Ve druhém filmu ze série Bláznivá střela se policejní poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) účastní slavnostní večeře v Bílém domě, kde má obdržet cenu za zastřelení tisícího drogového dealera. Na večeři je pozván také doktor Albert S. Meinheimer, s nímž se prezident Bush právě domluvil na nové energetické politice podporující alternativní zdroje. To se ale nelíbí zlotřilým představitelům tradiční energetiky (uhelného, ropného a atomového průmyslu.) Spojí proto síly s mazaným ničemou Quentinem Habsburgem, aby naplánovali Meinheimerův únos a na jeho místo dosadili dvojníka, který by vedl politiku v souladu s energetickou lobby. Ve Washingtonu se známý policista rovněž znovu setkává s bývalou přítelkyní Jane Spencerovou (Priscilla Presleyová), která v současné době pracuje v ústavu pro výzkum využití energie, a má pocit, že se tam dějí nějaké prapodivné věci. Frank se pustí do vyšetřování a zanedlouho narazí na neklamné známky toho, že i v této oblasti existuje mafie, prosazující své zájmy... (Cinemax)

Diego75

Často se stává, že pokračování filmů vás výrazně zklame. Já to však o dvojce Bláznivé střely nemůžu rozhodně tvrdit. Humor z prvního dílu stále nevyprchal a zápletka je také na slušné úrovni. Oproti jedničce mi připadá, že se Frank ocitá v nebezpečnějších situacích a už to není jen tak nějaký obyčejný polda. Stručně řečeno, komu se líbila jednička, ocení i dvojku. ()

Horác

Dřív mě tyhle filmy moc neoslovovaly. Ale musím říct, že čím jsem starší, tak je víc přijímám. A zvláště v těch srač..ách, ve kterých teď žijem, jsou taková dílka fakt jak balzám na duši. Řvu u toho smíchy. ()

JesterKruger

I přesto, že jsem dal tomuto dílu Bláznivé střely 5*, stejně jako u prvního dílu, tak se musím přiznat, že tohle je ten nejslabší díl Bláznivé střely. A nevím čím to bylo... Humorem? To ne. To spíše bylo tím dějem. Každopádně i tak je to 5*. Je pravda, že jsem zklamán nebyl. Jen mi to přišlo o proti jedničce slabší. ()

Stifmeister

///   Bál jsem se, že po prvním díle, který mne zas tak moc nenadchnul, že to půjde ještě víc z kopce. Ale po zhlédnutí druhého pokračování Franka Drebina jsem byl příjemně a mile překvapen. Díky bohu, že trapné vtipy nebyly každou sekundu filmu. Občas jich tam pár bylo, ale dalo se to upřímně snést. Tudíž když to shrnu, mohu říci, že druhý díl mne rozhodně bavil více, než ten první. Teď se ještě uvidí, co předvede třetí a poslední film, jestli se poučí tak, jako druhé pokračování, nebo to půjde zpět z kopce. |7/10| ()

PTuranyi

Skvelá bláznivá komédia chrliaca jeden bláznivý gag za druhým. Poručík Frank Drebin bude musieť pre srdce svojej lásky Jane a záchranu profesora Meinheimera z rúk ropného kartelu Quentina Hapsburga niekoľkokrát znemožniť prvú dámu, prezidenta, svojich kolegov ale hlavne seba. Vďaka výbornej produkcii a kvalitným hereckým výkonom prekonáva Policajné akadémie, ktoré na jej tempo vtipov jednoducho nestačia. ()

PeteBuck

Frankovi Drebinovi utiekla láska, ktorú poznal v prvom dieli, od oltára a čo je ešte horšie, po určitom čase musí vyšetriť bombový útok, ktorej svedkom sa stala. Aby toho nebolo dosť, stále k nej niečo cíti a chodí s nekorunovaným šéfom záujmových skupín z energetického priemyslu, ktorí sa snažia odstrániť top vedca, ktorý chce presvedčiť amerického prezidenta o tom, aby sa USA začalo venovať alternatívnym zdrojom energie. Jeden by neveril, ale dá sa urobiť pokračovanie paródie, ktorá je rovnako dobrá ako prvý diel, dať do toho určitého posolstvo, pokračovať v rozohratej romantickej zápletke a urobiť to takým šialeným spôsobom, že sa neviete prestať smiať. Nechápem, ako to dali, ale za mňa je to neskutočná pecka. "Hmm, zóna červených harémov. Čo tam asi môže hľadať? Sex, Frank? Nie vďaka, Ed, máme naponáhlo." "Rada by som Vám predstavila skutočné výnimočného muža, dostal vyznamenanie, že zastrelil rovných 1000 drogových dílerov. Nuž, vlastne tých posledných dvoch som prevalcoval, keď som cúval, našťastie sa z nich vykľuli drogoví díleri." Koniec. Ako toto niekoho napadne, tak to nechápem. Neviem sa na tých volovinách prestať smiať. ()

AlBertzap

O něco malinko slabší, ale pořád to neznamená, že bych měl hodnocení snížit. Stále si to zachovává svůj standart:) ()

Poland

Bláznívá střela je jediná komedie při které Váš smích po celou dobu filmu neustane. Alespoň u mě to tak je. Film nemá žadná hluchá místa. Každá scéna skrývá nějaký vtip. Nějakou perfektní hlášku. K tomu naprosto famózní Leslie Nielsen. Po každém dílu této trilogie mě bolí břišní svaly jak po dni v posilovně. Nemůže si pomoct pro mě je Bláznivá střela spolu se Žhavými výstřěly naprostý vrchol filmové komedie. ()

Lukkyn

O chloupek zaostává za jedničkou , ale stále velice velice velice povedená komedie, kde jsem se opět od srdce zasmál Frankovým situacím a Nielsenovovu komickému umění. Dvojky jsou většinou trapnější, méně zábavné , okoukané, nudné ale u střely je tomu naopak!!! ()

Pavlo

Vynikajúci ďalší diel, ktorý ako z mála vo filmovom svete sa vydaril. Len ku koncu trocha dochádza dych, no napriek tomu by sa mohli z neho učiť terajší filmový tvorcovia. ()

enzo_cz

Bože, je to už nějaký ten pátek, co jsem tento film viděl naposledy, ale kdykoliv si vybavím některou z jeho scén, řehtám se jak kůň. Velice povedená komedie. Můžu jen doporučit. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely