Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Dexter666

Pre moju beznádejne romantickú dušu opäť jeden príjemný večer s dobrým filmom. Nebolo to síce bláznivé a vtipné ako trebárs Zahulíme, uvidíme ale na druhej strane to nebolo ani zbytočne vulgárne ako Zbouchnutá. O filme som pred jeho zhliadnutím nevedel prakticky nič - nečakal som teeny komédiu. Bál som sa, že to bude troška otravné a ničím ma to neprekvapí - omyl! Scenár bol trošku atypický, nesledoval obohraný leitmotív naháňania "vysnívanej" do poslednej chvíle. Išlo o to, ako splašiť prachy pre príchod "Samsunga" :-) do USA. Dej som v podstate nevedel predvídať, čo sa u romantiky (aj keď bola aká bola) cení dvojnásobne... Elisha Cuthbert je fakt kus, pripomína mi moju obľúbenkyňu Naomi Watts. Tymothy Olyphant si zahral tak trocha ambivalentnú postavu, ale všetko sa to dalo skúsnuť. K 75% percentám film dotláča "poučný" a nečakaný záver (škoda, že to tak nie je aj v skutočnosti) a nadpriemerne namiešaný soundtrack. ()

da_silva

Solidni, i kdyz sem teda teen komedii s Emilem Hirschem moc neveril. Hirsche sem nemel rad, a po tomhle filmu ho nemam rad este vic :) - protoze Elisha je vazne hot as hell !!! Uz dlooouho se mi nestalo abych nejakou postavu sledoval naproto pribity k zidli (s jazykem na veste :) ) - a to sem blondyny nikdy nemusel. Kazdopadne teen movie s absenci fekalniho humoru a minimem trapnych scen se skutecne jen tak nevidi, navic vcelku dobre zahrana (i presto, ze Emile Hirsch je srac). ()

Andre.w

Hodně zábavná "z NERDA milionářem" komedie. Elisha je kus, a ty Timothy je frajer jako vždycky. Čekal sem jednoduchou komedii řešící vztah puberťáka a pornohvězdy, ale dostal sem slušně komplexní příběh ve kterým nechyběl vyšší princip morální, kupa hlášek, sympaticky protagonisti, parodie pornoprůmyslu a spousta dalších věcí. Příjemně strávený večer zaručen. ()

Fabeeh

Jedna z mála teenagerovských komedií která je něčím neobyčejná a zábavná. Emile Hirsch jako šprt skvěle seděl a Elisha Cuthbert sexy kočka, která stojí za průser(:.Takže to musí být za 5* ()

gpx

Čekal jsem málo, nedostal jsem nic. Pro mě nuda a trapnost. Jediný co za něco stálo, byla Elishina prdelka+kozičky=dvě hvězdičky **. To se nám to hezky rýmuje. ()

wray

Velmi prijemne prekvapenie v porovnani s ostatnymi sucasnymi teen-komediami. Ono - ano, je to len dalsia teen komedia s variaciou na tu istu temu (outsider/nerd/geek nakoniec skonci s najlepsou babou), ale je tu par fajn prvkov. 1 pornohviezdy, jedna z nich hlavna postava - to sa neda mat nerad ak je divak muzskeho pohlavia :) 2 napriek tomu ze je to o porne tak sa to zaobislo bez lacneho humoru v style american pie, a mame tu pekne vykreslene postavy, pribeh, nejake to ponaucenie/zamyslenie... 3 dobry soundtrack, to mozno nie je zasluha filmu samotneho ale ked ma film dobru muziku u mna stupa. No a potom samozrejme tie dalsie detaily akoze su tam sexy herecky, ze to zanecha po dopozerani pekny pocit, ze dobro zvitazilo nad zlom, ze sa da na tom fajn zasmiat. Zvlast bonus za Kellyho - ta postava sa mi proste pacila :) Az 4 dat nemozem, stale je to pre mna "len teen komedia", kazdopadne vsak doporucujem. ()

Luca Tony

Prostě paráda, po dlouhé době výborný film u kterého jsem se bavil, zápletka se povedla, navíc Elisha byla famozní. ()

májovec13

Jednoznačně nejlepší teen-komedie. Bez nechutností, přemíry sprosté mluvy nebo kvanta nahotim dokáže zaujmout upřímností a atmosférou. Velkým bonusem je skvělý soundtrack a herecké obsazení. ()

reiser

Čo ste spravili v poslednom čase najviac šialené? Nič? Tak už aj dvihnite tie vaše rite a bežte natočiť nejaké porno! ()

Scaevola

Jistě, že mne nalákala hlavně E. Cuthbert... Jenže pak jsem se vážně bavil a dokonce jsem hlavním postavám fandil, což se mi nikdy předtím u filmu tohoto žánru nestalo. Odlehčené a střeštěné a přitom žádné sklouzávání k nechutnostem alá americké/teenagerovské komedie posledních let. ()

Elassar

Je to slátanina, občas (často) je to úplně mimo. Ale mě to dokázalo parádně vytrhnout aspoň na večer z depky. Téma zpracováno velmi vtipně a hlavně obsazení parádní. Takže pěkné 4* ... ()

FuRYaN_iS_BaCK

Elisha, ach Elisha. Důvod, proč jsem se koukal na populární mechaniku pro děti. Důvod, proč jsem nějak přežil tuhle slátaninu. Ale jo, dobrej nápad, pár vtipných scén, skvělí producenti, ale vážně to pro mě držela ta Elisha. Eli, jestli si tohle budeš někdy číst, napiš mi zprávu, miluji Tě! ()

Jamall

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Správně vybalancovaný humor, tempo odsýpá. Po Sexbombě sáhnu často, když hledám odpočinkový film. ()