Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

ostravak30

Sexbomba od vedle zaujme hlavně krásnou a sympatickou Elishou Cuthbert.Pár vtipů se zde najde, ale upřímně, je to klasická pubertální komedie, která si hraje s ohranými motivy sexu a dalších lechtivých témat. Hrdiny samozřejmě nejsou žádní playboyové, ale středoškolští studenti, kteří jsou víc nadržení než aby po nich holky šly, což je další často používaný jev. Samozřejmě se objevuje hned několik zápletek a problémů, které musí hrdina řešit, navíc je ohrožena jeho studentská pověst a budoucnost...ale, jak už to tak chodí...nakonec mu baba zůstane viset na krku a pověst neutrpí. ()

forrest11

Bol som prijemne prekvapeny vtipnostou a nevtieravostou tejto "dalsej" teenagerskej komedie. Narozdiel od inych komedii tohto tipu je tato natocena velmi milym sposobom so sympatickymi hlavnymi predstavitelmi. ()

ric

Vidím v tom pouze dvě věci: Poměrně úspěšný pokus o jinou teenagerovskou komedii a také něco jako "pozor, Elisha Cuthbert bude účinkovat i ve známějších filmech, protože přece nevypadá špatně, že ano". Plakátové rychlokvašky jsou taky nutné. ()

seba

Takže. Mnoho hvězdiček limitně se blížících nekonečnu za Elishu Cuthbert (smůla, že už přítelkyni mám :-)), kluci hrají celkem v pohodě, Timothy Olyphant hraje výborně grázlíka jako už před lety v GO, příběh předvídatelný a velmi, velmi nepravděpodobný, humor, no..... žádné velké řehtání, ale pár momentů se najde. Celkově: pro Elishiny fanoušky povinnost a pro ostatní slušná zábava. ()

Prubner

Jediným kladem této nevtipné komedie je tělo Elishy Cuthbertové. Pět hvězdiček Přírodě, která má někdy vážně dobré nápady, a mínus tři hvězdičky tvůrcům tohoto filmu, kteří naopak dobrý nápad nepředvedli ani jeden. ()

Marg

Příjemné překvapení. Děj má spád, romantika je dobrá a ta Elisha je kus a působí moc mile. A Kelly (Timothy Olyphant) je fakt povedená postava. ()

Efreeti

Jojo...každé srdce puberťáko povyskočí, když uvidí Elishu jak se poromenáduje v podprsence po filmovém plátně. Určitě jedna z těch kvalitnějších amerických komedií pro mladé. Už jen za to, že se film obejde bez fekálního humoru dávám hvezdičku navrch. Vcelku mě pobavil výkon gangstera / pasáka Timothyho Olyphanta ()

Chladek

Naprosto trhle skvělý film. Ten děj je trochu zavádějící, ale myslím, že to nikomu nevadí. Točení filmu kolem porna sice nemusí (ale i může) být zavádějící, ale vřele doporučuju! Skvělé herecké výkony, skvělý námět a nádherné písničky. ()

Erichy

Nejlepší romantická komedie co jsem viděl. Tenhle film můžu sledovat pořád dokola a nikdy se neokouká. Stala se z toho srdcová záležitost a to všechno díky fantastické přenádherné Elishe. ()

Ygan

THE GIRL NEXT DOOR je oproti AMERICAN PIE apodobným lepší v tom, že prsa neukazuje jenom protože to jsou prsa, ale protože patří do příběhu. Navíc film pozvedává úžasná Elisha, Emile a dobrý režisér Greenfield. ()

PROTIVETRU

Silno nadhodnotený snímok. Vzťah hlavných postáv má príliš rýchly spád, ktorý nevyvoláva akékoľvek emócie. Vtipnosť aj romantika takmer na bode mrazu + samozrejmý happyend. ()

Sady1993

Sympatičtí herci, dobrý scénář, super vtipy a...ten hlavní důvod, proč jsem si tenhle film úplně zamiloval, je božská Elisha Cuthbert, pro kterou mám jednoduše neuvěřitelnou slabost. Přiznávám se, že ta pátá hvězdička je možná tak trochu za ni, ale i tak je Sexbomba odvedle s přehledem naprostý král mezi teenegrovskými komediemi a zaslouží si mnohem vyšší hodnocení než zdejších 73% ;) ()