Hlavní postavou příběhu je emancipovaná Erin Grant, bývalá sekretářka FBI, v současné době striptýzová tanečnice v nočním klubu Eager Beaver. Potřebuje si totiž rychle vydělat peníze na odvolání proti rozhodnutí soudu, který svěřil její sedmiletou dceru Angelu do péče otce. Darell je narkoman a podvodník, živící se prodejem invalidních vozíků, které krade v nemocnicích. Při jednom z jejích vystoupení dojde k výtržnosti, kterou vyvolá věčně opilý kongresman Dilbeck, ovládaný vlivnou rodinou Rojových a právě zahajující kampaň za své znovuzvolení. Toho se pokusí využít několik lidí. Pokoutný advokát Mordecai k vydírání a Erinin platonický ctitel Jerry k tomu, aby se u politika za striptérku přimluvil. Jenže pak je Jerry nalezen mrtev a Erin je do případu zatahována stále hlouběji. Zajímá se o ni nejen detektiv Al Garcia, který jí slibuje pomoc se získáním dcerky, ale také Dilbeck, kterému se zalíbila. Do tuhého začne jít poté, co je nalezen další mrtvý - vyděrač Mordecai. Rojové nařídí odstranit Erin, Dilbeckovi už nestačí pouhý tanec, a navíc se objeví zfetovaný Darell. (TV Nova)

kalap

Neviem, čo z toho robite vedu, predsa ten film je len o tele Demi Moore a mne sa jej telo páčilo za tri hviezdičky a pritom nehovorím o sexy tele a ako škotská skura odrežem aj z tej jednej hviezdičky. A ozaj koľko by ste zacvakali, keby ste ju mohli mať v reáli ? ()

OG_Swifty

Na Striptýz jsem koukal kdysi dávno jako malej, ale pořádně jsem to viděl až nedávno ožralej s kámošem. A byla to docela prdel. Demi Moore má skvělý tělo, stejně jako další asi dvě její kámošky (nejvíc asi ta blondýna, co tancuje v prostřihu s finální scénou s Demi). Pokud pomineme efekt ztopořenýho penisu, zůstane ale celkem kravina s řadou dementních píčovin a humorným českým dabingem k tomu. Zkrátka když jde striptérce o život, vezme s sebou detektiv místo posil vždycky radši další striptérky a malou holku k tomu :D ()

marcek

Film sám o sobě ničím nezaujme - možná Burtem Reynoldsem, ktery je ve filmu naprostej magor :) Takze 3 hvezdy za telo Demi Moore je myslim az dost ()

Petoss1

Ou je, tak na tomto filme som si "zgustol". Okrem krásneho hrudníka Demi Moore na ňom nie je nič prečo by ste to mali vydieť, takže si len počkať na slávnu scénu a je to. 50% ()

starbrejkr

Jedna hvězda za Burta Reynoldse, kterej zahrál toho úchylnýho kongresmana naprosto dokonale a jedna samozřejmě za Demi Moore (a ještě bych zmínil čtvrthvězdu za vyhazovače George Bushe, ten byl špičkovej). Jinak je příběh filmu kravinovitý a triviální. ()

DruidKarel

Příběh je fakt hroznej, ale Demi Moore je podle mě přnádherná ženská, která by stála za to. Po Catherině Zetě Jones a Jenifer Lopez je pro mě nejkrásnější herečkou. Kur**, ty její prsa, to je fakt nářez. A to tělo... Ty nohy... Ta tvář... Ty rty... Ty vlasy... Ty ruce... to je všechno přenádherný, ale Burt Reynolds nedokázal dost dobře zahrát ani toho oplzlýho starce, co by si dal mladý masíčko. Film stojí za prd a dal bych mu nulu, ale ona je tak úžasná, krásná, sexy... ()

Juto

Veľký problém je v scenári. Demi sa snaží ale keď je režisér na prd tak nič na tom ani ona nezmení. Dve hviezdy dávam len kvôli krásnym prsiam Demi Moore. 4/10 ()

dr.fish

No na to jaká je to sračka nás to vidělo opravdu hodně. Tak to má Demi hodně fanoušků...:-))) Je fakt, že svlíknout se mohla i v daleko lepším filmu, ale není cukru bez soli...30% ()

BoXBe odpad!

Snad dokonce, jestli jsem na tom nebyl i v kině. Každopádně dojem z toho mám stejně rozpačitý jako po pádu ze skály s polonahou modelkou. ()

Deyw

takova prezentace,highlight demi moore diety a cviceni a novyho poprsi..nic vic..ten film je ubohost ale dobre se vymakala a kozy koupila urco...v tyhle dobe asi mela dost zajemcu :D sracka... ()

drexik

Takové caviky kolem obrovského honoráře pro Demi a přitom sem viděl jen tuctové umělé kozy, kterých můžu vygůglovat tucty. ()