Nevěrně tvá

Scénografie:

Albert Brenner

Kostýmy:

Kristi Zea

Filmové studio Barrandov dabing 1985, v českém znění: Václav Postránecký – Dudley Moore (Claude Eastman), Helena Friedrichová – Nastassja Kinski (Daniella Eastmanová), Josef Abrhám – Armand Assante (Maxmillian Stein), Jan Kanyza – Albert Brooks. A já jenom dodávám, že 50 % z tohohle filmu udělal právě skvělý, protože starý český dabing.(12.6.2011)

Príma komedie takového francouzského střihu, kde vtipné situace proudí z nedorozumění. Je to prča.(20.12.2010)

Videl som strašne dávno ale viem, že to bola výborná haluška a riadne som sa nasmial.(19.7.2005)

Jinak jsem proti dabingu, ale tady to bylo něco exkluzivního - jednoduše stará škola. :) A jinak tedy to fičelo jako blázen. Plán vraždy a její následná nerealizace naprosto famózní a odzbrojující. :D(4.1.2012)

Jedna z nejlepších amerických komedii, kde jsem se místy smíchy válel skoro po podlaze. Prvně jsem viděl v roce 1985.(8.3.2007)