Experiment (2010)

Jedním slovem - NUDA. A Forest Whitaker se mi v tohle filmu znelíbil.

Tobruk (2008)

Celkem zklamání, myslel jsem, že když už do toho češi narvali tolik prostředků, že to bude stát za to. Marně. A souhlasím se rizek2. Půl filmu věnováno židovi, kterej co si budem povídat, neměl co dělat v armádě, opravdu nevědět, že hlavní příběh je o Pospíchalovi, tak se to nedozvim.

Machři (2010)

Výborná rodinná komedie. Kevin James tam sází jeden joke za druhym. Je to výborná komedie na oddych a na pořádný zasmání, nic jinýho v tom ale bohužel nenajdete.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po shlédnutí první série mám ze seriálu příjemný pocit. Herci jsou velice příjemní. Příběhy samotných postav jsou zajímavý. Scénář píše taky někdo zkušenej. Já mám celkově rád věci točený o upírech a po první sérii se mi Pravá krev moc líbí. A po druhé sérii zůstávám u 5, ale některé věci už mi přišli slabší, avšak libovka je to stále. No a po 3. sérii mi nezbývá nic jiného než ubrat hvězdu. Proč? No, brečící upíři to neskrývaj a brečí všude kde můžou, místo toho aby se mstili. Zbytečně dlouhé scény, bez rozdílu se výsledku. A Sooki, ta je prostě na pěst! Možná by ji mohli nechat umřít. To bych se už dostal na 3* , ale za Jasona, kterej hlásí jak může, a dobře hlásí, zas tu jednu hvězdu přidám a zůstanu už u 4. :-)

Karamazovi (2008)

Nedokážu pochopit, jak tohle mohli natočit češi. Naprosto a bezkonkurenčně nejlepší českej film všech dob! Herci se umí obout do role, a tak to má ve světě filmu vypdat.

Jedna ruka netleská (2003)

Taková kravina, až se mi to strašně líbí. Ty hlášky jsou prostě výborný. Vypatlanej Macháček, ještě vypatlanější Taclík a Hitler Trojan. ,,Ty kuřata v zadu se mi moc nezdáli." ,,Drž hubu a o žádnejch orlech nic nevíš." Bomba

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Dobrá komedie, jen je to na mě až moc zdlouhavý. Megan mě nakrkla, hrála fakt strašnou p**u. Kdo to opravdu rozsekával byl Simon Pegg, ten chlápek je strašný hovado. Fakt 3 ze 4 za něho.

Jackass 2 (2006)

Dvojce nechybí nic, je to holt pokračování skvělý jedničky.

Jackass - naprostí šílenci (2000) (seriál)

Blázni, který se fakt ničeho nebojí. Některý ty chujoviny, který dělaj jsme zkoušeli i s kámošema, na některý ale holt nemáme koule. Libovka, člověk se natlemí a chvílema má i strach o jejich životy. Bezkonkurenční