a nezáživne podaný.

Vánoce na zámku (2011) (TV film)

Toto je presne ten typ filmu, ktorý sa dokonale hodí k vianočným sviatkom a navodzuje tú pravú medovo sladkú, milú a príjemnú atmosféru. A niejaké to klišé?....to k tomu patrí....na Vianoce určite.

Expresní zásilka (2012)

Námet nie k zahodeniu, samotné prevedenie však niekedy zaváňalo průserom. A postava policajta, ktorú stvárnil M. Shannon bola infantilne otrasná. A navyše, pointa sama taktiež nedokázala naplniť moje očakávanie. **/***

Café de Flore (2011)

Nikdy som nevidel film podaný takýmto štýlom, pričom som aj zapochyboval pri jeho pozeraní o jeho kvalite, miestami sa v ňom dočasne strácal, aby už o chvíľu bolo všetko nad slnko jasnejšie, krajšie, užasnejšie. Pre mňa svojím spôsobom unikát.

Buranský masakr (2011)

Keď sa to rozbehne, je táto jednorázová krvavo-zábavná hororová záležitosť vlastne celkom fajn. **/***