Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (oficiální text distributora)

OldPink

Hodně dobrý pokračovatel South Parku. Sprostý humor mi nevadí, pokud je orignálně pojatý. Což se tady svým typickým sauspárkovským stounovsko parkrovským způsobem povedlo :) ()

mezonek

81 minut vtipů, nesmyslů, absurdit, hloupostí a sprostých nadávek. Není to špatné, ale možná je to slabší než samotný seriál. A ta muzikálovost mi hodně vadila, protože je nenávidím. ()

Wutanfall

Neviem ale mna South Park akosi obchadza, co sa tyka humoru. Nedokaze ma to pobavit a snaha tvorcov pouzit skoro v kazdej vete nejake sproste slovo, mi pripada trosku uboha (nieze by som bol nejaky Panbickar). Ale tie 2* za odvahu... ()

CrashHP

South Park ako muzikál, no zaujímavý nápad, to rozhodne. Má to čosi do seba tento film. Ja mám tento film veľmi rád. ()

Karel321

Super seriál, super film. Skvělá hudba, skvělé fórky a parodie na všechno, co vás jen napadne. Je třeba dívat se na seriál a pak až na film, teprve až jste fandou seriálu, máte z filmu ten pravý požitek. ()

enterama

Barbara Streisandova ako nadavka a ...Facka Brooke Shieldsovej v priamom prenose ma dostala. Pribeh nie je dokonaly , no spolu s hudbou a steklivymi textami sa zaradil medzi moje oblubene nezavisle rozpravky. ()

Zahanator

Ze seriálu jsem viděl maximálně 10 dílů, ale tohle veledílo zbožňuju. Kdykoliv se na to dívám (a to se děje často) vždycky mě ten film baví na nejvyšší (možná spíš na nejnižší, vzhledem k pokleslému obsahu :)) úrovni. A písničky, to je kapitola sama pro sebe. "A teď hezky řekni: ko-ňo-mrd." ()

Crucifere

Filmové provedení jedného z nejoriginálnějších a nejnápaditějších seriálů všech dob, nevyšlo podle mne na jedničku a to z jediného důvodu - zpěv. Je ho až príliš a kazí celkovou atmosféru celého filmu. Mně to prostě vadí a komu se také nepozdává zpěv v jinak skoro dokonalém filmu, bude hodně zarmoucen. ()

stuj

Rozhodně lepší než samotný seriál. Koho seriál neoslovil, ať zkusí aspoň tenhle film. Je o dost vtipnější. ()

myst3ry

Pamatuji si to, jako by to bylo včera, kdy jsme šli s kamarádem na předpremiéru tohoto filmu do kina. Kino bylo nacpané až po okraj - lidé seděli i na židlích, které si donesli z kinového bufetu. Bylo mi asi 10 (jak je možné, že mě na to pustili? To fakt nevím). Od začátku do konce jsem plakal. Smíchy. Nebyl jsem jediný. Lidé okolo mě taky plakali. Ale víte, co nikdy nezapomenu? Lidé tomuto filmu TLESKALI. A to nejen na konci, ale po každé scéně. Nikdy jsem v kině nic podobného nezažil. Dnes je mi 21. Když si to pustím, brečím. A to i navzdory tomu, že jsme to za těch 11 let viděl bez legrace alespoň 100x. To o něčem svědčí, nemyslíte? ()

JARDAHONDA odpad!

Kreslená stupidita,která má jasný cíl : svojim vulgarismem zaujmout diváka...ODPORNÉ POSTAVIČKY,ŠKAREDÁ ANIMACE,KANÁLNÍ HUMOR...JEDNOZNAČNĚ VŠE ŠPATNĚ !!! ()

TucinaxD

Ufff, seriál mám ráda, ale ve formě celovečeráku je to i na mě trochu moc... Pár dobrých hlášek, kritika americké společnosti ("násilí je v pohodě, když při něm nemluvíš sprostě"), ale jinak jen samá "kurva", co po půl hodině ani nepobaví, ani nešokuje. Ale i na dnešní poměry by to byl odvážný počin, za to smekám pana Klobouka. ()

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi