Od soumraku do úsvitu 2

• Česko Od soumraku do úsvitu 2: Krvavé peníze (více)

Vůně peněz přitahuje lidi, chuť krve zas někoho jiného...  Šerif Lawson má nos na problémy podezírá nevinně se tvářícího lupiče Bucka, že zase něco chystá - a má pravdu. Buckův kumpán Luther právě uprchl z vězení a rozhodli se spolu vyloupit jistou mexickou banku, ve které na ně čeká 5 miliónů dolarů. Buck svolá své další kamarády - rodeo jezdce C.W., trenéra pitbulských teriérů Jesuse a chytráckého strážníka Raye. Cestou na místo setkání, po strážce s netopýrem, zastaví Luther neznámému muži... zanedlouho však zjistí, že autem nesrazil obyčejného netopýra! Luther se setkává se svými kumpány, kteří zatím netuší, že je pronásleduje stín, který jim jde po krku - doslova!!! (oficiální text distributora)

Lorge

A až ke konci filmu zazní ta otázka nejdůležitější: "Proč by upíři vykrádali banku?" (1 hvězda za Bruce 2. za masakr před bankou) ()

snake

I přes občasnou skvělou práci s kamerou, která film dělá aspoň trochu vtipným (docela podivné, že kamera dokáže vytvořit vtipnou situaci), je film zkázným příkladem, jak by nemělo vypadat pokračování skvělých prvních dílů.Absolutňe žádná návaznost na první díl, co se týče vtipů i příběhu (drobný výstup Dannyho Treja to taky nezachrání, a bar, který byl původně dějištěm všeho je jen malinká zmínka, aby se neřeklo, že film nijak nesouvisí s prvním dílem).Není to odpad (jako třeba Hvězdná pěchota 2), ale je to velice zlé. ()

Ceja

Toto měl být horor??? Musel jsem se smát od prvních scén, hlavně jsem padal smíchy k zemi, když útoky upírů byly odráženy čímkoliv skříženým... Navíc je fajn být bohatý upír... :-) ()

Pitryx

Obyčejná upíří blbina pár zajímavými efekty, ale na rozdíl od prvního filmu jsem se nudil a to dost. Střílečka mohla být kratší, ale ono to vůbec nestálo za nic moc. Navíc, nejsem sice astronom, ale s tím zatměním slunce a jeho délkou to tedy pěkně pohnojili. Dávám jen něco málo a to ještě z milosti. 1211127929/8429 ()

VanBradley89

Tak tu máme dvojku. Z prvního dílu se kromě Dannyho Treja nikdo nevrátil. V očekávání strašného průseru jsem film nahrával z televize. Říkal sem si, že i když to asi bude hrozná sračka tak to prostě musim vidět, abych jednou mohl říct, že jsem viděl všechny. A světe div se ono se mi to docela líbilo. Neříkám, že to je nějaké extra veledílo, ale koukat se na to dá. Sem tam padne nějaká povedená hláška, zajímavé pohledy kamery. Určitě bych toto pokračování nezatracoval. Asi takhle nejlepší by bylo kdyby vůbec žádné sequely k legendární jedničce nevznikly, ale stalo se. A, alespoň z mého pohledu to nedopadlo zas tak hrozně jak tu někteří tvrdí. PS: Chlápek co zaskočil na natáčení porna je bez debat to nejlepší. ()

chucky

Opakovaný vtip není vtipem.........i tak by se dalo nazvat tohle ubohé pokračování předchozího výborného dílu. ()

Stanford

Tenhle snímek se mi velice líbil. Má zajímavý hororový děj. Jasně. Je to úplně něco jiného než jednička, ale u tohoto filmu jsem se hodně bavil. Hodně se mi líbilo herecké obsazení. ()

salome

Dala bych 5* ,ale kdyby měl tento film jiný název. Pokud mám ale srovnávat s prvním dílem, tak je slabší. Jinak líbi moc, upíři, skvélá!!!! kamera, která si pohrává s detaily, zajímavé, neotřelé přechody. Chyběla mi zde větší hloubka, která je v prvním dílu, ale i zde platí na upíry zbraně, které známé z jiných filmů, knih, písemností. Já jsem spokojena. ()

st4nford

Film jsem si s odstupem znovu pustil v roce 2020 a své hodnocení pěti hvězd neměním. Nehledám v tom nic složitého - je to zábavná nenáročná popcorvnovka, ale na to, že jde o dílo přímo na video, má film správnou postmoderní mexicko-hororovou atmosféru s nádechem lupičsckého thrilleru, kamera je neskutečně hravá (několikaplánové dynamické záběry z různých úhlů pohledu - větrák, upíří tlama, miska) a když lehce přimhouříte oči nad scénářem, který víc sází na transtextuální motivaci než na realistickou, tak si není na co stěžovat. Za ten lehce nedotažený scénář bych měl dát jen 4 hvězdy, ale sakra.. já se tak bavil a to jsem docela náročný divák. ()

Hunys

Od jedničky se to hodně liší a taky možná, že jsem čekal navázání na první díl, který byl podle mě celkem dobrý. Tak snad další díl bude zase o trochu víc uspokojivější než tento. Vůbec se mi nelíbilo, že se tam opět objevil motorest Tityy Twister. ()

xander

Nevydarená čierna komédia z nezaujímavými hercami, ktorá nieje ani vtipná ani desivá. Nepríjemným sklamaním je inak skvelý Danny Trejo. ()

Imouse odpad!

Tento film je nejen odpad, ale nesnesitelny odpad. Diky pokusům s kamerou střih střídá střih a to v takových časových intervalech, že se člověku zatočí hlava. O takových "zbytečnostech" jako je děj, herecké výkony, triky se nemé cenu vůbec bavit. ()

Mark1983

Druhý díl také není doslova k zahození,ale kdyby se to drželo toho,co bylo na začátku v tom filmu,na který se tam dívali,bylo by to absolutně bez chyby,a když by se to ještě víc rozvinulo,určitě i dvojka by si zasloužila plné hodnocení,ale bohužel je to jen tzv. průměr,který prvnímu dílu nešahá ani po paty. ()

koval45

Nechci tady rozepisovat sáhodlouhé rozbory. Jen bych rád podotknul, že je fajn kouknout na takovýhle poctivý brak. Zvlášť v dnešní době, kdy filmu vládne digitální balast, supermentálové a všemocný green screen, tak je to příjemná změna. Pokud máte chuť na stylový a nápaditý film se sympatickou partičkou desperátů, krvežíznivými upíry a litry krve, můžu tento kousek vřele doporučit. ()

bulletTony odpad!

Prosím??? co má tahle kravina znamenat??? Proti skvělému prvnímu dílu prostě slabomyslný film. Jeden z nejhorších druhých dílů co jsem viděl. O hereckém obsazení se namá cenu zmiňovat a o režii platí to samé. Film nezachrání ani můj oblíbený Robert Patrick....škoda, že se do něčeho takového vůbec pouštěl.... ()

Wiceman

Kriminálnící zůstali, Titty Twister bohužel ne (jen Trejo). Docela radikální změna prostředí oproti jedničce. Jak na konci Otis prohlásí: K čemu sakra potřebujou upíří vykrádat banky? A tak nějak celej film působí i na mě. Masky šli dolu, herci šli dolu (tedy až na Roberta Patricka a Raymonda Cruze. Těm ty postavy aspoň žeru) a celkově film působí jako hrozná chyba v úsudku tvůrců. Aspoň ten Titty Twister měli nechat. 2* ()