Halloween III (1982) odpad!

I kdybych to bral jako samostatně stojící snímek, přesto bych nenacházel nějaká pozitiva. S Halloweenem to má společný leda tak název. Neúčast M. Myerse, namísto toho je tam banda blbých robotů. Hm.

Holky v balíku (2006) odpad!

Další promarněnej čas u americký trapnosti. Už jen to, že za tohle dokáže někdo utrácet peníze, aby se to vůbec natočilo, je s podivem.

Jen trošku štěstí (2006) odpad!

Jen trošku štěstí je rádoby vtipná komedie, která splaskne jako nafukovací balonek, jen co začne. Příběh o looserovi v konfrontaci s holkou, která má štěstí na rozdávání. Jejich osudy se však prohodí, tak aby se vše zas mohlo vrátit do normálu. Klišé a doslova trapný až infantilní vtip provází celý film po celou dobu, přičemž pekelně nudí. Snad vše je zde špatně od plochých charakterových postav, stupidních dialogů až po celkově trapný námět. Ve výsledku se pak jedná o teenagerskou koninu v čele s Lindsay Lohan, které je lepší se vyhnout. Pouze soundtrack za něco stál.

O život (2007) odpad!

S českou kinematografií je to v poslední době opravdu špatné a O život je toho smutným důkazem. Proboha, koho zas napadlo dát tam Kotka - nikoho blbějšího do už tak blbého filmu dát nemohli. To už bych snad víc snesl Mádla. Myslel jsem, že takto blbých filmů, jako je třeba Panic je nanic už se třeba nedočkám, ale s politováním musím konstatovat, že toto se tomu hravě vyrovná. Sakra velký šlápnutí vedle a můj promarněnej čas.

Agenti dementi 2 (2008) odpad!

Marnota, která se odpadním vodám nevyhne.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Okopírovaná blbost. Tady je opravdu škoda slov...

Sám doma 3 (1997) odpad!

Je až s podivem na co všechno producenti najdou peníze. Nastavovaná kaše, která se snaží zprznit klasiku. Trapné až běda.

Kameňák (2003) odpad!

To snad není třeba komentovat.