Výplata (2003)

Tento film som prvy krat videl az v TV sam som si nadaval ze som si ten film nezohnal skor preto ze bol super a ktore proste miluje sci-fi a nevidel tento film mal by si ho ist ihned kupit. Pretoze to je nutnost. Jednym slovom: Krasa

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

vsetko co bolo v inych shrekoch pospajane do kopy zas sa shrek oduje a na konci sa udobri a povie ze bol retard a ze uz bude ok..... proste az na tu vianocnu naladu nic moc

Dračí srdce (1996)

Najkrajsi dobro/zly drak s dobro/zlym rytierom. Dobre efekty na tu dobu a uzasna rozpravka pre deti aj dospelich

S čerty nejsou žerty (1984)

Moja najkrajsia a najoblubenejsia cesko-slovenska rozpravka. Nech som ju uz videl 1000 krat tak vzdy si viem ku nej sadnut zas a vychutnat si ju tak ako prvy krat co neni tak pri kazdom filme. Boj dobra a zla a samozrejme na koniec happyend tak to ma predsa v rozpravkach byt no nie?

Klíč (2005)

Velmi slusne zmaknuty mysteriozny horor urobeny naozaj na urovni. Napad herci rezia. Tlieskam a davam 5

Roboti (2005)

Jeden s mojich najoblubenejsich animakov....super animacia aj pribeh nie len pre deti

Spy Kids 3-D: Game Over (2003)

Videl som to aj v 3D aj normlane no a bez 3D je to fakt o nicom s 3D o hviezdicku viac

My dva a křen (2006)

Priemerna komedia. Vaham medzi 3-4 hviezdickami ale na koniec davam 3 pretoze by som neobjektivne hodnotil voci ostatnym komediam

Minority Report (2002)

Spolu s Paycheck moje najoblubenejsie scifi. Pre milovnikov sci-fi nutnost vidiet pretoze toto je ten pravy filmovy zazitok