poster

Nevěrně tvá

 • USA

  Unfaithfully Yours

 • slovenský

  Neverne tvoja

Komedie / Romantický

USA, 1984, 96 min

Režie:

Howard Zieff

Scénář:

Preston Sturges (původní scénář), Valerie Curtin, Barry Levinson, Robert Klane

Kamera:

David M. Walsh

Hudba:

Bill Conti

Producenti:

Joe Wizan, Marvin Worth

Střih:

Sheldon Kahn

Scénografie:

Albert Brenner

Kostýmy:

Kristi Zea
(další profese)
 • d-corso
  *****

  Vlastně ani nevím, jestli jsem kdy viděl lepší komedii.(17.5.2007)

 • Tosim
  *****

  Chcete se zbavit své "nevěrné" manželky??? Jen do toho! Ale musíte napřed váš ďábelský plán plný děr zbavit děr a třeba pak přijdete na to, že vaše žena je vlastně úplně... Ale co. Stačí si pěkně pohodlně sednout a dobře se bavit. Svěží dílko.(8.8.2002)

 • dr.horrible
  ****

  Vynikajúca, inteligentná, (štýlom situačnej komiky) skoro až allenovská komédia. Ten typ filmu, pri ktorom sa rozplačete od smiechu. Pôvodne som komentár nechcel písať, ale snáď si to vďaka nemu, aspoň všimne pár ďalších ľudí. Stojí to rozhodne zato! 85%(11.1.2014)

 • sud
  *****

  Jaktože, proboha, nemáme Colu???!!! Vynikající romantická komedie (spíše parodie), bořící všechna žánrová klišé. Všechny scény s Giuseppem ve mne provázely záchvaty smíchu a vždycky se neskutečně bavím ve scéně, kdy uvidíme uskutečnění vraždy, střih, probrání z letargie a nádherná ukázka zákonů schválnosti. Komik tělem i duší Dudley Moore v životní formě, krásná Nastassja Kinská s nepřehédnutelným komediáním talentem a naprosto dokonalý Armand Assante, kterého Josef Abrhám nadaboval vskutku famózně. Paráda. 96%.(19.8.2009)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $19,928,200Tržby Celosvetovo $-(26.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace