poster

Nevěrně tvá

 • USA

  Unfaithfully Yours

 • slovenský

  Neverne tvoja

Komedie / Romantický

USA, 1984, 96 min

 • petaspur
  ****

  Dirigent Claude pojal podezření, že si jeho manželka Daniella vyměnila nějaké tělesné tekutiny s prvním houslistou Maxem. Claude je ve své podstatě velký dobrák, který by byl své manželce ochoten nevěru snad i odpustit, ale po konzultacích s opravdovými muži se rozhodne, že smrt manželky bude lepším řešením pro zachování jeho důstojné mužnosti. Vymyslí proto geniální plán, ve kterém spáchá vraždu v převleku za veselé prasátko a zaslouženě potrestán bude chlípník Max. Jenže plán je natolik složitý, že notorický popleta Claude při zmateném pokusu o jeho realizaci může pouze pobavit diváky.(12.8.2009)

 • dopitak
  ****

  Filmové studio Barrandov dabing 1985, v českém znění: Václav Postránecký – Dudley Moore (Claude Eastman), Helena Friedrichová – Nastassja Kinski (Daniella Eastmanová), Josef Abrhám – Armand Assante (Maxmillian Stein), Jan Kanyza – Albert Brooks. A já jenom dodávám, že 50 % z tohohle filmu udělal právě skvělý, protože starý český dabing.(12.6.2011)

 • d-corso
  *****

  Vlastně ani nevím, jestli jsem kdy viděl lepší komedii.(17.5.2007)

 • Anthony
  ****

  Nadprůměrná komedie s výborným obsazením a výborným dabingem. Nejlepší scéna je podle mě plánování vraždy a pak její provedení.(13.7.2003)

 • swamp
  ****

  Jinak jsem proti dabingu, ale tady to bylo něco exkluzivního - jednoduše stará škola. :) A jinak tedy to fičelo jako blázen. Plán vraždy a její následná nerealizace naprosto famózní a odzbrojující. :D(4.1.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace