Od soumraku do úsvitu 2

• Česko Od soumraku do úsvitu 2: Krvavé peníze (více)

Vůně peněz přitahuje lidi, chuť krve zas někoho jiného...  Šerif Lawson má nos na problémy podezírá nevinně se tvářícího lupiče Bucka, že zase něco chystá - a má pravdu. Buckův kumpán Luther právě uprchl z vězení a rozhodli se spolu vyloupit jistou mexickou banku, ve které na ně čeká 5 miliónů dolarů. Buck svolá své další kamarády - rodeo jezdce C.W., trenéra pitbulských teriérů Jesuse a chytráckého strážníka Raye. Cestou na místo setkání, po strážce s netopýrem, zastaví Luther neznámému muži... zanedlouho však zjistí, že autem nesrazil obyčejného netopýra! Luther se setkává se svými kumpány, kteří zatím netuší, že je pronásleduje stín, který jim jde po krku - doslova!!! (oficiální text distributora)

Pitrson_CZ odpad!

Opravdu marny pokus o navaznost na prvni dil, od tohoto snimku jsem nic necekal a ani se mi niceho nedostalo,ani nejmensi snaha o originalitu, jednoslovne slatanina! Nemuseli se namahat s natacenim... ()

Paity odpad!

Naprostá blbina, kterou možná někdo natočil, protože chtěl pokračovat v Tarantinově filmu. Ale k úspěchu nestačí jen spousta krve a uříznuté bůh ví co. ()

Haymar

Jednička braná přes kopírák! Pár "lepších" scén, sem tam nějaká lekačka, náznak napětí a vygradované finále však dobrý film neudělá... ()

system odpad!

Proc? Proc? Proc? Proc musi zohizdit pro me tak originalni film jako byla jednicka, nekdy bych tem producentum nacpal ty krvave penize do prdele a povesil je za koule. A to sem jeste nevidel 3 - paneboze, drz me nebo budu sprosty ()

JK-Stinger

Relativně zprzněné pokračování kultovní jedničky. Prakticky je to zase rozdělené do dvou částí, kdy se v první půlce dává dohromady banda a rozvíjí pomalu upírská historka (což je oproti prvnímu dílu tak trochu nuda, tam to přišlo pro mě zcela nečekaně:)) a v druhé půlce se to všechno pobije. Slabý příběh, minimum dobrých postav a soundtrack, který sice nezní tak špatně, ale dává pocit, že je vykradený ze spousty dalších filmových kousků. Hodnocení zachraňuje nakonec jen pár dobrých záseků, které zlehka připomínají svého staršího úspěšnějšího bratříčka. ()

Grafito odpad!

Po jedničce jsem se těšil na další super nášup.. ale tohle je opravdu obrovský zklamání.. vtip prvního filmu zmizel bůhvíkam a zbyla jen nebetyčná nuda.. ()

Bozvav

Kdyby se to neodvolávalo na původní film, tak by se to dalo možná hodnotit lépe, takto jedna bezkrvá hvězda je až až. ()

Kolssteyn

I přes co-produkci Rodriguez-Tarantino byl znát kvalitativní seskok do plochého rozměru po všech stránkách. Nejvýrazněji však v B-hercích, kteří zůstali naživu až téměř do konce filmu. Však také půldruhou hodinou trpce zkoušené diváctvo dalo znát svoje nadšení najevo v pouhé pětinové návratnosti rozpočtu. Kameraman svou neobytností neustále dokazoval, že ve srovnání s Rodriguezovým pojetím, když dva dělají totéž, není to totéž. ()

MickeyStuma

Druhý snímek o nočním klubu ´From Dusk Till Dawn´, tedy česky ´Od Soumraku Do Úsvitu´ jakoby vypadl z projektu Grindhouse. Film pro autokina své doby jako stvořený. Podřadný děj se základní zápletkou a zběsilé tempo nekončící akce na poli jednoduché zábavy jak má být. Máme tu opět partu zlotřilců, kteří tentokrát jedou přepadnout mexickou banku. Jenomže to by se nesměli před tím stavit v onom známém nočním klubu. Děj není žánrově rozdělen jako předchozí film (i když původně to tak také nemělo být, neboť se jednalo o dva rozdílné scénáře a Quentin Tarantino se je rozhodl spojit). Prvních dvacet minut se nám všichni aktéři představí a prozradí co mají v úmyslu. Pak už to jede ráz naráz. Jednoduché efekty, levná výprava a jedna akce střídající druhou. Kdo čeká styl Quentina Tarantina, bude zklamán. Tohle je poněkud jiná zábava. ()

plagjoklas

Béčko ako remeň. Ale fakt zábavné. Len dúfam že to režisér s drsnosťou tých postáv nemyslel vážne lebo to vyznieva neskutočne komicky. je to béčko a oproti jednotke strašne slabučký odvar, ale ja som celkom bavil. A najzábavnejšie bolo to že som hodnú chvíľu nevedel komu mám držať prsty, upírom alebo ľuďom. ()

Likan7 odpad!

Od výborné Fakulty po srágoru. Robert Patrick to teda vede...Tady to šíleně smrdí jen snahou svést se na někdy až kultovní a skvělý jedničce. Pokračování nefunguje jako horor, akční film ani jako komedie. Logika si samozřejmě dala pauzu, ale to asi i od takových filmů očekávám a dokážu nad tím mávnout rukou, když vidím alespoň snahu, jenže tady nebyla ani ta snaha. Film o upírech co se snaží vykrást banku, no to působí směšně samo od sebe...Scéna frontálního útoku na policii je nasazenou korunou...nic jiného ne odpad si tohle nezaslouží... ()