Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

DansteR

"Hi, I'm all wet. Can I come in?"....Překvapení jako prase...člověk očekává průměrnou americkou teenagerovskou komedii a vyskočí na něj tohle...smysluplný děj (na americkou komedii) relativně dost dobrých hlášek, vtipů apod. (v originále) a co především řada vážně pěkných děvčat v čele s kráskou Elishou. Fakt bomba :-) ()

Rellie

Film mě příjemně překvapil. Čekala jsem jen puberťáckou komedii, i když hodnocení slibovalo přeci jen o něco více. Ze začátku nevýrazný Matthew se nakonec ukázal být tím správným kandidátem na svou roli. Také milostný příběh mi připadal nadprůměrně (ano, to je to správné slovo) silný. I když je příběh poněkud přitažen za vlasy, ale tak už to ve filmech bývá, myslím, že pro poklidný večer nemůže být zklamáním, a ještě se zasmějete. 4* ()

jessic

Přes vylepšený název českého distributora se nejedná o snůšku vulgarit jako u prciček, ale o zcela banální, milióntou verzi romance mezi nesmělým středoškolákem a protřelou dívkou s morálním poselstvím o tom, jak láska napravila pornohvězdu. Přidanou hodnoutou je v tomto případě absolutní nereálnost většiny postav, situací i zápletek. Nebýt zábavných postav obou pornoproducentů a nesmírně krásné hlavní hrdinky, nedokázala bych to vydržet do konce ()

CAR0DEJ

Najkrajší film od...neviem, ale srdečnosť s akou sú scény dvoch hlavných hrdinov, leč ich veľa nie je, podávané... Avšak toto nie je iba love story, ale aj šialená jazda "trojnožky" troch kamarátov zasadená moderne do obdobia dospievania mladých, kde sa sny, či realita premietajú vo veľmi podivnom niekedy až elektrizujúcom mixe. Všetky scény s Timothym Olyphantom som si vychutnával plným dúškom, tak isto ako aj trojicu podivných kamrátov a samozrejme aj scény s Elishou, tie však z iného dôvodu ;-) . Na záver snáď už len povestné prvé pravidlo politiky: "Always know if the juice is worth the squeeze." ()

R.I.S.A

Sexbomba to Elisha tedy je jako to jo :) Dobře zpracovaná komedie s romantikou jako prase jasný jak facka už od začátku že jí bude chtít a taky dostane, nicméně nechlo se na to pokoukat bez nejmenších problémů , takže 4 * jako nic :) ()

zigy

Elisha je krásná a sexy. To jsou hlavní klady tohoto filmu, ze kterého pak možná ještě v paměti zůstanou scény z pornofestivalu ve Vegas ("my jsme režiséři!") a natáčení filmu. Naši tři kamarádi jsou dobře vybraní týpci, kterým jsem já osobně hodně fandil. Vtipné, chytré, zábavné. ()

JenomDominik

Čekal jsem lepší, ale obyčejnou komedii ze střední, tohle bylo ale úplně něco jiného... Vtipné, se super příběhem, originální a soundtrack taky úžasnej, celej film byl super překvapení a k tomu plno hezkých hereček :D no za mě 5* (90%) ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 6/10 ... Soundtrack: 6/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 7/10. ()

Grimaldi

Je škoda že po tomto filmu nedosáhla Elisha Cuthbert většího úspěchu ve filmovém průmyslu, protože tady je naprosto skvělá. Ano, jak říká název, hraje tu doslova sexbombu od vedle, ale hraje jí s takovou lehkostí a šibalským úsměvem, že byste si hned vyměnili místo s hlavním hrdinou. Ten je v podání Emila Hirsche už míň sympatický, přesto jeho přítomnost na plátně naštěstí nevadí. Nepřekvapivým překvapením je pak postava hrána Timothy Olyphantem, kterou bude mít rádi i nenávidět. Celkově se jedná o příjemně plynoucí film, který si rádi pustíte s kámoši jako takový příjemný výplach hlavy, který se do ní sice nadosmrti nezaryje, ale v dání okamžik vás rozhodně hodí do chillu. ()

PTuranyi

Zrejme nie som správna cieľovka pre tínedžerské komédie ale zjavne ma už problémy adolescentov ma už netrápia ich humorné príbehy pretekajúce trápnosťou ma zjavne nerozosmejú. Matthew má podobný problém a jeho cesta z ostýchavého šprta na sebavedomého muža v spoločnosti nadržaného Eliho a ešte šprtovatejšieho Klitza neprináša v tomto smere oproti pár rokov staršiemu filmu Prci, prci, prcičky nič nové. To čo prináša je sexbomba odvedľa a jej "producent" Kelly. Vďaka nim sa tu objavia zaujímavé scény, ale zbytok je sivý priemer namazaný sladkou marmeládou. Zvláštne je miestami štylizovanie do 80-tych rokov, keď filmy púšťajú z VHS čo v roku 2004 už bolo out. Záverečný prerod Eliho na porno režiséra je málo uveriteľný, hoci teóriu má určite v malíčku, jeho premena príde z čista jasna. Produkcia je dobrá ale herecké výkony sú miestami váhavé. Postreh: vedľajšiu úlohu si tu prvý krát zahrala Olivia Wilde, aby o 3 roky neskôr zažiarila v Dr. Houseovi. ()

007jimbeam

Skvělý začátek, ale druhá půlka postupně ztrácí dech. Díky ní Sexbomba od vedle vyznívá jako klasický teen movie. Přesto musím uznat, že Elisha Cuthbert je skvělá :-) ()

Mravcolev

Naozaj dobry film, ktory ako tu niekto spominal by sa dal rozdelit do troch casti. Na zaciatku som mal skor pocit ze to nebude nic vynimocne. Zaujimave to ale zacne byt, ked Emile Hirsch zisti, kto vlastne Elisha je. Dalej ked sa na scene objavi jej kolega, tak je to tiez dobra sranda. V zavere to opat trochu polavi, ale film si dokaze udrzat prijemnu atmosferu az do zav. titulkov. A co si budeme hovorit..Elisha je cool !!! .... Mimochodom.."na strednej skole vidi clovek tolko talentu...:)" ()

Warapeidza

Romatická komedie, ale tak trochu jiná než je obvyklé. Tak nějak bych to asi ve zkratce popsal. Příběh, točící se okolo toho, že vedle baráku dosud "nevinného" hlavního hrdiny se přistěhuje nádherná kočka a udělá mu v životě docela slušnej bordel, se ničím extra nevymyká zaběhlým konvencím. To, že ona kočka je bývalá pornoherečka už naopak ano. V celém filmu ale sexu samotného moc není (je tam vůbec nějakej???) aniž by to ovšem filmu škodilo... Pokud hledáte zábavu na jeden večer, můžete s klidným srdcem tohle bio shlédnout. Je to rozhodně lepší varianta než Prci prci apod., na rozdíl od těchto splácanin u tohodle filmu alespoň občas narazíte na inteligentní humor a na vcelku zajímavě napsané dialogy... ()