Ve druhém filmu ze série Bláznivá střela se policejní poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) účastní slavnostní večeře v Bílém domě, kde má obdržet cenu za zastřelení tisícího drogového dealera. Na večeři je pozván také doktor Albert S. Meinheimer, s nímž se prezident Bush právě domluvil na nové energetické politice podporující alternativní zdroje. To se ale nelíbí zlotřilým představitelům tradiční energetiky (uhelného, ropného a atomového průmyslu.) Spojí proto síly s mazaným ničemou Quentinem Habsburgem, aby naplánovali Meinheimerův únos a na jeho místo dosadili dvojníka, který by vedl politiku v souladu s energetickou lobby. Ve Washingtonu se známý policista rovněž znovu setkává s bývalou přítelkyní Jane Spencerovou (Priscilla Presleyová), která v současné době pracuje v ústavu pro výzkum využití energie, a má pocit, že se tam dějí nějaké prapodivné věci. Frank se pustí do vyšetřování a zanedlouho narazí na neklamné známky toho, že i v této oblasti existuje mafie, prosazující své zájmy... (Cinemax)

james11

Určitě slabší něž první díl, ale pořád hodně nadprůměrná komedie. Zajímavé ale je, že jednička mi přišla delší, protože jsem měl pocit, že některé scény se zbytečně protahovaly a čekal jsem u ni i delší stopáž, ale podle scfd byly oba filmy stejně dlouhé. To je asi jediný plus na rozdíl od jedničky. Úplně takové scény tu nebyly, ale určitě celkově byl druhý díl bohužel méně vtipný. ()

avalonek

To je neskutečný,jak někdo vymyslí takovou dokonalost a někdo jako Leslie to tak dokonale zahraje.Po tomhle filmu mě vždycky bolí břicho od smíchu.Naprostá dokonalost.. ()

Nataniel73

Ako nie je to úplne špatná paródia, ale myslím, že to tvorcovia s tými bláznivými scénkami trochu prestrelili. Menej je niekedy viac a o tejto komédii to platí dvojnásobne. Leslie Nielsen má aj ďaleko podarenejšie paródie (napr. Utopenec na úteku alebo Pripútajte sa prosím). Tu sa podarilo niekoľko dobrých scénok (šplhanie sa na budovu za Dobermanov obojok, žena v chladničke, či spievanie a hranie flamenga). Na jedno pozretie ok, ale viackrát to vidieť nemusím. Za mňa 50% ()

ToZe99

Vůně strachu. Perfektní pokračování, které drží kvalitu předchozího snímku. "- Uvědomujeme si vůbec, že kvůli vám je město plné řvoucích paviánů? - A není to náhodou chyba voličů?" ()

padlar

Parodie jak má být. Ještě o něco lepší než jednička. Ale celá tahle série jsou jedny z nejlepších parodií co jsem kdy viděl. ()

Kano4441

Scéna za scénou je vtipná , na tomto sa nedá nesmiať . Takto ako pri tomto filme som sa dlho nezasmial . Leslie bol najlepší. Scény na konci nemajú chyby človek umiera smiechom :DDDDDDD ()

Sadova302b50

Druhá střela se mi líbila o malinko méně, než ta první, leč stále je tu velice slušná kadence vtipů a skvělých scének. Velmi silné čtyři hvězdy a 84% ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely