Péčko pro začátečníky

• Německo Almost Legal (více)

Najlepšie by bolo zájsť do videopožičovne. Chvíľu sa prechádzate medzi regálmi, poškuľujete po pornokazetách a pomaly sa blížite k vytúženému cieľu. V tom vás však ktosi zdrapí za golier a vyhodí von. Akoby ste boli deťmi! Ale veď už máte 17!!! Chvíľu sa neviete zbaviť pocitu poníženia. Odrazu v tom máte jasno! Navštívila vás geniálna tichá myšlienka: chalani, poďme si natočiť vlastné porno! Ako to dopadne? Zistíte v kine.

Každý mladý muž prechádza obdobím života, ktoré je preňho až nadmieru kruté. Poznáte to: máte 17, hormóny sa búria a v noci vás prenasledujú mokré sny. Už by ste aj boli zvedaví, ako to vyzerá v praxi, ale pochybnosti vám v poslednej chvíli zoberú odvahu. Preštudujete odbornú literatúru (knižnica), populárne časopisy (trafika), postojíte pred výkladom s dámskou bielizňou (Palmers), hlad po informáciách však neutíšite. Ďalšia voľba je jasná: pozrieť si porno. (oficiální text distributora)

MickeyStuma

Prostě další puberťácká komedie v řadě, ale kupodivu bez fekálního humoru. Takových moc vskutku není. A to víc je to překvapující, když se použilo téma o točení pornofilmu kluky, se kterými třískají hormony. Smíchy se tu sice nikdo nepotrhá, ale skouknutelné to je. ()

salamandrr

Asi první prcičková napodobenina, která za něco stojí (i když někdy nestojí...). Je to vtipné, originální, s pěknejma holkama, solidně natočené a postava ramalota je super... prostě parádní Béčko. pokud vám bylo aspoň 11a Béčka sou to co vyhledáváte určitě se podívejte a hodnocení ostatních hodťe za hlavu ()

MartX odpad!

No, co říct?! Celý ten film, pardón, celých prvních čtyřicet minut jsem mi mlely v hlavě jen dvě věci: WTF? a BOŽE, DEJ MI SÍLU. Ale síla nedorazila a tak jsem to po necelé polovině filmu vzdal. Řekl bych, že i na teenegery je to moc stupidní, nesmyslné a ubohé. Nikdy jsem nebyl na filmy typu Amrican Pie a spol. ale ty jsou ještě zlatý oproti tomuto počinu, co se má tvářit jako film pro náctileté. ()

LordMysti

Chvílemi až tak moc velké klišé a trapné, až mě to pobavilo :). Ale tak hodně naivní film jsem už dlouho neviděl... ()

Saimon

Bože takové filmy dělají z chlapů totální vylízance,co při pohledu na "velblouda" propadají nadlidské demenci.... ()

Wyrdas

Typická komedie typu "Prci, prci, prcičky". Nemá čím urazit a až na jednu nechutnější scénku s opičí ejakuací jde o pohodovou komedii pro dospívající. Nechápu takovéhle podhodnocení, na 50% by to mělo upřímně dosáhnout. Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale za těchto okolností dám čtyři. Klidně bych se na to za pár let podíval znovu, protože pár dobrých scén to určitě má. Amy Smart krásná jako vždycky a všude, už jen za její přítomnost jedna hvězdička musí vyskočit. ()

D.I.G odpad!

Sledovať vytretých retardov, ktorým celé poobedie zaberá masturbovanie dokážu s chuťou asi len tí čo žijú pod Kanadou. Stupido Amerikáno!!!!! ()

danielwanderer

Nebyť toho, že tu sú historicky najnevydarenejšie postavy nadržaných teenagerov, tak by som snáď hodnotil aj viac ako priemerne. Keď pozeráte nejaký film, treb aj vysthnúť okamih, na ktorý je vhodný a mne sa to asi aj podarilo, pretože som pobavil bez toho, aby som si povedal, tak toto je pauza na záchod. Tých 90 minút o tom, ako sa traja rozhodnú skončiť s porno warezom (hhh, ten výraz :)) a idú porno rovno natočiť. Ibaže na to treba ženské a prostriedky. Oni majú sedemnásť, konkurenciu a sú panicovia. Teda? Chválne úchylný príbeh, ktorému sa nedá vyčítať "typický" humor (i keď musím povedať, že nie až tak kŕčovitý) a nejaké to ňadro (super slovo :)) alebo dve. Skutočne mať lepšie hlavné charaktery, tak... ...ale nechcime meniť minulosť. ()

venca206 odpad!

Něco tak špatného jsem opravdu dlouho neviděl.. Tohle bylo horší než seriál Ulice a kapela Kryštof dohromady! ()

Cortesz

Opět další z řady teen komedií, která není ničím novým. Opět se zde vyskytuje téměř absurdní děj bez scénáře, záchodový humor, který samozřejmě nemůže chybět, špatní herci a trapné scény, při kterých se cítím trapně i já, když je sleduji. Jedna hvězda je za občas něco málo vtipného a za ty holky, které zde ukazují hrudníky. ()

Mire

Ďalšia šmakovka z dielne pre tínedžerov. Hlavná hrdinka je kosť ktorú by chcel mať asi každý a tí traja smoliari ktorí sa usilovali ju nahrať a distribuovať ako pornosnímok tiež nemali chybu. Opäť plný počet!!! ()

RendaVahala odpad!

To snad nic horšího být ani nemůže. Snad meteorit, který by všechny kopie filmu zničil, ale to by taky nebylo tak hrozné, jako celý film. Koukněte na děj. Je to naprosto typické, když tito mladí muži mají jedinou potřebu na kterou prostě musí myslet. Prostě něčím zaujmout holky. Ale vidíte to? Vždyť těchto filmů už bylo tisíce. Kdyby tento film byl aspoň natočený dobře a byli jiní herci, no tihle vypadají přesně jako blázni uprostřed Serengeti. ()

Peter-1307

TT movie (Teen Trapas movie). Okrem pŕs a pozadí nemá v ponuke nič. A tak rozchod koľají diváckého záujmu je mimimálny a tento TT vláčik nemá možnosť so sebou zobrať väčší počet divákov. ()

Brano

Nechápem dôvod natáčania podobných hlúpych "komédii". Niečo ako Prcičky sa už nenatočí nikdy. Nebolo to vtipné, ba miestami to pôsobilo až príliš stupídne. Jediný vtipný moment celého filmu je ten, pri ktorom nahrajú školského "frajera" v chúlostivej situácii a následne ho premietnu celej škole. Výber hercov sa mi tiež nepáčil. Scenár slabý. Už po úvodných minútach som vedel, že tento film bude problém dopozerať. Asi som už z podobných filmov vyrástol. ()

rafix

Film je podobný jinému filmu a to je Prci, prci, prcičky. Film je trochu ndnější ale dá se na to koukat. ()