poster

Táta na plný úvazek

 • USA

  Jersey Girl

 • Slovensko

  Otcom na plný úväzok

 • Slovensko

  Otec na plný úväzok

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2004, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • k212
  ***

  Ač je Jersey Girl Smithovina přemalovaná na růžovo, kde tradiční přisprostlé a odvázané atributy jsou na 50% umírněné, pořád je to nadprůměr v běžné komediální produkci.(3.5.2009)

 • mandes
  ***

  rozpocet:$35 million trzby celosvetovo:$36,098,382(29.10.2006)

 • freddy
  ****

  Tak tohle je komedie, která mne dojala. Patřím mezi příznivce Kevina Smithe, miluji jeho komedie Dogma, Jay a Mlčenlivej Bob vrací úder, Clerks, etc. Proto tohle bylo do značné míry docela velkým překvapením. Ale co zaručeně překvapením nebylo, že se zde objevil Ben Affleck, jelikož pravidelně vystupuje ve Smithových filmech. Ale jinak se jedná o docela sentimentální movie, kterou bych normálně od Smithe nečekal. až na konci filmu, při závěrečných titulcích mi došlo, proč se Smith k tomuto filmu uchýlil. Tento film byl věnován jeho otci, který mu zemřel. Kevina Smithe popadla nostalgie a chtěl vzdál hold svému otci tímto filmem. A nedopadlo to vůbec špatně. Děj mne zaujal a pohltil, byl jsem zvědavý na rozuzlení příběhu a Benu Affleckovi jsem jeho roli bez většího problému věřil. K tomu jsem se mnohokrát docela dobře zasmál a oddechl si od všedních starostí. Což znamená čtyři hvězdičky pro tento film i pro Kevina Smithe...(7.11.2007)

 • H34D
  ***

  Kevin Smith protentokrát zahodil to co jej dělalo tak originálním a neodolatelným - drsný humor, popkulturní odkazy a hlavně boží dvojici Jay a Silent Boba - a moc se mu to nevyplatilo. Jersey Girl ač je Smithovým osobním věnováním zesnulému otci, nese z jeho rukopisu jen pramálo. Je to klišovité, schématické a místy to nemá příliš daleko k tuctovým americkým brainwashingům... Na druhou stranu Tátovi na plný úvazek nelze upřít, že je prostě sladkým příběhem na pozvednutí nálady. PS: V kterém ZVRÁCENÉM světě krásné ženy typu Liv Tyler přemlouvají muže k nezávaznému sexu? 6/10(30.11.2008)

 • Ant
  ****

  Sympatická dramedy, na které je Smithova ruka opravdu znát. Affleck zahrál svůj typický průměr, film ani nevyzdvihl ani ho nepotopil. Pobavily mě hvězdné camea a rozpustilá Liv Tyler. Rozhodně sveží verze jinak klišovitých romantických filmů posledních let.(7.7.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace