Osmnáctiletý Matthew Kidman je studentem posledního ročníku střední školy. Zatímco ostatní spolužáci si užívají sex a alkohol, on má pocit, že dosud pořádně nežil. Je to slušňák a předseda studentské rady. Už má jisté, že po střední půjde studovat na Georgetown University. Podařilo se mu uspořádat sbírku, kterou se vybralo 25 tisíc dolarů, aby geniální kambodžský student mohl přijet studovat do USA. Matthew má dva kamarády, kteří jsou na tom podobně jako on, Eliho a Klitze. Říká jim, že by to chtělo změnu, poslední ročník školy si pořádně užít. Ale vypadá to beznadějně. Jednou večer, když jde Matthew vynést odpadky, spatří novou mladou sousedku, dokonalou sexbombu. Dozvídá se, že se jmenuje Danielle a bude ve vedlejším domě nějakou dobu bydlet. Matthew má pocit, že potkal dívku svých snů. Je zamilovaný a Danielle jeho zájem opětuje. Ona v okolí nikoho nezná, takže spolu začnou trávit hodně času. Matthew je nadšený a šťastný a Danielle má v plánu pořádně si užívat. Třeba spolu skočí do cizího bazénu, nebo jdou na večírek, kam by Matthew a jeho kamarádi sotva kdy šli. Na večírku se zamilovaný pár poprvé políbí. Milostná idylka se zvrtne ve chvíli, kdy Eli vyšťourá, že Danielle točí porno. Matthew je hluboce zklamaný, neví, co má dělat, jak se k Daneille chovat. Ona se cítí uražená, když se na ni Matthew dívá jako na lacinou lehkou holku. Situace se ještě zhorší, když si pro Danielle přijede její producent Kelly a odváží ji na porno veletrh do Las Vegas. Matthew vyráží, se svými dvěma kamarády, do Vegas také. Už se rozhodl, že Danielle zkusí získat zpět a vytrhnout ji ze spárů porno průmyslu. Danielle to imponuje a z Vegas jede přímo za ním. Zdá se, že láska je zachráněna. Kdo z tohoto vývoje radost nemá, je producent Kelly. Přišel o 30 tisíc dolarů kvůli tomu, že Danielle nepřišla na natáčení domluveného filmu. Je rozhodnutý se tvrdě pomstít. Kelly dá Matthewovi extázi, zrovna když má přednést důležitý projev na škole, na kterém závisí jeho stipendium na Georgetownu. Projev nedopadne úplnou katastrofou, ale vidina stipendia je pryč. Kelly z banky vybere 25 tisíc dolarů, které Matthew vybral pro kambodžského studenta. Matthew má velký průšvih, pokud se na to přijde, hrozí vyhazov ze školy a možná i vězení... (TV Prima)

-ETIENNE-

Celkom prekvapujúca romantická komédia s nádychom porno atmosféry. Zabával som sa na mnohých jej ftípkoch. V pohode :-) sranda ()

Nepl

Na teenagerovskou komedii velice dobré. Jemný humor, který se obejde bez fekálností (a pak že to nejde). ....a ke všemu prostě ta Elisha.... ()

mindkiller

Hlavná podstata nieje v teenagerskej komédií. To je blbosť. Ten kto toto tvrdí, buď film nesledoval s otvorenými očami, alebo tomu nepochopil. Je to o myšlienke. ... Nájsť jednú vec, pre ktorú sme ochotný risknúť všetko ... . Pre tento film mám slabosť a každý koho poznám o ňom hovorí, že je to minimálne perfektný film. Emile Hirsch a Elisha Cuthbert to proste stvárnily super. Sympatická mi bola aj hudba a Český dabing, čo sa o slovenskom povedať nedá ( v mojom prípade, každý si myslí svoje a ja mu to neberem ). Každopádne môj obľúbený film. Možno som to písal aj u iných filmov ale tento je pre mňa vždy vyžšie . Tento krát šťáva stala za vymačkanie :). ()

dejf30

Pro mne jedna nejlepších teenager komedií. Velmi příjemné překvapení. Krásná Elisha a z Emila Hirshe se klube pan herec (vlastně už se vyklubal). U některých scén jsem málem roztál, možná díky tomu soundtracku, který se taky povedl. Na tenhle filmek se vždy rád podívám. ()

DaNQa

Videla som ten film asi 10krát, a ešte stále ho nemám dosť. Je to jeden z mojich najobľúbenejších filmíkov. Vlastne najobľúbenejší z romantických komédií. V tomto filme sa splietajú cesty lásky s neobvyklými situáciami, cez kradnutie zlatých penisov (čo je ocenenie) až po návštevu porno veľtrhu. Matthew je taký obyčajný chalan. Poslušný a túžiaci po štúdiu na Georgetowne, čo je Univerzita pre budúcich politikov. V škole nemal nikdy problémy, poslušne chodil na každú hodinu... Ale to sa zmení príchodom jednej sexy kočky Danielle. Ona je iná. Záhadná. Ale aj tak si s Matthewom dobre rozumejú. Ukáže mu život plný zabavy, nie len školy a driny. Spolu trávia veľa času, až sa Matthew do nej zamiluje. Lenže vtedy sa rozhodne Danielle odísť. Odísť za svojou prácou. Ale Matthew to len tak nenechá. Vidá sa spolu so svojími priateľmi za ňou. Ako to už býva v romatických komédiach, cesty lásky su plné neočakávaných situácií, ale šťastných koncov. Toto bude platiť aj tu... Aby som viac neprezrádzala ako mám, ďalej obsah filmu komentovať nebudem. Ako som už povedala, mne sa film veľmi páčil. Hlavne pre jeho vtipné scény, ktorých bolo ozaj dosť. Veľa som sa nasmiala.A ešte pre jeho dej. Zatiaľ som nevidela žiaden podobný film, čo je dobre. Lebo takto ešte viac vynikne a vytŕča z radu. Tak na koniec stačí už len dodať, have fun pri pozeraní :) ()

Romanko99

Nebolo to zle, ale na filmy ako Kopacky alebo Ako ulovit druzicku to urcite nemalo, avsak neporovnatelne lepsie a inteligentnejsie ako Prci, prci, prcicky. ()

Heated

Prostě a jednoduše film bez chybičky. Tohle dílo dokazuje, že inteligentní humor může mít i "lehký" pornografický nádech. Sexbomba od vedle je vlastně bláznivá teenagerská komedie, ale drží si svou úroveň. Matthew se svou partou vás rozesměje, ale následně vás dojme. V obsahu stojí, že je to příběh obyčejného kluka..., ale já si myslím, že kdyby všichni obyčejní kluci byli tak ctižádostiví jako postava Emila Hirsche naše společnost by vypadala maličko jinak... ()

Mazi23

Příjemný film, který jsem viděl několikrát a stále mě dokáže pobavit. V rámci žánru je to opravdu skvělý film a dokazuje, že i žánr teen comedy může být chytrý, vtipný a příjemný i pro nezvrhlé, či nepubescentní diváky. ()

jvk

Lidi máte vy vůbec občanky? Zlatý Prci, prci,prcičky. I když, párkrát jsem se zařehtal. Taky mám rád brunetky a tajemství. A to je tak všechno. ()

keenny

Vtipná romantická komédia s dobrým dejom robia z tohto filmu vydarené dielo splňujúce podmienky modernejšej kinematografie. Moja obľúbená komédia v ktorej vidieť ako vtipné scény tak aj romantické pasáže. Emile Hirsch si počínal výborne a neodolateľná Elisha Cuthbert s jej nádhernými očami dodala filmu to správne čaro a atmosféru. Správnou pointou zaklincovaný záver sa mi páčil a film si ma tak celkovo získal. ()

ouf

Určitě nadřazený všem prcičkám a teenagerským otrockým pacičkám . Naleznul jsem i chytrost a vobčas jsem se pousmál . Romantika byla fena a skočil ji po zádech třinácti letej mamlas , společně se pokusili stvořit . Je pravda ,že křížáci jsou zapotřebí a vyplňujou volný fleky. ()

BellaRagazza

Mix ,,Prciček" a Americké krásy. Čekala jsem, že se Danielle nakonec svěří, že ji zneužíval její pes, což ji (zcela nedobrovolně!!!) uvrhlo do světa pornofilmů. U poloviny věcí jsem postrádala pointu. ()

mad.dog

Vynikající komedie, dokonce je inteligentní, což se u většiny teenagerovských komedií říct nedá. Obrovské překvapení. ()

idontknow99

Poctivý a vzorný študent, ktorý má pred očami iba dobré známky, byť najlepší a získať štipendium - ideálny profil niekoho, o kom nám je už od začiatku jasné, že príliš obľúbený rozhodne nebude. No keď sa vedľa mladého Matt-a nasťahuje pôvabná blondínka, do ktorej sa zamiluje, razom sa všetko zmení. Danielle sa mu doslova primieša do života v snahe ukázať mu, čo to znamená slovo "život". Matt je spočiatku proti, no časom zistí, že práve toto mu v jeho živote chýbalo. Celý film vystihuje niečo, čo by sme si všetci mali pamätať: že pre niekoho, koho skutočne milujeme je občas treba riskovať a prípadne aj stratiť úplne všetko. Práve o tom to totiž celé je. ()

mzop

Povedená komedie. Námět mě celkem odrazoval, na komedie o puberťácích, kteří myslí jen na sex, jsem poměrně alergická, ale přišlo příjemné překvapení. Děj není zcela jednoduchý ani očekávaný, vtipné scény nejsou prvoplánové. Pěkné! ()

fcapab

Důkaz, že jdou dělat komedie pubertální, středoškolské, slušné, romantické a zároveň vtipné. Jedna z nejhezčích na střední. I dnes, po letech, se rád podívám. ()