Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

waska

Tenhle film prostě miluju a je jedním z mých nejoblíbenějších. Trojlístek Hirsch, Cuthbert a drsňácký Timothy Olyphant se skvěle doplňují. Skvělé vtípky, neohrané hlášky a naprosto dokonalý závěr dělají z této teenagerské komedie skvělou podívanou. ()

Moly

Váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Příjemné herecké výkony ústřední dvojice a Kellyho mluví pro, příjemné vtípky (zvláště záluha Timothyho Olyphanta, ale koneckonců i Chrise Marquetta), suma sumárům příjemná podívaná. Na stranu druhou nemám sebemenší chuť si ten film pustit znova. Snad ta šťáva alespoň stála za vymačkání. Jista si tím však nejsem. ()

sigf07

Čekal jsem další americkou teenagerskou komedii, která mi možná zpříjemní večer a pak zapomenu. Děj mě však naprosto strhnul a málokdy se mi stane, že bych se od obrazovky ani nehnul, jako tomu bylo v tomto případě. Originální děj,kdy nejde jako obvykle jen o to přijít o panictví ( prcičky a jiné remaky ) a k tomu je třeba připočíst povedený soundtrack, pár vtipných hlášek či situací a velmi povedené herecké výkony. Emile Hirsch a Chris Marquette mě mile překvapili, "záporák" Kelly byl dokonalý a překvapivě sympatický. No a samozřejmě od okouzlující Elishy Cuthbert jsem zkrátka nemohl odtrhnout oči :) ()

BLADER

Po ohlasoch, ktoré som niekde čítal (počul), som od tejto komédie čakal niečo viac ako to, čo súčasné teenage komédie ponúkajú. No a moje očakávanie sa... naplnilo. Prekvapivo inteligentná komédia, ktorej ale zároveň nechýbajú momenty príznačné pre bláznivé komédie, to je kombinácia, ktorá sa dnes tak ľahko nevidí. A navyše, Eli by si zaslúžil vlastný film! :-) ()

Luckyman

Ja som sa pri tomto filme výborne bavil aj preto, že to nebola len taká bláznivá komédia, ale poukazuje aj na život ako taký, keď je človek mladý, myslí si, že má všetko a predsa mu niečo chýba. A od Elishy Cuthbert by som si tiež nechal povedať. ()

HoR

Pre úlohu Kellyho si ani nemohli vybrať lepšieho herca, než Timothy Olyphant. Ten jeho výraz sa na charakter postavy až pekelne dobre hodí. V podstate by som mohol povedať, že všetci herci boli na svoje úlohy akoby "ušití". Elisha snáď ani komentár nepotrebuje, na sexbombu sa hodila tiež :D ()

VeeDee

Nějak jsem asi nepobrala, čím je tahle teenage romantika lepší než všechny jiné, že si zaslouží takový počet bodů?? Přijde mi stejně trapná (ne-li víc) jako ostatní... klasický "americký" příběh o klukách, kteří se nemůžou dočkat, až se nějaké prsaté holce dostanou do kalhotek... film mě nebavil, ani při žehlení! ()

amim

Aneb "romantickoteenovskolechtivá" komedie, která skutečně není blbá. Obdiv, že z takového "žánru" dokázali vytřískat něco, na co se dá s chutí dívat kdykoliv. Neřezal jsem se smíchy, moje srdíčko nepukalo u romantických pasáží a ani jsem nebyl nějak moc uchvácen svůdnými kráskami (ikdyž Elisha je skutečně překrásná). Od všeho trošku vytvořilo ovšem skvělý mišmaš, u kterého, jak už jsem říkal, se dá skvěle vypnout. A 4* neznamená, že se mi film líbil (v závislosti na mých ostatních hodnoceních) stejně jako Warrior nebo Statečné srdce. 4* jsou pouze a jedině proto, že se film dokázal odpoutat od zaběhnutých a ,řekněme si to na rovinu, pěkně stupidních kolejí a přinesl něco jiného ...něco skutečně dobrého. ()

Kingjiri

Komedie (nejenom) pro teenagery o pornu, jejiž příběh je i přes hlavní námět prokládanej překvapivě jemnějšim a inteligentnějšim humorem namísto humoru vulgárního a fekálního. I těch klišé je tu míň, než bývá u romantickejch komedií zvykem, samozřejmě však nemůže nikoho překvapit, že partička třech looserů nakonec přece jenom ke štěstí přijde. Závěrečná pointa a schopný mladý herci potěšej, ale nejvíc mě samozřejmě zaujala luxusní buchta Elisha Cuthbert. Menší mínus jí dávám jenom za to, že se neukázala polonahá (při tom k tomu měla takovou pěknou příležitost), zklamání aspoň částečně vynahradilo pár anonymních roštěnek, co se objevily polonahý ve scéně v night-clubu :) Tak trochu mi Sexbomba od vedle připomněla produkci z dílny Judda Apatowa, kterou mám dost rád, čtyři silnější hvězdy. ()

007.

Ve svém zařazení velice dobrá komedie. Z Elishy Cuthbert udělali opravdovou sexbombu, moc ji to tam sluší.Jí a Emila Hirsche jsem si díky této komedii oblíbil. Vše pak podtrhuje skvělě zvolená hudba.90% ()

Gendarme

ta holčička s Populární mechaniky pro děti se nám tedy hodně vybarvila :-) ...příjemná "teenage" romantická komedie. **** ()

Ceberus

No podívejme, teenage komedie bez fekálního humoru - to si zaslouží velmi kvalitní tři hvězdy s náběhem na čtvrtou. Že je Elisha Cuthbert k sežrání, to netřeba vůbec komentovat. Stejně tak byla role ušlápnutého šprta obsazena velmi sympaticky. A nakonec velké plus za mého oblíbence Olyphanta - parádní slizoun. ()

bono22vox

Lehká komedie, která není vůbec tak upocená a ufuněná, jak toporný název v češtině naznačuje. Příjemně jsem se bavil i když nijak oslnivě. Nejsem fanoušek Elishy Cuthbertové, ale dávám kvůli ní čtvrtou hvězdičku navíc... ()

Karp

Námět pro teenagerskou komedii výborný... jen škoda toho provedení. Tohle měl být nápad pro jednu řadu Prciček a byl by z toho další kultovní film. Místo Matthewa Kidmana James Emanule Levenstein v podání Jasona Biggse a stará známá parta kolem. Ale úplně by stačilo, aby si scénáristé trochu pohráli s romancí pornohvězdy a naprosto nezajímavého kluka ze střední, protože je otázkou jak Emile Hirsch vůbec dokázal Elishu Cuthbert sbalit:-), dotáhli některé vtípky a bylo... Škoda. ()

Claude Speed

Parádní oddechovka, která malinko odkrývá tajemství pornoprůmyslu. BTW Timothy fakticky zaválel a tím se sám korunuje na nejlepšího záporáka v daném žánru. 75%. ()

ZnalecH

Nevím, jak to tenhle film udělal, ale okamžitě se dostal na seznam mých nejoblíbenějších filmů. Že by to bylo krásnou Elishou Cuthbert, nebo packalem Emilem Hirschem? Abych byl upřímný, tak je to jedno. Já ten film miluju. V průběhu mi naskakuje husí kůže a i když mám špatnou náladu, tak mi vykouzlí úsměv na tváři. A co chtít více? ()