Od soumraku do úsvitu 2

• Česko Od soumraku do úsvitu 2: Krvavé peníze (více)

Vůně peněz přitahuje lidi, chuť krve zas někoho jiného...  Šerif Lawson má nos na problémy podezírá nevinně se tvářícího lupiče Bucka, že zase něco chystá - a má pravdu. Buckův kumpán Luther právě uprchl z vězení a rozhodli se spolu vyloupit jistou mexickou banku, ve které na ně čeká 5 miliónů dolarů. Buck svolá své další kamarády - rodeo jezdce C.W., trenéra pitbulských teriérů Jesuse a chytráckého strážníka Raye. Cestou na místo setkání, po strážce s netopýrem, zastaví Luther neznámému muži... zanedlouho však zjistí, že autem nesrazil obyčejného netopýra! Luther se setkává se svými kumpány, kteří zatím netuší, že je pronásleduje stín, který jim jde po krku - doslova!!! (oficiální text distributora)

SOLOM.

Mě nějak zvlášť neokouzlila ani jednička, takže jsem od dvojky nečekal už vůbec nic. A náhoudou jsem byl docela překvapený, že se z toho nestal úplný odpad. Černý humor zde fungoval, tak jak měl - herecké výkony taky nebyli z nejhorších. Prostě je to taková průměrná podívaná se kterou se dá skvěle zabít čas. Nečekejte zde však nějaké fintičky co se speciálních efektů týká, protože ti chrasticí kostlivci byli asi vrcholem tohoto filmu :) 5/10 ()

eraserhead666

Úvodní scéna ve výtahu s Tiffani a Brucem je skvělá. Pak už je to jen přežitelně hloupé a slabé, s občasným zábleskem humoru a hravou kamerou. ()

JASON_X

Jako milovníka pokleslých žánrů a béčkových mozkových klystýrů mě rozhořčuje zdejší nízké hodnocení. Dvojka sice je o něco slabší než jednička, působí trochu levně,televizně (video film), nemá příliš epický scénář, ale porci pokleslé horrorové zábavy nabízí vrchovatou a vydatnou. Gangster na útěku jede za svou bandou a chystá se s ní vybrat jednu mafiánskou banku v Mexiku. Ovšem během cesty na sraz je změněn v upíra, pak postupně a nenápadně na upíry mění i svoje kumpány a společně pak téměř zcela zdecimují početnou policejní jednotku, která je přijede zatknout. Zní to lákavě, ne? NE?! Nejoblíbenější postava: Jesus (Raymond Cruz). Nejlepší vtip: "...a zastřelil i chlápka, který přinesl občerstvení." ()

Gary

Jedno z nejlepších pokračování, jaké jsem kdy viděl. +Jedny z nejlepších hereckých výkonů, digitálních efektů, kamery,scénáře a hudby. Někdy se až divím Danny Trejovi, že si scénář nejdřív nepřečte. Vždyť i on by si mohl vybírat o něco lepší filmy. Roberta Patricka naopak chápu. Po Terminátorovi po něm neštěkne pes a tak se snaží, jak to jen jde. Ale tohle ho nejspíš nespasí. P.S.:Pokusy o Tarantina jsou velice chabé a jednička byla oproti téhle slátané kravině poklad. ()

Lacike

Jedno z najväčších sklamaní čo som zažil. Po geniálnej jednotke som dúfal aspoň v polovičnú pecku. Obsadenie bolo nádejné a režisér mohol dokázať, že niečo odkukal od Raimiho. Ale neodkukal. Po celkom vtipnom úvode z filmu zdrhne Bruce Campbell a zvyšok filmu sledujeme nudný ukecaný nevtipný film s minimom slabej akcie. Okrem názvu a Dannyho Treja to s jednotkou nemá nič spoločné. 2/10. ()

Terva

Nechápu, proč ten film tak odsuzujete. Práce kamery je tady naprosto úžasná a i Quentin Tarantino může závidět. Danny Trejo opět barmanem. Ve filmu si zahraje i sám tvůrce Scott Spiegel. Zajímavé " skoro " pokračování. ()

corpsy

Scott Piegel má zaujímavú réžiu. Masky a triky nie sú o nič horšie ( ok, tak trošku ) ako v jedničke, ale príbeh je slabý, ba priam až zúfalý. Je tu citeľná absencia formátu, ako je Tarantino. ()

fcreading

Po pozreti tohto dielka som si uvedomil že je to priemerné pokračovanie slávnej jednotky. Vystriedal sa tu aj režisér namiesto Rodrigueza prišiel Spiegel a nepočínal si zle. Na začiatok je scéna v hoteli kde netopiere napadnú Brucea Campbella škoda že nedostal viac priestoru. Ďalej sa to dobre nesie a cestou napadnú dvaja upíri jedného chlapíka a pohryzú ho. On je nakazený a ide za kámošami lebo sú dohodnutý že vykradnú banku. Ďalej pred bankou prídu policajti a začne drtivé komando na aké nezabudnem. Nechápem fakt to hodnotenie snaď 50 percent by si tento horor zaslúžil nebolo to až tak zlé ako niektorí píšu. Dlho som sa tomuto dielku vyhýbal až som si ho pozrel a konštantoval som že nuda vôbec vtomto filme není. 76 percent. ()

PKD

Jako 3, paráda, byť na plný počet to není. A co jako? Zlý T-1000 je v poho a úvodní cameo Ashe Williamse (zde záhadně bez motorovky místo ruky) s tehdejší hvězdičkou+ sexy tvářičkou i tím ostatním, Tiffani (Amber) Thiessen dává už dopředu tušiti,že tady se pojede na vlně kultovních béček a taky že ano.;-) Nikdy nezapomenu na až hluboce psychologické rozebírání porna, jako žánru. Upřímně...bavilo by vás, sledovati 2h jen záběr na 2 hlavy?:))) To prostě nemá dodnes chybu! A též se tu dozvíte, co zn. El Coyote.:)))))))) Kurz španělštiny, zcela zdarma. ()

gogos

Nevím čím to je, ale tento film mi zase tak strašný nepřišel. Občas vtipný průpovídky (Ty do toho psa cpeš steroidy??? ... Je to... bojový plemeno :-D ), dobrá akce, a úplně jiné pojetí než jednička. Jasně, s ní se to srovnávat vůbec nedá, ale když si ji odmyslím tak bych to viděl lehce přes 50%. Prostě normální film...při kterém jsem se docela pobavil. ()

kaylin

„Od soumraku do úsvitu 2: Krvavé peníze“ je tím druhem pokračování, které ani moc vidět nechcete. Nejsou zde dobré postavy, nejsou zde dobré hlášky, není zde humor, napětí a ani zde nakonec nejsou dobré efekty, ale jen triky, které se neustále opakují a jsou celkově docela nudné. Je to škoda, protože celý příběh okolo Titty Twister v sobě měl mnohem větší potenciál, než jaký se v tomhle filmu ukázal. Ignorování konce prvního snímku je nebetyčnou zbabělostí. ()

YURAyura odpad!

0/10 Uz si to poradne nepamatuju (radsi ;]]), ale vim, ze jsem z toho byl nebetycne rozcarovan a poradne se nevyspal - slo to na Nove kdysi nad ranem. Treti dil je kapku lepsi a druhy dil Carpeterovych Upiru je jeste horsi ;]] Veru tezka volba. Snad jenom si koupit swihadlo a trochu potyrat svoje telo. ()

CageDepp

tak špatný hodnocení nevim teda... Já se příjemně bavil. Sice nic dokonalýho, ale na jedno shlédnutí to není špatný. ()

balba

Podprůměrně natočený film.Hlavně režiséru Spiegelovi chybí zručnost a nápaditost.A tím , že ve filmu použil některé scény z Braindeadu (Živé mrtvé) taky nijak nepomohli. ()

Martin741

Robert Rodriguez tu uz nereziruje, namiesto toho si na rezisersku stolicku sadol Scott Spiegel, a hned poznat, ze rozhodne nedosahuje Rodriguezovych kvalit. Scenar uz aj v jednotke bol slaby, no v Od Soumraku do Usvitu 2 je to scenaristicky vyplach. Herecke obsadenie nepresvedcive, az na Roberta Patricka, ktory si film uziva. Dejova linia sa na rozdiel od jednotky odohrava inde /myslim, ze Titty twister ...../ a je podstatne slabsia. A akcnych scen taktiez menej a pre mna su nepresvedcive. 32 % ()

Rodriguez

Myslel jsem si, že jednička byla odpornost, ale co přišlo s tímhle a třetím dílem to už bylo vážně otřesné! Škoda, že se tomuto projektu upsal Danny Trejo, Robert Patrick a Bruce Campbell (i když v malé roli). Nejvíc mě pobavila supr ochranka v bance natřískané prachama až po střechu. 25% ()

destroy83

Pravdou je, že snímek je jednoznačně nejslabší z celé triologie, ale pod čtyři hvězdy prostě jít nemůžu. Parádní upírská jízda s černým humorem. Pro mě skvělá podívaná. ()