Táta na plný úvazek

Otcom na plný úväzok

Otec na plný úväzok

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 98 min

To bylo ale hezký, jak kvůli úsměvu dcerky a radám Willa Smitha obětoval Ben Afleck lukrativní místo! Doufám, že to holčičce bude stačit jako vysvětlení, až nebude moct jít na vysokou, protože její tatínek je popelář a idiot... 50 % a doufám, že otravné děti a průhledné agitky už Kevin v životě nebude potřebovat.(16.2.2013)

Na Kevina Smithe očividně sedla sentimentální nálada a natočil na jeho poměry dost netypický snímek, který bych čekala spíše od běžných hollywoodských komerčních rutinérů. Škoda, že tak vyměkl.(15.6.2004)

• swamp

Ne, já prostě nemůžu ignorovat, že tohle natočil Kevin Smith. Zkrátka je to jeho nejhorší film, ale každý režisér má právo na nějaký ten nejhorší, tudíž snad se příště pochlapí a koule se mu zase vrátí na správné místo. Affleck hraje hrozně (ovšem není se co divit výběru režiséra, protože ve filmech Chasing Amy či Dogma byl výborný), Lopez naštěstí brzy umře, Raquel Castro (dcera) je tak trochu nepřirozeně otravná a Liv Tyler je hezká.. ale ani s Affleckem nedokončili prácičku ze sprchy, což by v takové vztahové romantické komedii klidně být mohlo (vzhledem k tomu, že Smith s takovými věcmi problém nemívá).(31.8.2008)

Příjemná, mírně nadprůměrná, ničím neurážející filmová podívaná. Nechci tady mluvit o tom, jestli Kevin Smith vyměkl, nebo naopak. Já od něj viděl zatím jen Jay a mlčenlivej Bob vrací úder, takže bych svůj názor nemohl ničím podložit. Klasický, ničím nevybočujíc z řady, řemeslně zvládnutý film, který vám na náladě nepřidá, ale taky neubere. Příjemné herecké výkony všech! představitelů, v čele s Raquel Castro a cameem Willa Smithe. Vlastně je tady více povedených cameo (Lee, Damon). Tyto okamžiky určitě patří mezi ty nejlepší z celého filmu. Ty nejhorší jsou vypotřebovány hned v úvodu, takže po odstěhování k dědovi jde o ničím nezkažené chvíle. Ale zase na druhou stranu, film mi nenabídl nic, proč bych mu měl dávat více než průměrné hodnocení.(19.10.2006)

Na to že tu celú plejádu hercov vedie Ben Affleck sa tento film dá stráviť a dokonca aj slušne pri ňom zabaviť a zamyslieť nad prezentovaným obsahom, bez toho aby ste museli ako už bolo zvykom prekusnúť Affleckovo plané hranie, tu je na šťastie konečne v celku stráviteľne, konečne zapasoval do svojej úlohy a ostatný mu len výborne sekundujú. ║Rozpočet$35milionovTržby USA $25,268,157Tržby Celosvetovo $36,098,382(4.11.2007)