Že je mi nevěrná? To za prvé není možné a za druhé jí to neprojde! Americká komedie o žárlivém manželovi, nic netušící manželce a plánu pomsty vskutku ďábelském. (oficiální text distributora)

dopita

Zápletka je postavená na hodně blbým nedorozumění, ale je ní naroubováno několik opravdu dobrých hlodů. ()

Berry

Výborný film o tom jak se jeden "perfektní" plán může dokonale pokazit. Na to, že je to romantická komedie, je to k popukání!!! ()

El-Barto

Jako první musím zmínit Dudleyho Moora, který byl jako žárlivý vrah opravdu prvotřídní. "Geniální" naplánování vraždy bylo ještě líp natočený. Jedna z nejinteligentnějších komedií, které znám. Poslední zhruba třetina filmu se nedá přežít bez potrhání bránice:) ()

E lan

I po těch letech dobrá komedie, které nevadí ani dneska starý outfit. Herecké výkony především dost neznámého Moora stojí za to a z chytře ale jednoduše sepsaného scénáře je vytěženo téměř maximum. Navíc závěrečná scéna porovnávající dvě podoby pomsty stojí opravdu skoro až za ****:-) ()

KdG

Neuvěřitelně pomalý rozjezd, a grády to má až téměř na konec. Celkově je to lehký nadprůměr 3+. Nastassja Kinski je fakt kočka. ()

Rodin

Ďábelský plán v představách Dudleyho Moora a následně jeho skutečná realizace, to byla lahůdka. Souboj houslistů, nádherná Nastassja... velice vtipné a naprosto bezchybné. ()

epoh

Tahle komedie prostě nemá chybu ani skoro 30 let od svého vzniku. Poprvé jsem ji viděl v roce 1988 v kině a od té doby si ji nikdy nenechám ujít. ()

route60

Ono si něco naplánovat a potom to realizovat je něco úplně jiného a hlavní hrdina se o tom přesvědčí na vlastní kůži v této komedii s perfektním Dubley Moorem. ()

Blackadder

Dudleyho Moora jsem měl moc moc rád a tenhle film je úžasný. Navíc k tomu výborný český dabing... scéna, kdy řve "děvkooooo" je něco :-). ()

martins

Vynikající film, skvělý Dudley Moore a Nastssja Kinski, vše začíná nevinně, Moore poprosí svého italského sluhu, aby mu dohlídnul na manželku, zatímco bude on pryč, sluha však prosbu pochopí jinak a najme soukromé očko, výsledky pátrání pak detektiv předá manželovi, ten zprvu nechce uvěřit, že jeho oddaná manželka mu byla nevěrná a zprávy hodí do koše, ale žárlivost mu nedá a zprávy si nakonec přečte, poté vymyslí ďábelský plán jak potrestat hříšnici a jejího milence. Komedie plná humoru a nedorozumění, když manželka půjčí byt svého nejlepší kámošce a jejímu milenci, kterou si detektiv poplete s manželkou dirigenta málem vede až k vraždě. Ve filmu měl být i Jan Tříska, v postavě kouzelníka, ale scéna s ním byla vystřižena už v Americe při distribuci do kin. V Československu se vysílala právě tato kopie. ()

hwnd

Skvělá komedie, která pro mě (jako opravdu jedna z mála) zůstala vtipná i po těch třiceti letech, co jsem ji viděl poprvé. ()

zigy

Kdyby nebylo toho dabingu......Postránecký se zase vyřádil.....moc hezká zápletka. Závěr byl však už i na mě moc velká fraška, a to vydržím hodně:) ()

skepticka

Ak je účelom komédie pobaviť a rozosmiať,potom tento film komédiou bezpochyby je! Milujem frašku a milujem sa smiať až ma z toho bolí brucho.Mňa rozhodne nesklamal!Môžem smelo doporučiť. ()

Sasquatch

Absolutně jedna z nejlepších amerických komedií. Viděl jsem včera znovu po letech a znovu jsem se válel smíchy..."Děvkooooo!" :) ()

McIron

Film stojí na zcela mimořádném výkonu Dudleyho Moora, pravdu mají Ti, kteří říkají, že je to a) jedna z nejlepších amerických komedií 80. let a b) film, u něhož dabing dělá minimálně půl úspěchu. Václav Postránecký je v tomto dabingu zcela exkvizitní!!! A ten nádherný závěr... ()