Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

M.a.t.t.

Na prvý krát z najlepších teenagerských filmov, s opakovanými zhliadnutiami dokonca asi najlepšia teenagerská komédia vôbec. Pefektne vybalansovaná medzi humorom a ostatnými zložkami, v istých momentoch príjemne nepredvídateľná a naplno ťažiaca z R-kového ratingu bez toho aby skĺzla k zbytočným vulgárnostiam. Ako sa to vlastne Lukovi Greefieldovi podarilo, je mi pri pohľade na jeho zvyšné réžijné zárezy veľkou záhadou. A Elishi Cuthbert to snáď nikde inde neslušalo viac. ()

Pepinec

Můj milovaný Ježíšku. Celý rok jsem byl hodný, milý a počestný. Plnil jsem si své povinnosti, pomáhal druhým, chránil slabší. Nic jsem neukradl, nikoho nezabil a nejedu v hazardu. Mohl bys, prosím, na oplátku dopustit, aby se rozevřela nebesa a na naší vesnickou main street z nich vypadla přesně takováto sousedka? ()

B!shop

Na film jsem se docela tesil a cekal jsem dalsi pubertackou komedii tocici se okolo vztahu a sexu a tu jsem sice vlastne dostal, ale nastesti vybocujici s rady. Sice se da lehce predvidat, kdo co udela nebo co se stane, ale film nastesti nesazi jen na pubertacky vtipky, ktery jsou tentokrat ale hodne zabavny, ale sazi taky na docela promakanej (na tenhle typ komedie) pribeh, takze i kdyz to je ke konci uz lehce protahovany, je porad na co koukat a sem tam tvurci pridou s nejakym fajnovym napadem. A hlavne musim pochvalit herce, Hirsch je perfektni slusnacek a Cuthbert je teda ultra sexy a je skoda, ze se vic neodvaze. Ale ja tu mam jinyho favorita, pana ultra cool porno producenta v podani Olyphanta, fakt jsem necekal, ze ma takovej komedialni talent a jeho postava je naprosto ultimatni drtic. Takze tu mame dobry herce, obstojnej pribeh, nejakej ten perfektni for, kterej nespada do zadnejch prdicich a zvracejicich humusaren a tematiku porna, takze lepsi 4*. ()

kOCOUR

Film, která úžasným způsobem vyplňuje prázdné místo na poli moderních filmových teenagerovských hrátek - narozdíl od svých tekutinových kolegů nepostrádá INTELIGENCI a cit pro jemný humor, který je dnes všude jinde nahrazován formálně nechutnými zbytečnostmi. Po úděsném Zvířeti Luke Greenfield neskutečně překvapil: Snímek vybalancoval naprosto přesně na jemné hranici vtipu a vulgarity a současně se mu krásně povedlo sloučit prvky romantické komedie a čistokrevných teenagerovských jatek. Neskutečně svůdná Elisha Cuthbert je už jen slaďounkou třešničkou na dortu. ()

tron

„Pláž je pre debilov.“ Akoby som videl seba, pomyslel som si v prvej polovici. Postupne ma ale dobrá nálada opúšťala. Zaskočilo ma, že mnohé načaté myšlienky neboli dokončené. Napr. som čakal aspoň jednu scénu, v ktorej si bude Elisha Cuthbert „spytovať svedomie“ a vyjde najavo niečo o zranenej duši a o tom, že ju v detstve znásilnili. Asi som naivný, ale skutočne som čakal trochu psychológie, ktorá by sa hodila do príbehu o mladučkej pornoherečke nachádzajúcej pravé katolícke hodnoty. A ono nič. Čakal som teda aspoň poriadnu komediálnu smršť. Ani tá sa však nedostavila, česť výnimkám. Tak som očakával aspoň svojráznu (predsa len, chodiť s pornoherečkou...) romantiku. Zasa nič. A keď som si už-už myslel, že som sa dočkal aspoň nakrúcania porna počas maturitného plesu, zostal som v závere výsledným „pornom“ zaskočený rovnako, ako Timothy Olyphant. ()

• Žena, kterou uvidíte na začátku filmu v časopise, je známá hvězda pornofilmů Brianna Banks. Ona a pornoherečka Jenna Jameson měly původně ve filmu i hrát. (imro)