Ten Největší (2007)

Totalne oddychova komedia. Zmes komedie z vezenskeho prostredia a mlaticiek. Dost v pohode som sa nasmial. Jedna s naj komedii v ktorej hral tento typek a samozrejme naj (jedina) ktoru zreziroval

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Tak taketo nieco som vobec necakal. Animacia sa kludne vyrovna aj Pixaru co uz je fakt odvazne povedat. A pribeh hmmmmmm. Skvele

Max Payne (2008)

Boze moj najvacsie filmove sklamanie ake som zazil. Hra bola tak uzasna a ked som pocul ze sa nataca tento film som si povedal ze to sa hadam ani pokazit neda to bude jeden s mojich naj filmov. Brutalne sklamanie hrozne onicom. A tu 1 hviezdicku davam za niektore pasaze ako z hry ze boli dobre vystihnute. Ale inak tento film nestoji za nic. Pretoze dosrat taky dobry scenar to sa podari len malo komu. Hamba reziserovi

Planeta pokladů (2002)

Stara dobra disneyovka ale ked ju porovnam napr s ice age co vysiel v tej istej dobe nemozem dat viac ako 3*

Wanted (2008)

Nieco na princip matrixu a jumpera. Ale kvalitna podivana

Nebezpečná přání (2002)

Tento film si plne zasluzi 3 hviezdicky ani o jednu viac ani menej. Taky prijemny hororik s dobrim scenarom

Škola superhrdinů (2005)

Harry Potter + X-men + SpyKids = Skola superhrdinov. Neviem cim to je.....ale bavilo ma to......

Dostaňte agenta Smarta (2008)

Po dlhej dobe konecne komedia ktora ma chitila. Aj ked s nicim novym neprisla vkuse nesikovny agent zo svojou koleginov nahana zleho zloducha( Johnny English,agent WC 40,...). Ale tie uzasne hlasky ktore zazneli v tomto filme som sa musel smiat takmer po celu dobu a to si tie 4 hviezdicky zasluzi nekompromisne. Uzasna filmova podivana

Blafuj jako Beckham (2002)

"Najlepsia komedia roku" "Najlepsia britska komedia" no neviem ci som iny ale ja som sa ani raz nezasmial dokonca ani neusmial neviem co tam ako je na tom komedia. Toto nema s komediov nic spolocne

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002)

Dobra oddychova komedia ziadne zazraky nic extra co by sme uz niekde nevideli. Cakal som viac ale sem tam som sa prijemne zasmial a zabavil