Kdo přežije - Samoa

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2009

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Russell Hantz, Monica Padilla, Erik Cardona

Další, v pořadí již devatenáctá série Kdo přežije, se natáčela na samojském ostrově Upolu. Jako tradičně je dvacet soutěžících rozřazeno do dvou kmenů (Foa Foa a Galu) a v následujících devětatřiceti dnech budeme opět svědky bojů o "imunitu", jídlo a základní potřeby. Chybět samozřejmě nebudou ani kmenové rady. Kdo vydrží do konce a vyhraje milión dolarů? (Deco.20)

giovanni3

Povedená série Survivora. od počátku jsem fandil Foa Foa a hlavně Natalie. Série byla prošpikovaná velmi pohlednými hráčkami, což určitě přidalo této sérii na oblibě. Russel je pan hráč a co zde předvedl bylo úchvatné až tak, že jsem si toho kluka skoro oblíbil a skrze něj gradovala koncovka. Co předvedli Galu bylo opravdu trapné taková dominance nosánky nahoře a pak? Bída a utrpení tolik hlasů to mělo být imunita neimunita pohlídat si to a pápá šáteček. No co s vítězem/vítězkou jsem spokojen a řada mne bavila. 4z5 ()

MGMCZ

Chachacha . Neuvěřitelné kmenové rady a jeden podraz vedle druhého . Russel Hantz přinesl do hry něco , co se nepodařilo nikomu jinému . Smekám klobouk nad tímto hráčem .. ()

Opsha

Řada, která mohla být jedna z nejlepších - zajímavý nepředvídatelný vývoj, nadprůměrné obsazení a náročné prostředí i počasí. Bohužel ji zazdil naprosto úděsný sestřih, kde si z průměrného dílu pro sebe zabírá tři čtvrtiny chvástavý mrňous a samozvaný nejlepší hráč všech dob Russel Hantz, zatímco do kmene Galu snad produkce vůbec zapoměla donést kameru. Někdo je možná z Russela na větvi, ale já tuhle lacinou reklamu na jeho působení v heroes vs. Villians nesežral. ()

DonQ

Je to prostě hrůza, při každé z těch obecně lepších řad si po jejich zhlédnutí říkám tyjooo tak tahle byla určitě ta nejlepší a jsem povětšinou nadšený. Tato série nebyla výjimkou. Domnívám se však, že o této budu výše uvedené tvrdit mnohem déle než o těch předchozích. Všemi propíraný Russel mne až tak nebral (rozuměj nezaujal jsem k němu extrémní názor), ale rozhodně byl výborným osvěžením a zajímavou osobností do hry, byť svou aroganci viditelně přehrával a chtěl za zlého muže být za každou cenu. Rozdíl v jeho pozérství a třeba Benovou přirozeností být hajzlem, byl viditelný na první pohled Nejzajímavější hráči jsou pro mne Danger Dave a Shambo, ikdyž ta byla věru někdy dosti protivná. Naopak mne vůbec neoslovil druhý Russell, doslova mi vadil. Téhle sérii lze vytknout možná méně výrazný tým Galu, kdy dostatečný prostor dostala jen hrstka jejich členů, jestli se nepletu, tak některé vypadnuvší dokonce i po sloučení kmenů člověk během hry snad ani nezaznamenal, což je zjevná chyba produkce. Taktéž poměrně velké zklamání z vítěze, který v porovnání s druhým finalistou dle mého názoru neměl co nabídnout a skutečně se celou hru jen vezl (bohužel takto již po několikáté, což mne u Survivora začíná opravdu frustrovat). Poslední plusový bod dávám za lokalitu, Samoa vypadá báječně, mít čas, prachy a koule, jedu to tam omrknout. ()

danielosbourne

SPOILER: Samoa je po dlouhé době řada, která dokáže zabavit. Ano uznávám, že je to především zásluha Russela H. Sice jsem si ho moc neoblíbil, ale na kmenových radách zajistil zábavu a mnoho zvratů. Hlavně tedy po sloučení, kdy člověk nevěděl, kdo půjde večer domů. Je to taková řada plná překvapení. Bretta si člověk všimne, až když na ostrově skoro nikdo není a on se ukáže tim nejlepším způsobem jaký mohl být. Sice jde o řadu, kde opět nevyhrál muj oblíbenec od prvního dílu, ale víte co ?? Konečně se po dlouhej době probojoval do Top 3. Takže pro mě to byla napínavá řada. Oblíbení hráči: Mick, Brett Nejméně oblíbení: ------ ()

Lucindajet

spoilerz!! Russell sem, Russell tam. Konečně se setkávám s tím proslulým Russellem. Čekám nějaký ztělesnění zla a tam si nakráčí připrdlej tatík s pivasem. Ale toho čertíka v očích měl. V porovnání se zbytkem castu by to bez něj byla určitě slabší série. Na Shambo už jsem se ke konci nemohla ani koukat, ty její vlasy! Ta paní bude asi hodná a myslí to dobře, ale trošku se někde zapomněla a žije si ve vlastním sluníčkovým světě. Vítězka mě mile překvapila, jak jsem Erika neměla ráda, měl nejlepší řeč k třem finalistům a uhodil to přesně na hlavičku. Z finále si odnáším další potvrzení toho, že drtivá většina těch holek je mnohem krásnější když běhaj nenamalovaný po ostrově než s tím vším makeupem ve studiu (Natalie zestárla s vrstvou omítky o dobrých 15 let) a kluci by se neměli holit. Oblíbenci: Natalie, Russell, John, Kelly ()

Mikeowka

Skvělá hra Russella! A jen jako třešnička spousta krásnejch chlapů: jižanský John, zprvu nenápadný Brett, sexy nosáč Dave, doktor Mick a rasista Ben. Parádní série, moc mě bavila! ()

VonoXX

S19 Samoa: Vynikající! Asi nejnapínavější série vůbec. Russell vládl celé sérii! Škoda jen nevýrazných žen ve hře (Shambo nepočítám ;)) Oblíbenci: !Russell!, Shambo. [97%] ()

vorry

Moje NEJOBLÍBENĚJŠÍ série. Russell - ropný magnát :) Prej: "Přišel jsem sem všem ukázat, jak je snadné tuto hru vyhrát. Založím si spolek "blbých holek" a je to." Nevěřil jsem mu, ale..... . V celé této sérii jsem fandil Natalii - sexy blondýně, která přeci nemůže vyhrát?! :D ()

Martin_W

Komentář obsahuje spoilery!Ne, takhle série mě nebavila. One man show Russela přestala bavit zhruba v polovině série a ukrytí tajných imunit mi přišlo absurdní a moc jednoduché.. První dvě ještě pochopím, ale u třetí jsem už kroutil hlavou. Russel nebyl sympaťák a vůbec nechápu jak mu lidi mohli od počátku tak věřit. Na reunion show jsem se ale naopak jeho vystoupením bavil. Oblíbenci: Brett, Monica, Laura. 4/10 ()

Spiizy

Nevím, jestli by nebyl lépe vypovídající název "Survivor: Russell's game". Jedna z nejpovedenějších řad a pokud produkce nehmatala a děj nemanipulovala, tak vůbec nejlepší z těch, které jsem zatím shlédnul. Ale holým faktem zůstává, že málokdy vyhrává hráč, který tahá za nitky hry a celou dobu opravdu hraje. Bohužel i zde vítězí šedá myš, která téměř nic za celou hru nepředvede, ale může poděkovat porotě, kterou řadím mezi nejvíce zapšklé v dějinách Survivora. Už jenom kvůli Russellovi doporučuju ostatním, takovou "one man show" jsem ještě neviděl... 9,5/10 ()

Yarwen

Obsahuje spoilery. Patrně jedna z nejlepších sériií Survivora, a to díky Russelovi, který ji k těmto výšinám vyzvedl. Ačkoliv ovlivňoval hru nejvíce ze všech, našel bez nápovědy tři imunity, určoval, kdo bude vyřazen a dokázal svůj původní kmen prosadit proti přesile až do finále, měla jeho strategie jednu trhlinu: mnoho protihráčů si svou agresivitou a arogancí znepřátelil a ti mu v závěru vystavili odpovídající účet. Na konci, když zapalovali masky svých spoluhráčů a každý z vyřazených měl svůj malý proslov, jsem se musel pousmát: většina z nich tvrdila, že vlastně vyhráli celou hru oni. Je to škoda, když si někdo nedokáže nalít pohár pravdy ani sobě samému, ale toto je americký styl, odrážející se od pseudosebevědomí. Nejoblíbenější soutěžící: Betsy; nejneoblíbenější: Yasmine. ()

cyphercz

Počet zpovědí vítězky na kameru: 15. Počet zpovědí Russella Hantze na kameru: 108. Spíš než Survivor je tahle řada "Osudy Russella Hantze na ostrově se skupinkou Američanů" ()

fixaman

Bohužel, po 18. řadě už Survivor nikdy nebyl příliš zábavný.. Něco se zvrtlo.. A Russell Hantz prostě není dobrý hráč, spíš jeden z nejhorších.. Není umění zvládnout jednu složku hry, uměním je zvládnout všechny.. Parvati rulezz.. ()