poster

Táta na plný úvazek

 • USA

  Jersey Girl

 • Slovensko

  Otcom na plný úväzok

 • Slovensko

  Otec na plný úväzok

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rosaviva
  ***

  To konečné vystoupení ze Sweeney Toddem bylo nejlepší.(18.2.2012)

 • Superpero
  ****

  No klidně si o mně řekněte že jsem gay jak geisha, ale mě se to prostě megalíbilo. Hezkej příběh u kterýho se nemusíte nijak stresovat a vše dobře dopadne, ale přitom je okořeněný "Smithovinou" takže na nějaké ty "holy shit" a "shut the fuck up" také dojde. Nesmí chybět videopujčovna a patrioti Affleck, Damon, Lee. Ben Affleck podává opravdu dobrý výkon a je vidět, že spolupráce s Kevinem Smithem mu prostě svědčí. Krátké cameo Jasona Lee a Matta Damona je dokonalé. Dále dojde i na "piefuckera" který filmu rozhodně neškodí. George Carlin v podstatně jiné roli než v Jay and Silent Bob Strike Back ale o kom se opravdu musím zmínit jsou Raquel Castro, která zahrála naprosto přesvědčive a Liv Tyler po svém unylém výkonu v Pánovi Prstenů konečně ukazuje co v ní vězí ( a asi jí ještě v nějaké Smithovině uvidíme podle toho co bylo napsáno ve special thanks). Z filmu také vyplývá : "Když máte dilema pokecejte si s Willem Smithem je vážně fajn chlápek a poradí." Jersey Girl v žádném případě není hardcore typu Mallrats, ale určitě stojí za hřích. Plus bonus pro zanícené Smithofily hned na začátku uvidíme animovaného Jaye a Tichýho Boba a POČKEJTE AŽ NA KONEC ZÁVĚREČNÝCH TITULKŮ protože příde nootch. :-)))))(25.5.2005)

 • H34D
  ***

  Kevin Smith protentokrát zahodil to co jej dělalo tak originálním a neodolatelným - drsný humor, popkulturní odkazy a hlavně boží dvojici Jay a Silent Boba - a moc se mu to nevyplatilo. Jersey Girl ač je Smithovým osobním věnováním zesnulému otci, nese z jeho rukopisu jen pramálo. Je to klišovité, schématické a místy to nemá příliš daleko k tuctovým americkým brainwashingům... Na druhou stranu Tátovi na plný úvazek nelze upřít, že je prostě sladkým příběhem na pozvednutí nálady. PS: V kterém ZVRÁCENÉM světě krásné ženy typu Liv Tyler přemlouvají muže k nezávaznému sexu? 6/10(30.11.2008)

 • KevSpa
  ***

  Na Kevina Smithe očividně sedla sentimentální nálada a natočil na jeho poměry dost netypický snímek, který bych čekala spíše od běžných hollywoodských komerčních rutinérů. Škoda, že tak vyměkl.(15.6.2004)

 • Trellíno
  ****

  Rozhodně nejměkčí, ale stále dobrý Smith, který mi ukázal minimálně jedno a to že Affleck zase není až tak špatnej herec. Slabší čtyři hvězdičky, spíše 3 a půl.(15.6.2004)

 • - Během úvodního víkendu (26. – 28. 3. 2004) si Kevin Smith a jeho snímek za 35 milionů odnesli z kin jen 8,3 mil. dolarů. Celkový výdělek byl jen něco přes 25 milionů. (imro)

 • - Při tvorbě filmu byl Smith tak vytížený, že nedokázal dokončit dva rozběhnuté komiksové projekty. Prvním je „Daredevil: The Targer“ a druhým „Spider-Man and the Black Cat“, ze kterého vyšla jen tři čísla. (imro)

 • - Muzikál „Sweeney Todd“, který je ve filmu často zmiňován, byl uveden také ve filmové podobě coby snímek Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007). (metal.storm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace