Kdo přežije - Nikaragua

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2010

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Alina Wilson

Poznejte krásu Jižní Ameriky a Karibského moře. Tvrdá soutěž, kde každý doslova bojuje o místo v kmeni, vodu a pití. Překvapení a zvraty jsou na denním pořádku, ten kdo nezíská nebo nevyhraje imunitu, bude vyloučen. 39 dní, dvacet soutěžících a pouze jeden z nich obdrží titul posledním přeživší, díky kterému vyhraje jeden milion dolarů. Toto všechno vám přináší jednadvacátá řada Survivor: Nicaragua. (reich)

Grimaldi

Po skvělé dvacáté sérii přichází s Nicaraguou studená sprcha. I když pominu nezajímavé prostředí, které trpí na absenci vodních soutěží, tak úvodní twist a hlavně casting omluvit nic nedokáže. Zachraňuje to snad jen Marty a Brenda. Ani oni ale nedokáží odvrátit můj pocit zhnusení, když se na scéně objeví Naonka. Jedna z nejhorších, možná nejhorší řada vůbec. ()

Zik.M

Tuhle sérii jsem dlouho opomíjel, protože po tom, co jsem viděl série 22,23 a 24, jsem čekal něco taky tak strašnýho. Nicméně jsem si Nicaraguu nakonec pustil, kdyby se náhodou v nových sériích objevil některý hráč odtud znovu. Začátek nebyl vůbec špatnej, ale po pátým díle jsem se obával, že vývoj bude úplně stejný jako v oněch popisovaných sériích. Už to vypadalo, že zase bude kupa naprostých idiotů následovat absolutně bez rozmyslu jednu (dvě) osoby a doufat, že se nějak do toho tříčlenýho finále se svým hrdinou dostanou. A ono NE! Tato řada mě mile překvapila a myslím si, že jí hodně poškodilo to, že má něšťastné označení 21. Kdybych se na ni díval hned po dvacítce, možná bych to viděl také jinak. Také jí hodně ubrali soutěžící, kteří dokola řešili, že to vzdají. Takže nemůžu dát 5 hvězd, na čemž se i velkou měrou podílel vítěz a jeho styl "hry". ()

roborrrjf

Nicaragua tak trochu "vyčnieva" z radov Survivora, žiaľ, nie v pozitívnom zmysle slova. Sledoval som ju len pred pár mesiacmi a už si na ňu takmer vôbec nepamätám. Ale čo si pamätám a zrejme už nikdy nezabudnem je víťaz, ale nebude to tým, že by hral skvelú hru 55% ()

Vitasex

Podle mě podceňovaná série, podobně jako třeba Gabon. Mě se líbila, jenže bohužel tu neni žádnej idiot jako Russell, a nebo kravka jako Parvati. Proto asi tak nízký hodnocení. Já musim dát 4*, i za Martyho a Fabia kterým sem fandil a dokázal bych si je představit i v dalších řadách. ()

nolitimere

Rozdelenie kmeňov geronti vs. mladé uchá bolo uplne zbytočné , kedže sme dopredu vedeli že aj tak bude mix .... Neónka by mala podstúpiť šokovú terapiu ... jediný normálny bol škoda Fabia ..... vizuálna stránka individuálnej imunity doteraz najstrašnejšia zo všetkých. ()

Vassa91

Spoilery Moc nerozumím těm negativním hodnocením u této série, kterou já řadím jednoznačně k těm lepším. Má dva problémy, kvůli které nemá úplně dobrou pověst. Tou první je občas velmi nelogické chování soutěžících, ale tou hlavní je pravděpodobně to, že přišla po dvou Russelových sérií, ale hlavně ta předhozí HvV byla velmi kvalitní a laťku nasadila velice vysoko. Co mě mrzí je, že vypadnutí Brendy byla objasněno až na Reunionu. A co se týče vítěze, tak Fabiovi jsem vlastně fandil už od začátku, protože se mi jeho styl hry líbil. A to hlavně svou zábavností. ()

Mallorca

SPOILERY. No, nejhorší sezóna v historii to pro mě není (tou zůstává i po 21 sériích Thajsko). Ale slabá série je to rozhodně. Většina sérií má nějaký významný moment, hráče, nebo prostě něco, co si z ní většina lidí zapamatuje. V Nikaragui se nic takového nestalo. Cast byl docela hrozný; naprostá kráva Naonka (která je na sebe hrdá že quitla), odpad Shannon, Jimmy T,, arogantní Sash, Dan, u kterého upřímně nechápu proč tam lezl, když mohl udělat v kuse maximálně tři kroky a pak odpadl. Nelíbí se mi ani ten nový styl který Survivor začal už u Samoy, kdy velkou většinu času zabírá jeden člověk. U Samoy to ještě fungovalo, jelikož Russell byl jeden z největších mozků v historii. Tady to ovšem nefunguje vůbec, protože Marty je jen nafoukanec co si hraje na velkého stratéga, ale přitom od nějakého třetího dílu nemá svůj osud ve svých rukou. Twist s medailonem moci byl asi nejdebilnější twist Survivoru (spolu s tím na Fiji). Hodně ublížil taky dvojitý quit, to prostě do Survivora nepatří. Nakonec jsem si našel oblíbenkyni Brendu, která byla podle mě mnohem větší stratég než Marty. A vítěz? Nezasloužený, polovinu hlasování nevěděl co se děje, strategie nulová...Pomyšlení, že Fabio se svým výkonem vyhrál Survivora a legendy jako Cirie, Amanda, Stephenie nebo Ozzy hru nevyhráli, je prostě smutný (do 21. série). ()