Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

Rathe

Něžné a přesto sexy. Tahle komedie se rozhodně vyřazuje od těch obyčejných průměrných komedií, jako jsou ostatní. Elisha a její kamarádky jsou vážně sexy. No, teď už jen schází sehnat si tu kazetu sexuální výchovy. ()

drovi

Bavil som sa od začiatku do konca a to je pri komédiách dôležité. Tento film nie je len komédia, ale nesie v sebe aj silný odkaz. Vôbec sa táto komédia s pozadím pornopriemyslu ku mne doteraz nedostala a som milo prekvapený. Herecké obsadenie bolo príjemné. Elisha a Emile zahrali podarenú love story s nezvyklým pozadím. Ešte stále sa usmievam a celé to vo mne zanechalo dobrú náladu.Malo to spád, bolo to vtipné a zábavné. ()

Krastom

Tato komedie se tváří, jako obyčejná blbina, ale mě osobně moc bavila. Podíval jsem se na ni zhruba po deseti letech a pořád je to zábavné pokoukání. Když se podívám na hodnocení, tak je mi jasné, že nejsem jediný, koho Sexbomba od vedle bavila. Jsou zde pěkní, mladí herci, inteligentní humor, nic mi zde nechybělo. Za mě 80%. ()

mepalika

Velice zábavné, avšak to co se v mnoha momentech chová jako dějový zvrat posléze nedává moc smysl. Takže podruhé se na to dívat doporučují jen kvůli Elishe Cuthbert. ()

MichaelG

má to trošku nedomyšlený konec, ale je to nenahraditelný film, který nemá ve svém žánru ( tím myslím konkrétně filmy o středoškolácích ) konkurenci. ()

Jarsey

Komedie / Drama / Romantický. Tak si to trochu rozebereme. U žánru komedie si představím film, u kterého se v podstatě bavím, zasměji a občas i hodně zasměji. To se zde stalo jen jednou, za tu jednu jedinou scénu s hlídacím papouškem, která mě trochu rozesmála, dávám tu jednu hvězdičku, do té doby jsem byla přesvědčená, že film končí u mě mezi odpadem. Drama? Možná trochu, i když z těch tří žánrů ho tam bylo asi nejvíc. Romantický? Kdeže! A pro někoho, kdo hledal romantickou komedii a s důvěrou se podíval na tohle, jako třeba pro mě, to bylo velké zklamání. Ale kdo chce půl druhé hodiny koukat na bandu nadržených amerických pubertálních středoškoláků, z nichž jeden má velmi monotónní vyjadřování, protože řeší jen sex, sex, sex, druhý je takový nijaký a třetí, hlavní hrdina nijak zvlášť nezaujme, blonďatou kočku, kde si při sledování filmu mnohá ženská řekne, kam ten její dal oči, pro toho je tenhle film jako stvořený! Ale za mě hooodně hooodně velký minus! ()

teekanee

Podle mě silně podhodnocený film. Doporučil mi ho kamarád, který ho jen kvůli hlaní herečce viděl dvakrát za dva dny. Největší devízou filmu je, jak příjemnej a navzdory tématu hodně vkusnej film s vkusným humorem. Hlavní dvojice opravdu hodně sympatická, nechybí lehce úchylnej sidekick a Paul Dano tu hraje taky pěkně. Celkově 84% ()

Sejkorka

Tenhle film musíme brát především jako oddechový. Na to, že je určen pro teenagery není zas tak přiblblý, jak by se čekalo. Elisha Cuhbert je pochopitelně kočka. Nicméně, bylo v reálu možné, že se jakožto pornohvězda zamiluje do outsidera od vedle ? PODRUHÉ 02/2023 Ona je to docela dobrá pointa. Netočili porno, ale školní vzdělávací spot. ()

stret

Celý čas som premýšľal, prečo to vlastne pozerám. Uprostred idem na ČSFD - že určite to je "Odpad". A ajhľa, 72%. Tento svet smeruje do záhuby. ()

mistr97

Určitě to není nějaký propadák, ale děj mě přece jen úplně neoslovil. Je to taková vylepšená teen komedie, kde je alespoň trochu napínavá zápletka. Bohužel Emile Hirsch mi byl nesympatický a kromě začátku filmu mi přišel moc suverénní, sebevědomý, což se k jeho postavě nehodilo. Každopádně na Elishu Cuthbert se koukalo opravdu hezky. 45% ()

Polik_

Poznámky o Elishe Cuthbert si hned ze startu ušetřim, protože je tu o ni asi šestsetkrát napsaný úplně to samý. Film, zářnej důkaz toho, proč si dávat pozor na labeling a škatulkování. Tématem i prostředím jsme asi opravdu nejblíž tomu otřepanému teen-movie žánru, nicméně nacházíme se úplně někde jinde než třeba u Prciček, který obsah celý týhle kategorie formovaly. Vlastně mi přijde docela tristní, házet oba filmy do stejnýho pytle, protože ty rozdíly v nich jsou opravdu do očí bijící. Jasně, kozy a prasečinky najdeme v obou, ale tenhle high-school setting, kde dominujou spíš prvky dramatu (bez ohledu na to jaký úrovně) s jenom občasnym šaháním si pro nějaký blbůstky do toho jednoduchýho prcičkovskýho humoru, působí fakt dobře. O klasický teen píčovině se tady mluvit nedá. ()

AnkaF

Odpad! Jediná vtipná scéna je videokazeta na konci. Jinak se jedná o koncentraci kýče a sexistického klišé v podivné slátanině pro náctileté panice. Žádný přesah. Žádný posun k dospělosti. Pornoprůmysl - činnost jako každá jiná a  vztah s holkou - rovná se píchačka (jinak nemá smysl). Takže šťastný konec je ten, že kladný hlavní hrdina, jehož největším životním výkonem bylo zbavit se panictví,  studuje vysněnou vysokou školu, zatímco jeho sexy dívka na něj oddaně ČEKÁ, aby mu volné chvíle vyplnila sexem ... ČSFD hodnocení 72 % !  :-( Neuvěřitelné ... ()