Bezvýznamný zlodějíček Larry Gigli (Ben Affleck) má příležitost vylepšit si jméno důležitým úkolem. Ricki (Jennifer Lopez) je ostrá gangsterka. Tihle dva se náhodou setkají při jedné zakázce, která se jim však vymkne z rukou. Budou spolupracovat? A zvládnou nečekaně velkou vzájemnou přitažlivost? (Bontonfilm)

MorraEddie odpad!

Nebylo to tak zlé,ale když vezmu v úvahu kolik známých herců se ve filmu objevilo a jakou má film úroveň nemůžu jinak než dát ODPAD ()

Vital

Jennifer Lopez si prostě ráda hraje na princeznu,a že je to kus ženský dokazuje i tento snímek,dobrý tu jsou její hlášky a všemožný citace,snímek trochu vyvodí z míry,že je udajnou lesbičkou,ačkoliv těžko říct,zda mělo být schválně průhledné že není,nebo jen špatně natočené,jinak tu jsou všechny aspekty na tradiční "lovestory",na kterou jsme už dávno zvyklí,určitě bych to neodsuzoval tak nízko,jak většina lidí tady. ()

zero_zelo

toto je hodně tragická záležitost i pro mě, milovníka romantických sračiček :) tento počin bych však ráda vytěsnila... ()

perlicka

No, to bylo opravdu veledílo. Docela trapas! Asi každý, od toho názvu čekal něco trochu jiného a lepšího. Ben Affleck v roli namyšleného a nadrženého zlodějíčka :-D. Aspoň Jennifer Lopez byla trochu svá a chovala se normálně. Ale přes tohle všechno by se zde našli, ale jen chvilema humorné momentky. ()

Marťa:)

Ani ,,hvězdy" jako Affleck a Lopez a hvězdy jako Walken a Al Pacino nepomohli tomuhle....ehm....filmu dosáhnout lepšímu hodnocení. 15% ()

KcarlosK

Já bych to zase tak nezatracoval. Už jsem viděl mnohem horší počiny. Asi hoďku se dá vystačit z pohledem na Jennifer 'big ass' Lopez. ()

sun.eagle

Blbost to sice je, (ani neskutečně nádherná J-Lo to nezachrání sorry) ale takové hodnocení si taky nezaslouží, je spoustu daleko horších filmů které mají hodnocení kolikrát i v červených číslech. ()